Skocz do zawartości
jedrus

Konkurs AŚ - co dalej

Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?  

248 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Po przeczytaniu tekstu - czy uważasz, że powinniśmy zbojkotować konkurs AŚ?

    • Zbojkotujmy konkurs.
    • Bierzmy dalej udział w konkursie.


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście pamiętasz że szanse mamy jak 1/10 My nic nie wygraliśmy jeszcze poza wejściem do finału

Ja jestem niepoprawnym pesymistą :P:) Zakładam, że nam się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Jak to przeczytałem, to stwierdzam że zachowujecie się jak rozkapryszone lalki. Jeden z Was coś klepnął, drugi mu przytaknął a pozostali wogóle nie mają zdania,ale zeby się nie wyróżniać z tłumu to krzyczą: tak AŚ jest be, i wogóle po co nam oni, sami sobie zrobimy. I jest gitara.

Ja tam głosowałem ZA. I proszę nie tłumaczcie mi że nie wiem,nie rozumiem i inne tam dyrdymały.

Walczyć i wygrać. Wygrać, i zrezygnować! To dopiero coś! Wtedy być dumny, bo wszyscy się dowiedzą na łamach gazety z jakich to pobudek nie chcemy ich nagrody. Przecież nikt nas nie zmusi do pojechania na "ich prasowy" zlot, ani do odebrania nagrody w jakiej kolwiek formie.

Tyle ode mnie. Rób ta co chce ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radziłbym się wycofywać czym prędzej, jeśli mamy zamiar to zrobić. Po takim temacie raczej nie mamy większych szans na wygraną w konkursie ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdun, ja to się zagubiłem ;) Ty jesteś za tym żeby dalej brać udział w konkursie czy nie ? :D

 

No właśnie :D Najpierw kliknąłem potem przeczytałem :D

Oczywiście chciałem zagłosować odwrotnie, ale zmiana głosu i tak już nic nie zmieni w wyniku sondy jak widzę

Brakuje mi w tej sondzie jeszcze jednej odpowiedzi do wybrania, a mianowicie - Nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wygrać i nie odebrać nagrody - super

2.Ne wygrać - i siedzieć cicho bo inaczej okrzykną nas przegranymi krzykaczami :confused: tego chyba nikt by nie chciał.

3.Zbojkotować już teraz - manifestujemy swoje niezadowolenie w odpowiednim czasie.

 

Pominąłem jakieś inne opcję ??.

Biorąc pod uwagę te 3 opcje wybieram 3.

Dlaczego ? Jak mi się coś nie podoba to mówię to od razy a nie czekam że może coś tam, coś tam, itd, itp.

:636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

nie czytalem reg konkursu, bo szkoda mi na to czasu,ale z Waszych wypowiedzi wynika, ze w drugiej turze zwyciezce wybiera SZACOWNE GRONO. no i tu moim zdaniem, pies jest pogrzebany. z jakiegos powodu as powiekszyl liczbe finalistow (zwyciezce nie wszedl do pierwszej piatki) i Nasze glosy, czy wycofac sie i kiedy, nie maja wieksego sensu. ZWYCIEZCA jest juz znany.

moim skromnym zdaniem nalezy pozdrowic as gestem jasia fasoli :584::699::700::705::535::539:g:fuckyou:ble:

heh nie wiedzialem ze jest az tyle emot, zeby przekazac gest pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby AŚ chciało oszukać to mogło swoje wyniki podstawić w I turze i mieli by swego faworyta na pole position. Zmiana reguł gry w czasie jej trwania to przyznaje nie fair, ale może po prostu przemyśleli sprawę i postanowi dać szansę klubom dobrym ale mniej licznym. Ja ich nie bronię bo nie mam w tym interesu. Zagłosowałem przeciw dalszemu udziałowi bo myslę że popsuli by nam imprezę ( gdybyśmy wygrali ). Nie doszukujmy się wszędzie spisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może po ewentualnej wygranej AŚ zmieni regulamin
z jakiegos powodu as powiekszyl liczbe finalistow (zwyciezce nie wszedl do pierwszej piatki)
Zmiana reguł gry w czasie jej trwania to przyznaje nie fair
Ale wszyscy co brali udział w głosowaniu czytali regulamin w którym było napisane że
H. Postanowienia końcowe.

 

1) Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji czy Zwycięzcy Plebiscytu spełniają warunki określone w niniejszym regulaminie Plebiscytu, jak również w przepisach prawa. W tym celu Organizator może żądać od uczestnika złożenia określonych oświadczeń, podania określonych danych bądź przedłożenia określonych dokumentów, w tym zwłaszcza podania adresu zamieszkania lub zameldowania i numeru telefonu kontaktowego. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu Plebiscytu lub do odpowiednich przepisów prawa, jak również odmowa spełnienia powyższych żądań, powoduje natychmiastowe wykluczenie danej osoby

z Plebiscytu i uprawnia Organizatora do odmowy przyznania Nagrody oraz powoduje natychmiastowe wygaśnięcie ewentualnego prawa do Nagrody bądź do jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora.

 

2) Poprzez zgłoszenie udziału w Plebiscycie uczestnicy wyrażają zgodę i upoważniają Organizatora do przetwarzania ich danych osobowych, w zbiorze danych osobowych dla celów organizacji Plebiscytu, wyłonienia laureatów Plebiscytu oraz wydania Nagród, jak również do publikowania tych danych i wizerunku Zwycięzców na łamach tygodnika Auto Świat i na stronie http://www.auto-swiat.pl. Uczestnicy Plebiscytu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres Organizatora.

 

3) Wszelkie reklamacje związane z Plebiscytem należy zgłaszać pisemnie do Organizatora, na jego podany powyżej adres, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem, najpóźniej do 14 dni od daty zakończenia Czasu Trwania Plebiscytu pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń danej osoby w związku

z Plebiscytem. Reklamacje związane z Plebiscytem rozstrzyga Komisja Plebiscytowa w terminie 14 dni od daty wniesienia reklamacji. Decyzja Komisji rozstrzygająca reklamację jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

 

4) Zgłaszając swój udział w Plebiscycie i biorąc w nim udział uczestnik podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu Plebiscytu i wyraża zgodę na jego treść.

 

5) Postanowienia niniejszego regulaminu Plebiscytu są wyłączną podstawą prowadzenia Plebiscytu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Komisji Plebiscytowej.

 

6) Niniejszy regulamin Plebiscytu jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora,

a także listownie, po przesłaniu przez uczestnika zaadresowanej zwrotnie koperty wraz z uiszczoną opłatą pocztową.

 

7) Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad Plebiscytu, w tym treści niniejszego regulaminu Plebiscytu w trakcie trwania Plebiscytu.

Warszawa, 6 stycznia 2010 r.

Dlatego nie wiem skąd zaskoczenie że zmieniono warunki konkursu w trakcie trwania konkursu. Fakt ze ustanowienie tego punktu stawia pod dużym znakiem zapytania głosowanie i nasuwa na myśl kombinowanie przez redakcję tak szacownej gazety. Co nie zmienia faktu że moje zdanie pozostaje niezłomne. Jesteśmy najbardziej zżytym klubem w naszym pięknym kraju i to mi wystarczy. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby wszyscy wypowiadali się w tym temacie będąc w owczym pędzie i potakując innym być może bardziej szanowanym członkom forum. Ja wyrażałem tylko i wyłącznie swoje zdanie po przeczytaniu całego tematu i przemyśleniu i rozważeniu wszystkich niuansów które pojawiły się w tym temacie. Oczywiście w konkursie po prostu zagłosowałem nie zastanawiając się jakie niesie to konsekwencje w kontekście ewentualnej wygranej i zlotu pod patronatem AŚ. Przyznaję też że pierwszy post w tym temacie odcisnął piętno i w jakimś stopniu zaważył na moim głosie w ankiecie , ale tylko dlatego że argumenty w nim zawarte są przekonywujące i racjonalne.Gdybym znalazł to samo w postach ZA dalszym uczestnictwem w konkursie mój głos byłby inny.

Reasumując - Myślę więc jestem! Jestem więc piszę co myślę (piszę czyt. mówię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po to jest ten temat żeby wyrażać swoje opinie i zagłosować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, jak długa ta sonda będzie trwała? Bo w regulaminie nic na ten temat nie ma a ja bym już zamknął bo wygrywamy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też dodam coś od siebie. Przeczytałem to, co napisał autor, przeczytałem też część opinii innych userów - ale nie będę czytał wszystkich opinii dlatego że to ma być moje zdanie. Skoro NIE jesteśmy największym forum i NIE jesteśmy najliczniejszym forum a w nazwijmy to "pierwszej fazie" konkursu wygraliśmy - to chyba coś znaczy, prawda?? Jak wielu także nie byłem jeszcze na żadnym zlocie - z różnych powodów - być może kiedyś uda mi się wybrać, chociaż na jeden. Takie sponsorowane imprezy to raczej nic fajnego - po co robić coś "pod publikę"?? No pytam po co?? Organizacja takiego zlotu na pewno kosztuje ale nic w życiu darmo nie ma. Niektórzy mówią, że nie należy się poddawać - ale są sytuacje, gdy trzeba z czegoś zrezygnować, dla większych wartości. Ja jestem tylko jednym z wielu userów ale oddam swój głos, bo każdy głos się liczy. W/g mnie powinniśmy zbojkotować konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mi chodzą po głowie dwie myśli:

1. kolejna zmiana w regulaminie: AS wysupła 20 tysiaków dopiero pod warunkiem że całkowity koszt zlotu przekroczy np. 45 tysiaków

2. uczestnicy zwycięskiego klubu zobowiązani są do obklejenia swoich samochodów i "radosnego" obwożenia np. przez rok banerów reklamowych AS

Głosuje za wycofaniem się.

 

Dokładnie tak samo mysle jak mój przedmówca jestem dwa razy na nie !

To my im zafundujemy reklame na własny koszt a oni i tak napisza to co im bedzie wygodne.Tedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko: olać to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuscmy sobie bo jak ktos wczesniej wspomnial... As potrzebuje malp w tym cyrku...

konkurs brzydki i nie prowadzony Fair play...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeeh to tak jak byś stał na podium, redakcja AŚ podchodzi Ci wręczyć medal, ale stoją na ziemi więc nie mogą dosięgnąć do Twojej głowy, proszą Cię żebyś się ukłonił po medal, a Ty im mówisz "możecie mi powiesić na tą głowę do której dosięgniecie!" hehehe

 

Wrzuta roku.Nic dodać,nic ująć.Olać ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

tylko trzeba tak zagrać, że sami rezygnujemy z udziału ,co by nie myślano że nas może usunięto z rozgrywki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komplikować proste sprawy. Osiągnęliśmy satysfakcję, to po prostu oświadczmy, że zmiany nam nie odpowiadają i rezygnujemy.

 

Po co babrać się dalej w gó***, przy tym zawsze się człowiek ubrudzi. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Po co komplikować proste sprawy.

 

po to ,co by nie pomyśleli inni,ze nas skreślono czy coś w tym stylu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili rozważ różnorakie znaczenia słowa "Oświadczamy". użytego w moim poprzednim wpisie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności