Skocz do zawartości

Radzio77789

  • Liczba zawartości

    70
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Radzio77789

  1. Siemka Pany macie adres jakiegos szrotu lub prywatnych ludzi co sprzedaja czesci do paskow??potrzebuje waz od intercoolera w ksztalcie "S" car parts odpada nie mają u mnie na szrotach tez nie .dzieki z gory za info
  2. Kolego problem wtym ze ja niemam ani glowy do tego ani nerwow...mam auto na PL blachach chce je zrobic i dac ojcu w Pl jaknajszybciej a od pon do soboty robie do późna takze niemam nawet kiedy samemu sprobowac cos dzialac dlatego fachowiec by sie przydal ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:41 ---------- Kazdy mówi ze turbo juz ma dosc
  3. Witam panowie sytuacja jest tego typu ze moj pasek ostatnio swiruje a diagnozy sa rozne podczas jazdy cos tak jakby syczalo i strasznie dymi jak turbina sie zalancza wszytsko normalnie odpala itd Tylko ze kopci ale moc ma ta sama. Jest ktos moze obcykany w tym temacie z okolic Heathrow???wpad by na brovarka i moze stwierdzil przyczyne lub cos pogrzebal sam nawet nie mam narzedzi nic bo ostatnio sie przeprowadzalem i wszystko pozostawialem na starej chacie..dzieki i pozdr Skrzynka brovara dla pomocnego :dobrze edit Luke: Radek, wiem, że Ci się śpieszy, ale chłopie wolniej, i zwiększą uwaga na to co się pisze
  4. Hallo Pany ruszam dzisiaj w poszukiwania Driverow stalych Jak ktos bedzie chetny na jakies banki Pisac..pozd
  5. Polarek doszedl no jestem zaskoczony Jakosc wyglad Pierwsza klasa. Dzieki wielkie Pany.Pozd
  6. Hehe czekalem na wlepy 2 mieski z Polski dzisiaj doszly a Tu kolega pisze ze tez ma w Uk ..ladnie ladnie/ pozd
  7. Sory naprawde jestem ostatnio zaj ... jakos zapomnialem calkiem juz wysylam na maila.. ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:25 ---------- Poszlo...
  8. Wlasnie oto sie rozchodzi o stalych dostawcow a niejest latwo oto. ja mialem po kuzynie 1 kierowce co przymnie jeszcze spuszczal z tira jezdzilem swoim paskiem dlugo dlugo juz natym paliwkovdlatego dalem ogloszenie ze moge zalatwic duzo kolegow tez audi lataja wszyscy chwala a nawet mowia ze jest lepsza od tej na stacjach tych smiesznych JET mexico itd bo to lipa ta ropa wogole niesmierdzi wogole jest jak woda. Ale omojajac to teraz kontakt sie urwal wiec trzeba bedzie kogos nowego poszukac z paliwkiem.. moze ma tu ktos kogos blisko heathrow???chetnie zakupie. ---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:18 ---------- A skad wiesz co tam sie znajduje jaka jakosc?? Rozumie Cie tez nigdy bym np niekupil jak jade do kogos a on czeka przed domem z 2 bankami w reku bo niemasz pewnosci cotam naprawde sie znajduje.
  9. Bo sie boja tutaj nigdy niewiadomo kto bedzie wolal na CB o paliwko...wszedzie kamery itd..
  10. zgodze sie czerwona po tyle chodzi heheh
  11. Przeciez tu nikt nikogo niezmusza Prosze dzilac na wlasna reke powodzonka hejka .....Elo
  12. Kolego uwierz ze jestem na roznych autobanach co 2wekend boja sie tu spuszczac sami jak juz muwia zebys sam spuszczal na kazdnym parkingu kamery jakby to bylo takie latwe kazdy by tak robil pozd ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:34 ---------- Ja mam 2 kierowcow co z moim wujkiem wczesniej jezdzilo na przyuczeniu i rowniez sa takiego zdania ze zaden z kierowcow w 95% niespusci opcemu gosciowi bo duzo juz bylo podpuch.takze zycze powodzonka>ajak ktos bedzie mial po 80pi chetnoie kupie odrazu z 600l.
  13. Sam Jestem ciekawy opini szukam cos dobrego do siebie.
  14. U mnie w zachodnim londynie 131.9 juz ropka masakra. w Sumie racja wszystko idzie do gory
  15. Koledzy chyba interes zamykam dostawcy podniesli cene na 1f chyba ze jest ktos chetny to pisac mialem 100li paska zalalem do pelna teraz mam tylko 50l.jak cos pisac na pm
  16. To juz wasza dezyzja z drugiej strony daleko troche macie zawsze moglbym wyskoczyc na autobane i odmulic swojego paska w wasza strone:)
  17. Wszytsko jest kwestia dogadania ale troche daleko jak by niepatrzec...
  18. To troche daleko:)moge Ci DHL wyslac hehehe
  19. Koledzy narazie NOTHING dopiero po nowym roku pozdr
  20. dobrze Ci sie kojarzy jest to kolo lotiska ale paliwo nie z Samolotow hehe. )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności