Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Michał chyba Kuczlaw jasno się wyraził :) punkty odnośnie giełdy były ustalane z forumowiczami. Reszta jest ułożona przez administrację. I my mówimy nie twojemu pomysłowi. Dzięki za zrozumienie bądź nie jak już tam wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał chyba Kuczlaw jasno się wyraził :) punkty odnośnie giełdy były ustalane z forumowiczami. Reszta jest ułożona przez administrację. I my mówimy nie twojemu pomysłowi. Dzięki za zrozumienie bądź nie jak już tam wolisz.

 

Ok :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś w międzyczasie coś napisze ? Wtedy to w ogóle nie wiadomo o co chodzi a są tacy co posta piszą baaaaardzo długo.

Jak najbardziej popieram. Ja prawie zawsze cytuje posta do którego się odnoszę z racji tego ze;

A jak ktoś w międzyczasie coś napisze

Żeby, jak to napisałeś;

no bo przecież jeśli ktoś jest jest kretynem bez szkoły

wiedział o co kaman, a i mnie osobiście denerwuje jak ktoś klepnie posta, teoretycznie odpowiedz do posta powyżej, a okazuje się ze w międzyczasie już jest kilka innych postów i robi się bałagan. Nawet nie wspomnę o tym ze czasem kilka osób ma podobny problem, i zadaje pytanie w tym samym temacie, w takim przypadku jestem za nakazem cytowania postów do których się odnosimy bez względu na to czy post jest powyżej, poniżej czy nawet 15 stron wcześniej.

A na koniec zapytam. Czy nie jest łatwiej przeczytać posta z zacytowanym swoim postem? Mam wtedy pewność ze odpowiedz jest skierowana do mnie a nie do kolegi który napisał bardzo podobne pytanie, nie muszę wtedy sprawdzać czy może ktoś chciał zapytać o podobna rzecz.

 

Mi nie przeszkadza cytowanie posta pod postem, tyle w temacie.

Popieram ^^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej popieram. Ja prawie zawsze cytuje posta do którego się odnoszę z racji tego ze;

 

Żeby, jak to napisałeś;

 

wiedział o co kaman, a i mnie osobiście denerwuje jak ktoś klepnie posta, teoretycznie odpowiedz do posta powyżej, a okazuje się ze w międzyczasie już jest kilka innych postów i robi się bałagan. Nawet nie wspomnę o tym ze czasem kilka osób ma podobny problem, i zadaje pytanie w tym samym temacie, w takim przypadku jestem za nakazem cytowania postów do których się odnosimy bez względu na to czy post jest powyżej, poniżej czy nawet 15 stron wcześniej.

A na koniec zapytam. Czy nie jest łatwiej przeczytać posta z zacytowanym swoim postem? Mam wtedy pewność ze odpowiedz jest skierowana do mnie a nie do kolegi który napisał bardzo podobne pytanie, nie muszę wtedy sprawdzać czy może ktoś chciał zapytać o podobna rzecz.

 

 

Popieram ^^^

 

No to jest 2:2.

Ale nieważne, bo skoro będzie nawet 50:5 a "ustawa" i tak nie przejdzie, to będę zatem zawsze cytował posty, coby nikt nie miał wątpliwości o co mi chodzi. Pomyślę też o dołączeniu pliku wave, żeby niedowidzący mogli odsłuchać mój post, i może nawet załączać bmp dla drukarek 3d żeby sobie mój post można było w braille'u wydrukować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to przestało być śmieszne, da radę przywrócić ten licznik zapełnienia skrzynki?

 

A co do sprawy cytowania pytania na które udziela się odpowiedzi to w pełni popieram dotychczasowe zasady, GURAL to super wyjaśnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje mi tego ale z czystej ciekawości, czy jest możliwość aby władza powiedziała mi ile czasu spędziłem na forum (tzn. zalogowany użytkownik). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Jak zobaczysz ile czasu spędzasz to w depresję wpadniesz że w tym wieku nie masz życia poza kompem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra to przestało być śmieszne, da radę przywrócić ten licznik zapełnienia skrzynki?

Może nie ma % zapełnienia skrzynki ale tutaj masz podane ile masz wiadomości - http://forum.vw-passat.pl/private.php?do=editfolders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, nawet na górze "skrzynki odbiorczej" i "wysłanych" jest licznik, ale ja tego po paru PW już nie kontroluję :) Limit jest na 450? Mam parę wiadomości, które muszę przechować jeszcze trochę, a potem to wszystko wywalę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na 450.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie, nie mam żadnych uprawnień czy coś ale chyba rozwiązałem twój problem.

 

Wchodzisz w powiadomienia potem edycja folderów i tworzysz folder np. WAŻNE. Przerzucasz do niego te kilka PW jak napisałeś a potem kasujesz wszystko ze skrzynki odbiorczej i nadawczej również.

 

Efekt tych działań:

1. zachowasz kilka ważnych PW

2. masz pustą skrzynkę odbiorczą i nie martwisz się, że coś nie dojdzie

3. Działanie szybsze niż pisanie w tym wątku o problemie powiadomień. Po prostu będzie szybciej.

4. Ustawiasz sobie w telefonie przypomnienie na każdą niedzielę wieczór aby opróżniać skrzynkę odbiorczą itd.

5. Cieszysz się dostarczanymi PW na całego :D

Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogłeś nie tylko Maćkowi, Piotr :)

Dziekuję. Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

bardzo brakuje mi opcji powiadamiania na maila o odpowiedziach w tematach w których pisze. wiem wiem, zaraz mi ktoś powie, że tkaż opcja jest, trzeba sobie wejść w menu pod postem i tam wybrać subskrypcje.

 

dlatego robie tak za każdym razem, lub za każdym razem za którym pamiętam.

 

czyż nie byłoby prościej, gdyby można było ustawić coś takiego w profilu i dotyczyło by to wtedy wszystkich tematów w których pisze z automatu?

 

zaraz znajdą się przeciwnicy, bo im będzie to zawalać skrzynkę itp- to WY sobie tego nie ustawicie, jestem pewien, że znajdzie się wielu którzy poprą mój pomysł ub zaczną stosować jak wejdzie on w życie

 

bardzo bym prosił o taką opcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyż nie byłoby prościej, gdyby można było ustawić coś takiego w profilu i dotyczyło by to wtedy wszystkich tematów w których pisze z automatu?

 

Kliknij na górze w ustawienia, tam masz wszystkie tematy w których się udzielałeś i w których są nowe posty ...

zaraz znajdą się przeciwnicy, bo im będzie to zawalać skrzynkę itp- to WY sobie tego nie ustawicie, jestem pewien, że znajdzie się wielu którzy poprą mój pomysł ub zaczną stosować jak wejdzie on w życie

Takich jak Ty jest bardzo niewielki promil. Ty chciałbyś mieć powiadomienia z automatu a podejrzewam ze z 90-kilka % ma sobie usuwać @ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo brakuje mi opcji powiadamiania na maila o odpowiedziach w tematach w których pisze.

 

;)

 

beztytuurmh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zamknięto temat euro 12? Chciałem odpisać niekumatym, naprodukowałem się na tym telefonie a tu zonk. Boicie się dyskusji czy jesteście po prostu ignorantami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma takiej potrzeby żeby tam już pisać. A po drugie to temat czego ci brakuje na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co zamknięto temat euro 12? Chciałem odpisać niekumatym, naprodukowałem się na tym telefonie a tu zonk. Boicie się dyskusji czy jesteście po prostu ignorantami?

 

Kurde, podziwiam Łysego że jest taki spokojny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie napisał,ale co się stało z klawiaturą,biurkiem,krzesłem i stojącą nieopodal paprotką to już tylko możemy sobie wyobrazić :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności