-
Liczba zawartości
70 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Radzio77789
- Urodziny 12/27/1989
Informacje osobiste
-
Imię
Radek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
londyn
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2001
-
UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części
Radzio77789 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Niebardzo kminie to co napisales -
UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części
Radzio77789 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Siemka Pany macie adres jakiegos szrotu lub prywatnych ludzi co sprzedaja czesci do paskow??potrzebuje waz od intercoolera w ksztalcie "S" car parts odpada nie mają u mnie na szrotach tez nie .dzieki z gory za info -
UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części
Radzio77789 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Wyslalem wiadomosc na priv -
UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części
Radzio77789 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Kolego problem wtym ze ja niemam ani glowy do tego ani nerwow...mam auto na PL blachach chce je zrobic i dac ojcu w Pl jaknajszybciej a od pon do soboty robie do późna takze niemam nawet kiedy samemu sprobowac cos dzialac dlatego fachowiec by sie przydal ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:41 ---------- Kazdy mówi ze turbo juz ma dosc -
UK - Anglia - mechanik samochodowy, usług, MOT i części
Radzio77789 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Witam panowie sytuacja jest tego typu ze moj pasek ostatnio swiruje a diagnozy sa rozne podczas jazdy cos tak jakby syczalo i strasznie dymi jak turbina sie zalancza wszytsko normalnie odpala itd Tylko ze kopci ale moc ma ta sama. Jest ktos moze obcykany w tym temacie z okolic Heathrow???wpad by na brovarka i moze stwierdzil przyczyne lub cos pogrzebal sam nawet nie mam narzedzi nic bo ostatnio sie przeprowadzalem i wszystko pozostawialem na starej chacie..dzieki i pozdr Skrzynka brovara dla pomocnego :dobrze edit Luke: Radek, wiem, że Ci się śpieszy, ale chłopie wolniej, i zwiększą uwaga na to co się pisze -
nowe dziewczyny u POBSa
Radzio77789 odpowiedział lukas.g60 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Gratulacje .... -
Dla kolegow z UK
Radzio77789 odpowiedział Radzio77789 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Odpisalem na PM. -
Dla kolegow z UK
Radzio77789 odpowiedział Radzio77789 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Hallo Pany ruszam dzisiaj w poszukiwania Driverow stalych Jak ktos bedzie chetny na jakies banki Pisac..pozd -
Akcja pt. POLARY dla UK
Radzio77789 odpowiedział zejnowski → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Polarek doszedl no jestem zaskoczony Jakosc wyglad Pierwsza klasa. Dzieki wielkie Pany.Pozd -
wlepki i linki forumowe dla UK & IRL
Radzio77789 odpowiedział Luke → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Hehe czekalem na wlepy 2 mieski z Polski dzisiaj doszly a Tu kolega pisze ze tez ma w Uk ..ladnie ladnie/ pozd -
Akcja pt. POLARY dla UK
Radzio77789 odpowiedział zejnowski → na temat → Zagraniczne Dyskusje - ogólne
Sory naprawde jestem ostatnio zaj ... jakos zapomnialem calkiem juz wysylam na maila.. ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:25 ---------- Poszlo... -
Dla kolegow z UK
Radzio77789 odpowiedział Radzio77789 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Wlasnie oto sie rozchodzi o stalych dostawcow a niejest latwo oto. ja mialem po kuzynie 1 kierowce co przymnie jeszcze spuszczal z tira jezdzilem swoim paskiem dlugo dlugo juz natym paliwkovdlatego dalem ogloszenie ze moge zalatwic duzo kolegow tez audi lataja wszyscy chwala a nawet mowia ze jest lepsza od tej na stacjach tych smiesznych JET mexico itd bo to lipa ta ropa wogole niesmierdzi wogole jest jak woda. Ale omojajac to teraz kontakt sie urwal wiec trzeba bedzie kogos nowego poszukac z paliwkiem.. moze ma tu ktos kogos blisko heathrow???chetnie zakupie. ---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:18 ---------- A skad wiesz co tam sie znajduje jaka jakosc?? Rozumie Cie tez nigdy bym np niekupil jak jade do kogos a on czeka przed domem z 2 bankami w reku bo niemasz pewnosci cotam naprawde sie znajduje. -
Dla kolegow z UK
Radzio77789 odpowiedział Radzio77789 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Bo sie boja tutaj nigdy niewiadomo kto bedzie wolal na CB o paliwko...wszedzie kamery itd.. -
Dla kolegow z UK
Radzio77789 odpowiedział Radzio77789 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
zgodze sie czerwona po tyle chodzi heheh -
Dla kolegow z UK
Radzio77789 odpowiedział Radzio77789 → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Przeciez tu nikt nikogo niezmusza Prosze dzilac na wlasna reke powodzonka hejka .....Elo
