Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykuję, bo nie widzę przesłanek do płacenia. W Polsce też nie płaciłem do czasu nieposiadania TV ani radia, po zakupie TV zgłosiłem i normalnie płaciłem. I tu chciałbym zrobić w ten sam sposób. Pytanie, czy zgłaszać już teraz że nie mam i nie korzystam, czy olać temat i siedzieć cicho? List był do "ocupier", nie imiennie do mnie.

 

wejdz na strone i zgłoś, albo zrób to pod innym nazwiskiem np. michael jonhs

 

ja tak mam więc nie znają moich danych cwaniaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam więc nie znają moich danych cwaniaki
I kto tu jest cwaniakiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kriss ten sherlock naprawde taki dobry jest? bo nie mam co oglądać już. daj jakieś tytuły fajnych filmów co bym sobie pościągał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zgłoszone, bez podawania nazwiska. Teraz pytanie czy wpuszczać gościa do środka czy odmówić? TV nie mam, ale gniazdka antenowe są. Laptop też jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kriss ten sherlock naprawde taki dobry jest? bo nie mam co oglądać już. daj jakieś tytuły fajnych filmów co bym sobie pościągał

 

nawet nawet,

 

Runner Runner

Nieobliczalni

American Hustle

Assault on Wall Street

Don Jon

 

plan ucieczki - stalone i szwarc razem

zrób sobie konto na filmweb albo zajrzyj tam i zawsze bedziesz miał troche tytułów do ściągnięcia

 

---------- Dodano o 19:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:23 ----------

 

No to zgłoszone, bez podawania nazwiska. Teraz pytanie czy wpuszczać gościa do środka czy odmówić? TV nie mam, ale gniazdka antenowe są. Laptop też jest.
to zalezy od ciebie ale jak nie masz tv to ja bym go wpuścił - pewnie na 1 czy 2 lata sobie odpuszczą a jak przyjdzie i bedzie pytał o dane to powiedz

 

grzegorz brzęszczyczykiewicz

albo kontanynopolitańczykiewiczański

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zgłoszone, bez podawania nazwiska. Teraz pytanie czy wpuszczać gościa do środka czy odmówić? TV nie mam, ale gniazdka antenowe są. Laptop też jest.

 

do mnie przez półtora roku nikt nie przyszedł sprawdzić czy mam tv,więc nie ma co martwić się na zapas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz tv to pewnie ise odezwa zeby to potwierdzic. wpuscic ich mozesz ale jak bedzie pytal o tv to jak chlopaki pisali powiedz ze nic live nie ogladasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za rady. Jak przyjdzie się zmierzyć z kontrolą to trudno, ale damy radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam sobie wasze posty i mam pytanie czym sie przeprawic na wyspe. Promem czy tunelem?

Bo lece 29 do Polski i 31 chce wrocic samochodem ale zastanawiam sie czym lepiej sie przeprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej już buknij ticket na byle co bo możesz się zdziwić jak ja kiedyś jak bukowalem na 2h przed odsłonięciem - 180 krzykneli i cóż było robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czytam sobie wasze posty i mam pytanie czym sie przeprawic na wyspe. Promem czy tunelem?

Bo lece 29 do Polski i 31 chce wrocic samochodem ale zastanawiam sie czym lepiej sie przeprawic.

 

Tym czym taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka panowie.

Po 2h czytania nadrobilem zaleglosci w offtopicu.

Wiem ze troche za pozno ale wszystkim Najlepszego w tym nowym Roku.

 

Dzis mialem MOT jak co roku w KwikFit i paszczur oblal. Wszystko pieknie tylko jedna ********zielona gumowa oslona przegubu.

Niestety tym razem nie trafilem na kumpla ciapaka - wyglada ze pozbyli sie ciapackiej ekipy bo sami angole. Przez ostatnie 5 lat bylo luzik bo jak tylko widzieli paszczura to bylo - eee to ty z tym niskim passatem ... i MOT zawsze sie przechodzilo.

Niestety nie tym razem.

Na samym wjezdzie spytal czy mam wyrzucony katalizator bo mu dziwnie wydech buczy. Na odpowiedz ze nie odpowiedzial ze i tak od razu sprawdzi bo jesli kata nie ma to nie ma sensu robic przegladu dalej - od razu FAIL. No ale sie chlopak zdziwil - boooo byllll.

 

Wszystko pieknie cacy super ale guma prawego przegubu rozwalona no i przeglad FAIL. Dali mi na szczescie 48h na naprawe i nie bede musial placic za retest - jesli nie wyrobie sie w tym czasie to koszt £17.50.

 

Z ciekawosci spytalem ile by to kosztowalo zeby zrobic u nich - odpowiedz okolo £100. WOW na jebaju kupilem zestaw naprawczy za £5.80 i w srode rano to opanuje sam. Debile naciagaja ludzi ze masakra.

 

Pozdrowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dali mi na szczescie 48h

 

być może coś sie zmieniło ale zawsze było 10 dni na darmowy retest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i sie zmienilo ale teraz masz 10 roboczych dni na retest ktory kosztuje 17.50 tak przynajmniej jest w Kwik Ficie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło - dalej jest 10 dni na retest bez dodatkowej opłaty. Radior, zmień warsztat bo Cię jawnie w uja chcą ładować.

Aczkolwiek na pękniętą gumę nic nie poradzisz - to zrobione musi być na przegląd. Troche tez tanio dałeś za tą gumę na ebayu - żebyś po pół roku znów nie robił.

 

---------- Dodano o 20:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:58 ----------

 

moze i sie zmienilo ale teraz masz 10 roboczych dni na retest ktory kosztuje 17.50 tak przynajmniej jest w Kwik Ficie.

 

Złodzieje i tyle. Sami sobie tak ustalili.

 

---------- Dodano o 21:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:59 ----------

 

Przy okazji nie wiem czy wiesz, ale do wymiany gumy czy przegubu nie trzeba nic odkręcać prócz śruby na piaście. Tak na wszelki wypadek piszę, bo już nie jeden mi wciskał jaka to robota w pasku bo zawieszenie trzeba rozpinać, a to jest zapieczone przewaznie i trzeba grzać i się roooobi bardzo droga robota...Taaak, oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche tez tanio dałeś za tą gumę na ebayu - żebyś po pół roku znów nie robił.

 

za pol roku te auto nie bedzie juz moje ;) jak tylko uporam sie z tym przegladem i kupie nowy tax to autko na sprzedaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spoko. Tak właśnie mi się coś wydawało, że chyba szukałeś czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szukamy caly czas czegos lepszego.

Mial byc pasek b6 ale po 2009 lifcie no ale maja takie wypasy ze sie plakac chce. Nie chce mi sie juz bawic w dokladania navi, ksenonow itd itd. Wiec odpada.

Miala byc insignia ale silnik diesla ma nie za dobre opinie a ze my chcemy automata to tym bardziej opel tzn vauxhall odpada.

No wiec zostala A6 oczywiscie w kombi. Roczniki 2009 i wyzej bo po lifcie i bez problemow ze skrzyniami i silnikami - troche sie naczytalem przez ostatnie tygodnie. Pytanko tylko czy 2.0tdi 170bhp wystarczy czy troche wiecej nazbierac i kupic 2,7tdi - no ale to znowu roznica 4k.

Puki co i tak trzeba paska sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupic 2,7tdi

Bez wątpienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności