Skocz do zawartości
jedrus

V Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - informacje oficjalne

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś tal przeczówałem że on z czegoś zleci haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja to do dziś się zastanawiam jak co poniektórzy dotarli w zeszłym roku na zlocie do pokoi, zwłaszcza Ci co mieli schody, a były konkretne :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja to do dziś się zastanawiam jak co poniektórzy dotarli w zeszłym roku na zlocie do pokoi, zwłaszcza Ci co mieli schody, a były konkretne

Nie pytaj... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypominam, że to jest wątek oficjalny :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ostatnie pytanie na szybko: czy w ośrodku jest internet w jakiejkolwiek formie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wodzu, nałogi trzeba leczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie ostatnie pytanie na szybko: czy w ośrodku jest internet w jakiejkolwiek formie?

 

z tego co pamiętam to koło wejścia jest miejsce w którym można skorzystać z internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wodzu, nałogi trzeba leczyć

 

poprostu nie wiem czy zostawić bota w domu załączonego czy na miejscu można sie podlaczyc

z tego co pamiętam to koło wejścia jest miejsce w którym można skorzystać z internetu

thx za info, ale chodzilo mi o podlaczeniu wlasnego sprzetu :)

 

zostawie go jednak w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thx za info, ale chodzilo mi o podlaczeniu wlasnego sprzetu

 

zostawie go jednak w domu

 

http://www.zacisze.spala.pl/ i cytat

 

Na terenie ośrodka dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak warto czasami poczytac informatory :)

 

podziekował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Proszę o zabranie na zlot ze sobą wszystkiego co ochroni Was przed komarami. Może to być zbroja płaszcze, OFF , strój pszczelarza lub co kto sobie wymyśli bo naprawdę jest ich od cholery. Dziś byłem w ośrodku przygotować kilka spraw i jest ich naprawdę dużo bo ośrodek jest położony w obrębie lasu. Nie chce tutaj nikogo straszyć ale lepiej być przygotowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Proszę o zabranie na zlot ze sobą wszystkiego co ochroni Was przed komarami. Może to być zbroja płaszcze, OFF , strój pszczelarza lub co kto sobie wymyśli bo naprawdę jest ich od cholery. Dziś byłem w ośrodku przygotować kilka spraw i jest ich naprawdę dużo bo ośrodek jest położony w obrębie lasu. Nie chce tutaj nikogo straszyć ale lepiej być przygotowanym.

 

Pozostaje silna wola przetrwania do rana przy stoliku i namaszczenie alkoholem, a czym większe znieczulenie % to ataki natarczywych krwiopijców będą mniej odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
namaszczenie alkoholem, a czym większe znieczulenie % to ataki natarczywych krwiopijców będą mniej odczuwalne.
I dowiemy się z następnego serialu Discowery jak to w polsce zrodził się nowy gatunek komara o pięknie i swojsko brzmiącej nazwie łacińskiej "pijus ochlaptus". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na komary mogę polecieć jasne ubranie wysmarować się olejkiem waniliowym i żadnych perfum ! bo one jeszce bardziej przyciagają komary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisaj sie okaze czy bede mogl byc na zlocie,czy w razie czego moge w ostatniej chwili wjechac? na 1 dzien?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieoficjalnie powiem Ci, żebyś jechał ;) Ale procedury nakazywałyby się zarejestrować (ino nikt już nie odpisze na podanie :lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i bede,pytanie czy mozna wjechac na plac czy gdzies pod lasem rupiecia zostawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczaisz się z nami ;) zbieramy się chyba na 5 autek, ja dołączam w Mszczonowie koło 9, chłopaki od Nadarzyna będą lecieć. W podpisie masz mój kom, dzwoń jak chcesz razem lecieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaski ja dojade kolo poludnia,chodzi o to ze jestem nad bajorem w gorach swietokrzyskich. Wroce kolo 10 rano,przemyje grata i lece...bede kolo 13,bede mogl sie dolączyc?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności