Skocz do zawartości
truchol

Zestaw kluczy do użytku domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Za ok 200 zł chciał bym kupić sobie zestaw dość dobrych kluczy, do użytku domowego, naprawa skutera, samochodu.

 

Myślę, że za 200-250 zł kupię już coś lepszego, oczywiście wiadomo, że nie będzie to sprzęt profesjonalny, ale coś dla mnie do pomajsterkowania, przy skuterze, czy samochodzie :)

 

Co byście polecil?

 

Zastanawiam się nad tymi dwoma:

 

Stanley

albo

YATO

 

Bardziej by mi pasował ten 2 zestaw, ale nie znam tej firmy, możecie coś o niej powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanleya to ja ukrecalem szybko i go nie lubie a tej drugiej firmy nie znam ale wyglada ok stanley dla mnie w podstawowej wersji jest kiepski w grzechotkach nie wiem jak u innych osob ale zawsze one mi sie sypaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stanleya to ja ukrecalem szybko i go nie lubie a tej drugiej firmy nie znam ale wyglada ok stanley dla mnie w podstawowej wersji jest kiepski w grzechotkach nie wiem jak u innych osob ale zawsze one mi sie sypaly
to chyba jakies podróby trafiałeś ori stanley mają w renomowanych zakładach naprawy i chwalą go więc coś złe zestawy trafiałeś są jeszcze firmy boscha i gedore dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 na raz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cztery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do użytku domowego to Stanley powinien się sprawdzić ;)

A jak szukasz niezniszczalnych narzędzi na całe życie to dołóż i kup Beta albo Tengtools ;)

 

I nawet nie patrz na narzędzia firmy Coval ;) Gorszego g**** nie znam :D

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam honitona i ukrecilem srube w zacisku a klucz z przedluzka 1m zostal w reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak do użytku domowego to Stanley powinien się sprawdzić ;)

A jak szukasz niezniszczalnych narzędzi na całe życie to dołóż i kup Beta albo Tengtools ;)

 

I nawet nie patrz na narzędzia firmy Coval ;) Gorszego g**** nie znam :D

I nawet nie patrz na narzędzia firmy Coval Gorszego g**** nie znam

 

e tam, jako podtawowe narzedzia moga byc, juz nie raz odkrecilem z kopa zapieczone sruby z felg i daly rade grzechotki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja ostatnio sprawiłem sobie kluczyki YATO-1268 i jestem zadowolony :)

http://www.allegro.pl/item955317963_super_zestaw_narzedzi_94cz_hurt_yato_yt_1268.html

Jak narazie w typowo domowych sprawdziły się (skręcanie szafek, regału i innych pierdół oraz w aucie jak przy wymianie termostatu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten zestaw

 

YATO

 

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stanleya to ja ukrecalem szybko i go nie lubie a tej drugiej firmy nie znam ale wyglada ok stanley dla mnie w podstawowej wersji jest kiepski w grzechotkach nie wiem jak u innych osob ale zawsze one mi sie sypaly

Mój znajomy ma zestaw Stanleya już z 10 lat i nic się nie psuje. Dodam też, że często naprawia nimi swoje samochody ciężarowe, więc robota do lekkich nie należy. Ja mam komplet kluczy który jeszcze mój tata kiedyś kupił u ruskich na rynku. Jak na razie, nie poddały się ani razu. Gniotsja-niełamiotsja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności