Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Wilson jakbys chciał 17 felgi w chromie to z chęcia ci oddam swoje. Oczywiście są krzywe i jak dla Ciebie będą drogie, ale nie znaczy ze się nie dogadamy.

tak, piwo jest mi baaardzo drogie :lol a tak się składa że mam 2 browary w lodówce :sese

 

 

 

Siuterowi się spodoba

no teraz to Siuterka mogę traktować jak pokrewną duszę dzięki tym nakładkom na lusterka :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki

Proszę o pomoc w polubieniu poniżej podanej strony do portalu Nasz-Prawnik.pl , którego jestem współtwórcą..

Jest to portal dla prawników, który dopiero wystartował i zaczyna być pozycjonowany przez różne możliwe sposoby w tym również przez LIKE

Każdy LIKE się liczy , każdy pomaga w pozycjonowaniu , dlatego proszę o wchodzenie i klikanie .

Dzięki wielkie

Pozdrawiam

Nokian77

 

 

http://nasz-prawnik.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko kolesie

 

:kawka a potem :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!!!

W końcu wioooosna hurrraaaa....Do pracy rodacy, trza zakasać rękawy i przekopać trochę ziemi, posadzić siakieś kwiatki, co by było ślicznie, położyć blachodachóweczkę na dach pachnącego drewnem domeczku letniskowego, posprzątać ogródek....ahhh jak ja to lubię....

A dziś pijaństwo w babskim gronie za facetów, którzy nas zdobyli, za frajerów, którzy nas stracili i za tych, którzy nas poznają :):):).

Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!

Najlepsza na kaca jest ciężka praca, a więc do pracy.....Chyba za bardzo wczułam się we wczorajsze toasty za wszystkich frajerów, którzy nas stracili :) teraz trzeba jakieś lekarstwo na głowę zapodać ojojoj :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witalis wszystkim:kumple

no teraz to Siuterka mogę traktować jak pokrewną duszę dzięki tym nakładkom na lusterka

BUhahhahahhahhaha:lol

Siemanko kolesie

 

a potem

Czeeee:kumple Byłem wczoraj w Twojej okolicy ciulu jeden:lol Niestety klakson nam w "tepiątce" nie działał i Canada musiał drzeć ryja na Ciebie, tak więc szacun, że się pokapowałes :lol
teraz trzeba jakieś lekarstwo na głowę zapodać ojojoj .

Tzw "tupot białych mew" :lol Też mnie dzisiaj toto nawiedziło:lol

Niestety trochę się "rozwinęliśmy" wczoraj z kumplami w drodze powrotnej z Mszany:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRY

 

:kawka w pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w pracy

wolne :D :sese

 

fajna pogoda w miarę co by 4 litery ruszyć np. na spacer czy ... partyjkę szachów nad Wisłą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich Małopolan :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!

Nie ma to jak wolny poniedziałek :). Plan na dziś sprzątanko mojego "malutkiego" balkonu :aniolek. Potem pora przepalić mego tasaka czyt. passata i się gdzieś przejechać ( i tu proponuję uważać na drogach i życzyć mi elastycznych krawężników i gumowych słupów):sese

pozdrówka

 

Fajne motto na dziś:

Prawdziwa kobieta zatrzyma faceta wzrokiem, a nie cyckami :):):)

Edytowane przez Monja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak dziadygi:-D :lol

 

Nie ma to jak wolny poniedziałek .

Również mam free i jak na razie nastawiłem wędzarenkę na drugi cykl wędzenia słoniny, a później muszę trochę pojeździć z rodzicami. Więc odnosząc się do poniższych słów:

Potem pora przepalić mego tasaka czyt. passata i się gdzieś przejechać ( i tu proponuję uważać na drogach i życzyć mi elastycznych krawężników i gumowych słupów)

wskaż proszę gdzie będziesz hasać tym tassakiem:lol, żebyśmy nie poznali się przez wymianę polis ubezpieczeniowych:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witak dziadygi:-D :lol

 

 

Również mam free i jak na razie nastawiłem wędzarenkę na drugi cykl wędzenia słoniny, a później muszę trochę pojeździć z rodzicami. Więc odnosząc się do poniższych słów:

 

wskaż proszę gdzie będziesz hasać tym tassakiem:lol, żebyśmy nie poznali się przez wymianę polis ubezpieczeniowych:haha

 

Drogi Buszmenie!

Muszę się bujnąć na swoje ranczo z hacjendą czyli w szeroko rozumiane okolice Igołomskiej więc tam uważać (ale to pod warunkiem, że mi mój osobisty gps zostawił kluczyki do tasaka i że dziad odpali :sese), a co do kwestii poznania się to też wolałabym w innych okolicznościach niż wymiana polis ubezpieczeniowych:marecek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Muszę się bujnąć na swoje ranczo z hacjendą czyli w szeroko rozumiane okolice Igołomskiej więc tam uważać

 

echhh...qrde moje rejony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka

 

 

 

echhh...qrde moje rejony :D

 

Spoczko traskę mam obczajoną więc może nie będzie aż tak źle....:sese....Najwyżej wszyscy mnie będą wyprzedzać, a to mnie akurat nie przeszkadza (póki nie będę mistrzynią kierownicy w swej dryndzie).

Pozdrawiam cieplutko, a jak przeżyję tą jazdę to się jeszcze odezwę:sese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka

Czeee mendo:lol Jak żyjesz? Gdzie się podziewasz ostatnio? Wrzuciłem własnie letnie bamboszki:-D

 

---------- Dodano o 10:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:47 ----------

 

Spoczko traskę mam obczajoną więc może nie będzie aż tak źle........Najwyżej wszyscy mnie będą wyprzedzać, a to mnie akurat nie przeszkadza (póki nie będę mistrzynią kierownicy w swej dryndzie).

Jakiego tego tassaka trzeba unikać, bo coraz bardziej boję się wychodzić z domu...:hahaI najlepiej skąd będziesz jechać, to damy ogłoszenie w jakiejś lokalnej stacji radiowej:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

 

Ja też mam wolny poniedziałek :D w sam raz żeby skończyć ostatniego moda w Mariowozie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czeee mendo Jak żyjesz? Gdzie się podziewasz ostatnio? Wrzuciłem własnie letnie bamboszki

 

Hej. A wiesz to tu to tam :D

Też się zastanawiam nad wrzuceniem kółek.

 

w sam raz żeby skończyć ostatniego moda w Mariowozie

 

Mario pochwal się co to za mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź w czwartek na spota to oblukasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:bry :kumple

 

Ja też mam wolny poniedziałek :D w sam raz żeby skończyć ostatniego moda w Mariowozie :lol

 

 

 

:bry2 wszystkim

 

Mario pochwal się co to za mod

 

Przyjedź w czwartek na spota to oblukasz :D

 

Się będzie działo... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest wreszcie wielki nie obecny :D jak tam samopoczucie ???

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności