Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było przyjść z "połówką" to byśmy Ci wyjaśnili ze "starą" o co kaman w małżeństwie :lol

 

 

No właśnie chcieliśmy w środę, nawet byliśmy wcześniej u Państwa Motkrów na konsultacjach, ale do Was są odległe terminy :P :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chcieliśmy w środę, nawet byliśmy wcześniej u Państwa Motkrów na konsultacjach, ale do Was są odległe terminy

:lol

Kufa Romi, mówiłem Ci, że nas nie ma średnio od 8 do 20;) W tygodniu, z weekend'mi, to też różnie. Na przykład jutro wyjeżdżam i wracam wieczorem albo w Niedzielę po południu, sam jeszcze nie wiem jak się sprawy rozwiną;)

Ale na razie, Kasztelanik:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witać Małopolskę :)

 

Na przykład jutro wyjeżdżam

no właśnie a ja się nawet pofatygowałem na ziemię Krakowską. No cóż będę sobie musiał jakoś zorganizować czas do niedzieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry :kumple

 

---------- Dodano o 08:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:16 ----------

 

Powiedz max gdzie i jak Ty jeździsz, że Ci pali niespełna 11l/100km?:lol

 

pli trochu wiecej tylko nie aktualizowelem tego bo jakos wyszlo mi to z glowy ale na pelnym robie niec

o ponad 500km a jezdze codziennie do roboty od huty do modlniczki przedzierajac sie poznymi popoludniami przez opolska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka małopolanie:kumple :kawka

 

Dzięki i Twoje zdrowie.

Nie widziałem nic ...:padam: Wieczorkiem łyknę jakiegoś browca za Twoje zdrówko:-D

 

no właśnie a ja się nawet pofatygowałem na ziemię Krakowską. No cóż będę sobie musiał jakoś zorganizować czas do niedzieli

 

Witaj Strusiu na tej jałowej ziemi :lol No mnie niestety w ten weekend nie ma w Krakowie tak jak ci mówiłem przez telefon.

 

pli trochu wiecej tylko nie aktualizowelem tego bo jakos wyszlo mi to z glowy ale na pelnym robie niec

o ponad 500km a jezdze codziennie do roboty od huty do modlniczki przedzierajac sie poznymi popoludniami przez opolska

No to tylko się cieszyć, nie wiem ile ja zrobię na pełnym, ale moje ścierwo spala około 12-13l/100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień do:bry

 

:lol

Kufa Romi, mówiłem Ci, że nas nie ma średnio od 8 do 20;) W tygodniu, z weekend'mi, to też różnie. Na przykład jutro wyjeżdżam i wracam wieczorem albo w Niedzielę po południu, sam jeszcze nie wiem jak się sprawy rozwiną;)

Ale na razie, Kasztelanik:drinks:

 

A czy ja coś mówiłam, czy się żaliłam, czy niemiła byłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ja coś mówiłam, czy się żaliłam, czy niemiła byłam

Nie, no coś TY:kumple

Właśnie wróciłem jakieś pół godzinki temu i piję sobie drineczka:alko A jutro już mam zaplanowany wyjazd do rodziny qrwa jego mać :lol

Zajebisty łikęd po prostu a przyszły tez już widzę będzie ciekawy:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak:kumple

 

Podjedź na parking policyjny na Saską https://maps.google.com/maps?q=50.038007,19.983594&num=1&t=h&z=18

Widziałem tam ze dwie B3 kiedyś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozerwać ??? chyba rozstrzelać :lol ale pod warunkiem ,że Ty będziesz biegał z zalepionym jednym okiem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozerwać ??? chyba rozstrzelać :lol ale pod warunkiem ,że Ty będziesz biegał z zalepionym jednym okiem :lol

jak chcesz to bedziemy w jednej druzynie to bedziesz spokojniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to bedziemy w jednej druzynie to bedziesz spokojniejszy

Obawiam sie ze mogl by byc problem bo wiekszosc chciala by byc w tej druzynie i to nie dla samego spokoju tylko dla mozliwosci pozniejszego oblewania zwyciestwa w jakze doborowym towarzystwie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podjedź na parking policyjny na Saską https://maps.google.com/maps?q=50.03...num=1&t=h&z=18

Widziałem tam ze dwie B3 kiedyś

dzięki :kumple

 

 

co myślicie żeby się troszkę rozerwać

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...kills/20551173

ja też się piszę tylko czemu wyskakuje mi Białystok? :D Tak czy owak może faktycznie byśmy zrobili listę chętnych i zorganizowali taką akcję? Ja kiedyś byłem koło hotelu twierdza, na takim poletku z krzacorami i drzewami więc charakterystyka terenu całkiem ok :D

http://www.twierdza.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko gdzie najlep[iej sie udac na serwis klimatyzacji nabicie + odgrzybianie?? co myslicie o gladysek na dobrego pasterza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko gdzie najlep[iej sie udac na serwis klimatyzacji nabicie + odgrzybianie?? co myslicie o gladysek na dobrego pasterza

 

Ja robię we FROSTI na Okulickiego, nie są najtansi ale solidni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę do http://frosti.pl/ może nie są najtańsi w Krakowie ,ale uważam że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od koledzy jak bede mial chwilke czasu i jak wroce o normalnej porze z roboty to bede musial tam zagladnac bo klima kiepsko chlodzi. a ze to prawie kolo mnie jest to moze sie uda to zrobic w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybry!

Odnośnie pomysłu na strzelankę to widziałam gdzieś ogłoszenie odnośnie strzelanek laserowych :). Choć w sumie to nie to samo co bieganie po wszelakich zaroślach, ale plusem jest brak śladów cielesnych:manga.

Ja w ramach rozerwania się pobujam się na swej nowej huśtawce na tarasie domeczku letniskowego na mej wiosce, bo zapowiadają pikną pogodę.

Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności