Skocz do zawartości

Radzio77789

  • Liczba zawartości

    70
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Radzio77789

  • Urodziny 12/27/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    Radek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    londyn

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2001
  1. Siemka Pany macie adres jakiegos szrotu lub prywatnych ludzi co sprzedaja czesci do paskow??potrzebuje waz od intercoolera w ksztalcie "S" car parts odpada nie mają u mnie na szrotach tez nie .dzieki z gory za info
  2. Kolego problem wtym ze ja niemam ani glowy do tego ani nerwow...mam auto na PL blachach chce je zrobic i dac ojcu w Pl jaknajszybciej a od pon do soboty robie do późna takze niemam nawet kiedy samemu sprobowac cos dzialac dlatego fachowiec by sie przydal ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:41 ---------- Kazdy mówi ze turbo juz ma dosc
  3. Witam panowie sytuacja jest tego typu ze moj pasek ostatnio swiruje a diagnozy sa rozne podczas jazdy cos tak jakby syczalo i strasznie dymi jak turbina sie zalancza wszytsko normalnie odpala itd Tylko ze kopci ale moc ma ta sama. Jest ktos moze obcykany w tym temacie z okolic Heathrow???wpad by na brovarka i moze stwierdzil przyczyne lub cos pogrzebal sam nawet nie mam narzedzi nic bo ostatnio sie przeprowadzalem i wszystko pozostawialem na starej chacie..dzieki i pozdr Skrzynka brovara dla pomocnego :dobrze edit Luke: Radek, wiem, że Ci się śpieszy, ale chłopie wolniej, i zwiększą uwaga na to co się pisze
  4. Hallo Pany ruszam dzisiaj w poszukiwania Driverow stalych Jak ktos bedzie chetny na jakies banki Pisac..pozd
  5. Polarek doszedl no jestem zaskoczony Jakosc wyglad Pierwsza klasa. Dzieki wielkie Pany.Pozd
  6. Hehe czekalem na wlepy 2 mieski z Polski dzisiaj doszly a Tu kolega pisze ze tez ma w Uk ..ladnie ladnie/ pozd
  7. Sory naprawde jestem ostatnio zaj ... jakos zapomnialem calkiem juz wysylam na maila.. ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:25 ---------- Poszlo...
  8. Wlasnie oto sie rozchodzi o stalych dostawcow a niejest latwo oto. ja mialem po kuzynie 1 kierowce co przymnie jeszcze spuszczal z tira jezdzilem swoim paskiem dlugo dlugo juz natym paliwkovdlatego dalem ogloszenie ze moge zalatwic duzo kolegow tez audi lataja wszyscy chwala a nawet mowia ze jest lepsza od tej na stacjach tych smiesznych JET mexico itd bo to lipa ta ropa wogole niesmierdzi wogole jest jak woda. Ale omojajac to teraz kontakt sie urwal wiec trzeba bedzie kogos nowego poszukac z paliwkiem.. moze ma tu ktos kogos blisko heathrow???chetnie zakupie. ---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:18 ---------- A skad wiesz co tam sie znajduje jaka jakosc?? Rozumie Cie tez nigdy bym np niekupil jak jade do kogos a on czeka przed domem z 2 bankami w reku bo niemasz pewnosci cotam naprawde sie znajduje.
  9. Bo sie boja tutaj nigdy niewiadomo kto bedzie wolal na CB o paliwko...wszedzie kamery itd..
  10. zgodze sie czerwona po tyle chodzi heheh
  11. Przeciez tu nikt nikogo niezmusza Prosze dzilac na wlasna reke powodzonka hejka .....Elo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności