Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli mamy się tak napinać i kłócić to nie widzę w tym sensu
ale po co inni się od razu tak napinają?

 

Bo my tu wszyscy zgodnie z prawem żyjemy i łamanie przepisów nam nie po drodze ;)

 

 

Mi trzy razy w sumie błysło na autostradach w DE i obym nigdy nie musiał się przekonać czy to wyciągają przy kontroli czy nie

 

Mieszkoc płacił więc w bazie napewno to mają pozatym nie tylko od niego o tym słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo my tu wszyscy zgodnie z prawem żyjemy i łamanie przepisów nam nie po drodze

 

no jasne :lol3 i wszyscy jeżdżą 70mil/h autostradą....

słyszałem
- no właśnie gdybym widział na własne oczy to bym uwierzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mruku nikt sie nie napina. Ja wyrazilem swoja opinie na temat Twojego sposobu na zaoszczedzenie kiku funtow. Zastanow sie nad sensem zamieszczania takich postow.jak tak robisz to rob nikt cie pouczac nie bedzie ale zachowaj to dla siebie. A co gdyby ktos cie posluchal i zrobil tak samo jak ty a potem kare dostal dajmy na to 200 funtow o ktorych pisal Patryk. Ludzie beda na tobie psy wieszac. Na drugi raz pomysl zanim cos takiego napiszesz. Nie mam zadnych intencji zeby sie klocic ani jak to nazwales napinac. Ty napisales. Ja napisalem co o tym mysle.z mojej strony koniec.sorry jesli cie urazilem.nie mialem takiego zamiaru.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mruku nikt sie nie napina. Ja wyrazilem swoja opinie na temat Twojego sposobu na zaoszczedzenie kiku funtow. Zastanow sie nad sensem zamieszczania takich postow.jak tak robisz to rob nikt cie pouczac nie bedzie ale zachowaj to dla siebie. A co gdyby ktos cie posluchal i zrobil tak samo jak ty a potem kare dostal dajmy na to 200 funtow o ktoruch pisal Patryk. Ludzie beda na tobie psy wieszac. Na drugi raz pomysl zanim cos takiego napiszesz. Nie mam zadnych intencji zeby sie klocic ani jak to nazwales napinac. Ty napisales. Ja napisalem co o tum mysle.z mojej strony koniec.sorry jesli cie urazilem.nie mialem takiego zamiaru.

 

Też nie miałem zamiaru komuś napsuć krwi, mi nic złego się nie stało a Patryk zdecyduje co uważa. I uwierz w sezonie wakacyjnym nie jest to parę funtów, niestety żyjemy na wyspie i każdy przewoźnik kosi nas jak może za przewiezienie auta 35km i to moim skromnym zdaniem jest troszkę nie fair. Sorki jak komuś się nie podoba moja wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jasne i wszyscy jeżdżą 70mil/h autostradą....

 

możesz wierzyć lub nie ale ja taki właśnie jestem

75 max więcej nie jade

 

 

- no właśnie gdybym widział na własne oczy to bym uwierzył.

 

ale dlaczego miałbym nie wierzyć koledze który to właśnie zapłacił ?

poza tym w pracy też mi o tym mówili a średnio w pracy nakecimy ze 30+ tys mil rocznie po niemczech

 

---------- Dodano o 21:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:45 ----------

 

każdy przewoźnik kosi nas jak może za przewiezienie auta 35km i to moim skromnym zdaniem jest troszkę nie fair

 

zawsze możesz wpław lub tratwę zbudować a nóż widelec będzie taniej :lol

 

 

niestety mieszkamy na wyspie i wpływu na ceny przewozu nie mamy ale zawsze też można zastrajować i zostać na wyspie na zawsze

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj w MyFerryLink nowsza linia i cena też była latem przystępna tylko oni pływają do Callais

 

Już pływałem, ale tym razem są funta tańsi od tunelu i 30 droźsi od Norka (dfds).

 

---------- Dodano o 22:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:10 ----------

 

niestety żyjemy na wyspie i każdy przewoźnik kosi nas jak może za przewiezienie auta 35km i to moim skromnym zdaniem jest troszkę nie fair

Nie tylko Ciebie to wkurza. No ale co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory Mruku ale ja tez nie popieram takiego kombinatorstwa.

wlasnie dzieki takim rodakom dsf czy jak im dam - dawny norfolk wprowadzil restrykcje +/- 2h a jak za wczesnie albo co najgorsze za pozno to doplata i nie ma za boli.

mialem przyjemnosc byc -4h od zaplanowanego kursu i nie chcieli wpuscic chyba ze doplace do aktualnej ceny za prom!!!! czyli jakies 120.

na nic moje tlumaczenia za sie udalo wczesniej.

a na pytanie co bedzie jak z polski (1400 km) pojawie sie pozniej z przyczyn losowych? nie ma przebacz pani powiedziala. wlasnie przez kombinujacych polakow. kupowali bilety na nocne promy bo taniej i przyjezdzali kiedy im sie chcialo. najlepisi to po 20+ godzin pozniej/wczesniej potrafili przyjechac. i dzieki takim wszyscy mamy pod gorke.

co do tunelu to tak jak Maciej pisze i Patryk - jest disclaimer ze jak nie wrocisz to moga naliczyc cene biletu normalna. nie wiem dlaczego uwazasz ze taka firma bylaby az tak naiwna. moze Ci sie udawalo ale obys sie nie zdziwil.

i co jak co ale Maciej to jezdzi 70 po autostradzie - uwierz mi na slowo bo jezdzilismy w 2 auta kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciej to jezdzi 70 po autostradzie -

po autostradzie tak ale poza to juz chyba nie, ostatnio cos tam mowil ze ladnie ciagnal pasek w drodze miedzy Exeter a Torki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miedzy Exeter a Torki

Byłem za nim wtedy. Pod górę przyśpieszał (sporą) gdzieś od 50 do 70 bo jakiś pajac zajeżdżał drogę cały czas (combo czy doblo nowe).

 

---------- Dodano o 23:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:46 ----------

 

Ale mnie nie zgubił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pękła mi tylna sprezyna i nie wiem co mam zrobic czy kupic jedna ale nie wiem czy od gwintu sprzedaja pojedyncze sztuki czy kupic dwie takie same ale innej firmy tez obnizone.. co myslicie mam Ak FK cos tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny zawsze wymieniamy parami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po autostradzie tak ale poza to juz chyba nie, ostatnio cos tam mowil ze ladnie ciagnal pasek w drodze miedzy Exeter a Torki

 

to był test sprawdzający możliwości astry turbo i tam było dozwolone 70 mph ;)

astra wygrała bo przekroczyła dozwoloną prędkość :P

 

Byłem za nim wtedy. Pod górę przyśpieszał (sporą) gdzieś od 50 do 70 bo jakiś pajac zajeżdżał drogę cały czas (combo czy doblo nowe).

 

---------- Dodano o 23:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:46 ----------

 

Ale mnie nie zgubił

 

 

prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wkrótce będziesz wygrywał. Astra do Żyda i 2.0d zagości pod maską :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos nabyl Adas. Ale wolnossacy disel.wmorde. bedziesz mial sporo adrenaliny zeby dolaczyc sie do rada.a ze tu same rada to pewnie i siwy wlos zagosci na Twej potylicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0d to doladowane diesle bmw ;)

 

Jacek, przypomnij prosze jak tam sprawa wygladala z klockami, kiedy mniej wiecej wymieniales?

Wczoraj mi wyswietlil check brake pads po gwaltownym hamowaniu, pierwsze takie hamowanie tym autem(autobusy,piesi,polska,wiecie). Musze sprawdzic czy dzisiaj tez bedzie tym swiecil po oczach.

Wiem, ze te wtyczki od czujnikow sa jakie sa i lubia nawalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to przewód zaraz za wtyczka, mi w pasku raz zahaczyl o klocek i go przerwalo, i też byłem zdziwiny bo klocki mały kilka tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytny Polak znajdzie na wszystko sposób....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 turbo D common rail. 140 KM i to nie BMW. Chyba że się wkurzę i 4.4i kupię na złość portfelowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem Ci kod do motostat tam masz wszystko. Klocki z tylu byly starte i wymienilem je na poczatku grudnia. Pozatym robilem cale hamulce przod tyl klocki i tarcze zaciski. W sumie pelna regdneracja po zakupie passata w 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności