Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będziemy pisać wszystko i o wszystkim -

taki Nasz Małopolski off topic. :-D

 

 

 

Uff, ciężki ten manewr zawracania ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=MJWFUKA9OQQ&feature=related

 

P.S.

Nie jest to żadna aluzja do kobiet za kierownicą.

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na Oświecenia wiec moze jakis real albo lotnisko??
mnie pasi;) ale niech sam zainteresowany sie odezwie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czwartek wiecorem nie ma szans... ;/ moze środa, piatek, dzis mile widzane godziny wieczorne? :) nie ma juz na Bora czwartkowego latania bo za duzo misiakow sie krecilo... :P

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo 21 dzisiaj moge przyskoczyc do Was, prawie trzy lata takim smigalem silnikiem.Ostatnie 9 miechów na oranżadzie hahahahaha.Najlepiej pasi pod M1, jak dla mnie.Jakby co puscic sms 501488047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

to i ja bede :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki i do nastepnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuje kogos kto uzyczyl by mi instrukcji obslugi do passata b6 na jeden czy dwa dni. Myslalem nad zakupem ale kompletna kosztuje kolo 300zl. Wolalbym te pieniadze wdac na cos innego... Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos zyczliwy (krakow lub okolice zakopanego)

tutaj masz taniej...

http://www.allegro.pl/search.php?string=instrukcja+obs%C5%82ugi+passat+b6&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&sourceid=Mozilla-search

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuje kogos kto uzyczyl by mi instrukcji obslugi do passata b6 na jeden czy dwa dni. Myslalem nad zakupem ale kompletna kosztuje kolo 300zl. Wolalbym te pieniadze wdac na cos innego... Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos zyczliwy (krakow lub okolice zakopanego)

 

Kolego o to Ci chodzi :)

 

EDIT: link usunięty

Regulamin:

4.8 Piractwo oraz nielegalne oprogramowanie będzie tępione - prosimy nie zakładać żadnych tematów związanych z dystrybucją oraz lokalizacją w internecie oprogramowania oraz innych dzieł podlegających prawom autorskim. W przypadku kłopotów z instalacją oprogramowania prosimy o zwrócenie się do dystrybutora, u którego został dokonany zakup.

 

P.S. PW ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he...!Nowy narybek!:D

 

Zdj?cie008.jpg

 

 

Ja żeby wrzucić letnie baletki, muszę dokupić jedną Continental ContiPremiumContact 2 albo dwie inne ,bo się "bułeczka" zrobiła:( Może ktoś coś słyszał o pojedynce w okolicy?Wiadomo ,że nie nówka ,bo mnie ZUS trochę przydusił(ZUS czyt. Złodziejsko Upierdliwe Sqrwysyństwo;) )

 

 

:551: No po wczorajszej imprezce ,to mam lekki bałagan w głowie... :doh

Jadę zaraz z córą i rodzicami, pooddychać "świeżym" ,grzegórzeckim powietrzem pod Halą Targową:D

I zapodam tatulkowi małą wlepkę na Audicę :fajny

Edytowane przez Buszmen
Dopiski;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek :D

P1090736a.jpg

P1090731b.jpg

P1090725c.jpg

P1090719d.jpg

P1090718e.jpg

P1090737f.jpg

P1090717g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE,he,he...!Organizacyjność u nas jest tak świetna(nie liczę jednostek wybitnych jak na przykład pani Łopiekunica:lol),że zanim ktoś się odezwie i pomyśli, to będzie po mailingu:lol2

 

Generalnie proponuje podkreślenie walorów krajobrazowo-miejscówkowych okolic Krakowa i uświadomienie ludziom, że bywalcy spotów nie gryzą, spotkanie nie są płatne i obowiązkowe a jakże sympatyczne.Przyjedziesz raz, to na pewno wrócisz!:ok Każdy uczestnik spotu może wymienić poglądy na temat swojego bolidu, innych bolidów odmienić nieco swój dotychczasowy tryb życia i rozrywki a co za tym idzie raz na tydzień czy dwa oderwać się od własnej rzeczywistości na 2-3 godzinki z doborowym towarzystwem.Zaprezentować w REALU tak chętnie opisywany własny pojazd na stronach forum;)Czasem(ale to się zmieni dodix!:lol) zjeść coś dobrego.Zbliża się (chociaż wyjątkowo powoli:dupablada) ciepły okres i wzrastają w związku z tym możliwości organizacyjne(grill na wolnym powietrzu w sympatycznej scenerii np. Klasztoru w Tyńcu ,Skałek Twardowskiego ,Podgórki Tynieckie, spacer i t.p.)Nie trzeba rezerwować knajp i Pani Łopiekunica nie musi się stresować że jak zawsze 80% ludzi wypnie du.ę albo gwałtownie straci dostęp do Net'u dwa dni wcześniej.Sorki, ale tak to niestety tutaj wygląda i czas to zmienić!:diablica

 

Zapewniam,że wesołków u nas nie brakuje:D

Kierując się egoistycznymi pobudkami, zawiązanie znajomości z większą grupą ludzi poruszających się takim samym samochodem i mieszkających w okolicy może zaprocentować w przyszłości...:D

 

Pisząc o okolicach Krakowa mam na myśli te najlepiej znane okolicznym forumowiczom i w żaden sposób nie będziemy się do w/w ograniczać!

Ale odzew musi być też z innych stron!:kumple

 

Pozdrawiam

Buszmenos:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszmen chodziło mi o to spotkanie przy matecznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kumam;)

A daleko masz do Ronda?Ja ze 4 klocki może...?I dość często tamtędy przejeżdżam.Tzn. Kalwaryjska, Kamieńskiego,Wielicka, Konoponickiej, os. Podwawelskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Rohatyna i Wszyscy sa szczesliwi z pełnych brzuszków , czwartek je gut in but !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo Rohatyna i Wszyscy sa szczesliwi z pełnych brzuszków , czwartek je gut in but !!!!!!

I to jest chyba najlepsze miejsce,spokój cisza,żarełko na miejscu :)Parking duży a z dojazdem nie ma problemu.A na A4 można co nieco turbinkę dopieścić.Jacek i Erwin wiedzą o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzemieślnicza dokładniej :)

stoi tam moja OCePka przy straży pożarnej :)

choć teraz jest ukryta bo miałem małą drakę na obwodnicy tzn prędkość + CB = tylna szyba w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro GekooN wjeżdża do mnie na warsztat będziemy działać...

uklony.gif Wielkie ukłony dla Bonci-ego kto zna Tomka to wie o co chodzi i Dodix-a,dzisiaj znowu będziemy działać positivoanimato.gif

Edytowane przez GekooN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to dzialacie koledzy? Może bym wpadł na chwilke pokłapać paszczą/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to dzialacie koledzy? Może bym wpadł na chwilke pokłapać paszczą/

Tyrknij do mnie\włącz sobie fona/ albo przyjedz do Radziszowa do Bonci-ego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam wyłączonego?

Zaraz go zlokalizuję i właczam

 

Aaaaaaaaaaaaa...!!! Pod Rohatyną mogę się podpisać!

Tylko ku.wa jakis preparat na "koszmary" trzeba zabrać, bo mi chciały głowę odgryźć:lol

Z tym ,że tk midzy 17 a 18 było by miło;)

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności