Skocz do zawartości
jedrus

V Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - informacje oficjalne

Rekomendowane odpowiedzi

uf, przeczytałem wszystko :D

 

Fajnie, że się podobało - mimo wielu niedociągnięć. Jak jednak wspominałem - tak czasem bywa, gdy robi się wszystko po nocach po godzinach pracy. Robiliśmy co w naszej mocy aby wszystko było jak najlepiej :)

 

To ja może takie wrażenia na gorąco :)

 

JACU6X6 - musiał na nas czekać (zaskoczył organizatorów :D )

Zdun - zamieszał z posiłkami tak, że w końcu niczego nie zjadł :rotfl:

J@ceq - syn ma na Ciebie teraz tyle haków, że kluczyki od Passata to nie tylko będziesz musiał mu pożyczać ile dorobić dodatkowe :D

Kyniu - Twoje kurczaki nam przysporzyły ciekawych dyskusji z właścicielem ośrodka :D

Łódzkie Śląskie i trochę Mazowieckiego - konkretna ekipa wjazdowa się zrobiła, było mocne "xx" ;)

Zachodniopomorskie - 3x3m flaga regionu - jak latawiec :)

Marecek - biegał cały dzień niepozornie z kamerą / aparatem. Obawiam się o wynik zmontowanego materiału. Oby nie było z tego rozwodów czy inncyh takich :rotfl:

Dardi - w końcu w sobotę się wyluzował gdy wszystko dopiął na ostatni guzik. Szkoda tylko, że teraz wybory mogą być nieważne :rotfl:

Artmin i Kuczlaw - allleee urwał!

Nuttie - przygotował rajd, który ponad 20 załogom przysporzył wielu atrakcji i widoków :D Zabawy co niemiara i fajnie by było, gdyby taki rajd wpisał się w nasze zloty na stałe :)

Niemniem - ten Wasz czerwony napitek zmasakrował mnie wczoraj - nie wiem ile to ma procent ale określam go mianem "cichego zabójcy". Nie spróbowałem tylko w tym roku cytrynówki :(

 

 

Można by tak pisać bez końca ale... tego się nie da opisać :D Kto nie był niech żałuje! :)

 

---------- Post added at 14:53 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

 

Aaaaaaa dodam jeszcze, że wszystko, co ze strony wielmożnego Pana Dyrektora ośrodka OW Zacisze nas spotkało nie pozostanie bez echa :] Nasz strażnik teksasu, zasad pisanych i niepisanych - kubelt - zadba o to, aby konkretnym i rzeczowym listem do zwierzchników Wielce Wielmożnego Pana Dyrektora ośrodka OW Zacisze dotarło. Będzie również wspomniane o sobotnim śniadaniu z wyrobów parówkopodobnych :D Także nie ma tego złego itd ;)

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrus poprawka bo to grupa łódzko-ślaska była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jędrus poprawka bo to grupa łódzko-ślaska była

 

poprawione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, było zajedwabiście :) :serducho :kumple :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spróbowałem tylko w tym roku cytrynówki

 

Heh, nic straconego. Zbieraj się, podbijaj do nas bo my wróciliśmy z połową butelki cytrynówki :) Piwo jakieś też wróciło, więc można zrobić kontynuację ;) Jak się spóźnisz to nic nie zostanie.

 

Rajd był fajny i jak widać było na załączonym przykładzie - wcale nie taki łatwy. Szczególnie chciałbym pogratulować jednej bardzo wytrwałej załodze, która z tego wszystkiego w poszukiwaniu kolejnych punktów kontrolnych zrobiła 160 km :zeco a miało nie być tankowania podczas rajdu :)

 

Przejazd do Opoczna w tym roku wypadł wyjątkowo płynnie - kolumna sporadycznie się rwała, skrzyżowania blokowane były sprawnie (dzięki kuczlaw i kusiek) no i najważniejsze - tradycji nie stało się zadość i nie było żadnych dzwonów.

 

Słoneczko dogrzało, pogoda dopisała, komary wyrobiły chyba limit pięcioletni. Zabawa była super, dzięki wszystkim jeszcze raz za wspólnie spędzony weekend i na pewno widzimy się najpóźniej za rok.

 

To tak na szybko, bo jeszcze nie powróciłem do pełnej sprawności ;)

Co do ośrodka to cóż - nie ma już teraz co się złościć ale na pewno nie pozostanie to w takiej formie, w jakiej jest. Odpowiednie pismo zostanie skierowane do odpowiednich osób... i tyle. Będę informował na bieżąco w przypadku jakiejś reakcji.

Sobotnie śniadanie to wstyd... 1,5 sztuki masy parówkopodobnej w kształcie walca, jedno chlapnięcie twarogu niewiejskiego, 3 plasterki ogórka i 1/2 plasterka pomidora oraz szklanka, 1/2 plasterka cytryny i 1 torebka herbaty - całość - 9,50 zl, wrażenia bezcenne.

 

BTW - ktoś ma gdzieś hymn zlotu w mp3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje przekazane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JACU6X6 - musiał na nas czekać (zaskoczył organizatorów )

 

Ni chwile sam a potem dołączył do mnie Kudzi i jak zaczelismy piwkować to skończyło się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczi to chyba jeszcze nie skończył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze nic ale zaraz otwieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dotarłem i ja do domu.Dzięki wszystkim za mega Zlot.Było grubo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka chlopaki ja tez juz dotarlem do domu! Dzieki za wspaniale i nie zapomniane wrazenia ze zlotu! Bylo naprawde swietnie kto nie byl niech zaluje tego nie da sie opisac co sie tam dzialo. Kacorek niestety bardzo meczy wiec zasiadam i otwieram puszeczke zupki chmielowej. Pozdrawiam wszystkich i juz nie moge sie doczekac kolejnego zlotu :)

Edytowane przez piotrek7206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziekuje za zlota, super zabawa, super spanko na fotelach przed pokojem (bunt dziewczyny :D :D) ekstra ognisko i jedzonko, super przejazd do opoczna, wrażenia niezapomniane zwłaszcza jeśli chodzi i kierowce busa haha - komandos coś wie :P, oczywiście hymn już na kompie no i cóż tu jeszcze dodać, do zobaczenia za rok lub wcześniej, może następnym razem inne miejsce żeby można było swoje czteronożne pocieszki zabrac. A czego szkoda, że po drodze do domu tyle problemów było i że panowie policjanci nie zrobili sobie fotki z grupą śląska (tajniaki w passacie b6) :)

Pozdrawiam gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dojechałem, byłem pierwszy raz na zlocie ogólnopolskim niezapomniane wrażenia dziękuje organizatorom za wspaniały zlot i za rajd :super: i do zobaczenia za rok. :vw: trzymajcie się :papa:papa:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Byłem co prawda na jeden dzionek ale co Wam powiem ,to Wam powiem :)

Było Fanta*****sycznie :lol dla organizatorów wielkie dzięki i uznanie ,za rok będę na 3 dni na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem co prawda na jeden dzionek ale co Wam powiem ,to Wam powiem

Było Fanta*****sycznie dla organizatorów wielkie dzięki i uznanie ,za rok będę na 3 dni na pewno

 

Będziesz,będziesz-przynajmniej nie będę jedyny z dolnośląskiego :) Dzięki za powózkę do Opoczna i przyjemność podróży Cyckiem,było super.Na zimę zmieniam model więc zaprojektujemy przeróbki razem (mam nadzieję) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Będziesz,będziesz-przynajmniej nie będę jedyny z dolnośląskiego :) Dzięki za powózkę do Opoczna i przyjemność podróży Cyckiem,było super.Na zimę zmieniam model więc zaprojektujemy przeróbki razem (mam nadzieję) pozdr

pewno że tak ;) damy radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podziękowań za zlot to nie będę się powtarzał. Napisałem gdzie indziej.

J@ceq - syn ma na Ciebie teraz tyle haków, że kluczyki od Passata to nie tylko będziesz musiał mu pożyczać ile dorobić dodatkowe
No nie mów że wyglądałem jak ten miś z powyższego filmiku. A tak a propos coś musiał już chlapnąć mojej zonie bo żoneczka się do mnie nie odzywa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Zlocik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności