Skocz do zawartości
pawcio1987

Czy podejdzie lampa europejska do anglika?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam pytanie czy podejdzie mi lampa tylnia europejska do anglikaPassat b5 fl sedan(chodzi mi o rozstaw tych 2 srubek mocujacych lampe czy sa takie same jak w europejskiej wersji.Dzieki za odpowiedz.pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak w temacie mam pytanie czy podejdzie mi lampa tylnia europejska do anglikaPassat b5 fl sedan(chodzi mi o rozstaw tych 2 srubek mocujacych lampe czy sa takie same jak w europejskiej wersji.Dzieki za odpowiedz.pozdro

Podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież te lampy są inaczej wewnątrz ustawione kąty są na odwrót i będziesz oślepiał , tak samo jak nie możesz mieć lamp z anglika w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale przecież te lampy są inaczej wewnątrz ustawione kąty są na odwrót i będziesz oślepiał , tak samo jak nie możesz mieć lamp z anglika w PL

Że niby kto będzie oślepiał?? I jakie kąty są w tylnych lampach??? Najpierw czytamy, dokładnie, a później piszemy.

czy podejdzie mi lampa tylnia europejska do anglikaPassat b5 fl sedan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy są takie same!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie uśmiałem, skoro mowa o lampach to jak jest z lampami tylnymi z polifta podejda do przed lifta ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdą z małymi przeróbkami podejdą poszukaj na forum jest opis jak i co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem jak w B5 ale w innych, gdzie jest jedno światło wsteczne, wsteczny lest z lewej, a przeciwmgielne z prawej..A w Europejskiej wersji jest na odwrót, wsteczny z prawej, przeciwmglielne z lewej.. skoro w b5 są 2 wsteczne, pytanie czy da radę podłączyć przeciwmgielne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przeciw mgielne jest nad wstecznym po lewej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro mowa o lampach to jak jest z lampami tylnymi z polifta podejda do przed lifta ????

Kombi tak, sedan nie.

poszukaj na forum

A nie prościej by było tak ->https://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40256

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W B5 w sedanie ja mam dwa światła cofania i dwa przeciwmgielne

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sorki, myslalem ze chodzi o przednie lampy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Chodzi o lampy przednie z anglika. Chcę takowe kupić i zmienić w nich same klosze. I tutaj moje pytanie- Czy odbłyśniki są takie same jak w wersji na EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się pod temat. Chodzi o lampy przednie z anglika. Chcę takowe kupić i zmienić w nich same klosze. I tutaj moje pytanie- Czy odbłyśniki są takie same jak w wersji na EU?

 

Klosz, jak to nazywasz, ma drugorzędne znaczenie. To właśnie odbłyśnik głównie odpowiada za ułożenie wiązki światła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomcio

nie odbłyśnik tylko ten metalowy mechanizm który jest miedzy żarówką a pleksą zewnętrzną

mechanizm ten ma również taki przełącznik który jest mylnie przez niektórych interpretowany, ze po przełączeniu go lampy są niby już na europe sam korzystam z tego przełącznika ale po przełączeni lampy świecą tak jak w USA bez tego podbicia światła na pobocze w ten sposób nie oślepiam nikogo po zjechaniu z promu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie odbłyśnik tylko ten metalowy mechanizm który jest miedzy żarówką a pleksą zewnętrzną

Między żarówką a soczewką... To się nazywa przesłona.

A Tomcio wypowiadał się na temat świateł w B5 3B-tam nie ma soczewki ani przesłony, tylko zwykły odbłyśnik jest i ryflowany klosz.

mechanizm ten ma również taki przełącznik który jest mylnie przez niektórych interpretowany, ze po przełączeniu go lampy są niby już na europe sam korzystam z tego przełącznika ale po przełączeni lampy świecą tak jak w USA bez tego podbicia światła na pobocze w ten sposób nie oślepiam nikogo po zjechaniu z promu

Mogę Ciebie tylko za to pochwalić :) Jesteś jedną z nielicznych osób, które przestawiają przesłonę w światłach jadąc z UK do reszty Europy-propaguj takie postępowanie wśród znajomych, którzy wracają do Polski na wakacje itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzam temat.Czy w B6 jest taka regulacja?Jeśli tak to gdzie to się znajduje(może jakieś foto)nie mogę vtego znalezć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede pasowlay bez problemu sam mam 2zalozone do b5fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jack68 gdzie mam szukać tego przełącznika?? Bo naklejanie tych naklejek to jakaś poracha. Światła passata i tak prawie nie świecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności