Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, to w Twoim wieku będzie trudno znaleźć pracę za kółkiem. Choć nie twierdzę że to niemożliwe! A jak u Ciebie z doświadczeniem?

 

Ja pracuję dla lokalnej agencji którą mogę polecić, ale to na rejon Liverpoolu. Co do B-ham się nie orientuję.

No właśnie wiek.. Byłem w jednej z agencji to dla nich wiek nie był ważny no ale robota tam była ch***owa. W wiekszości ogłoszeń w internecie wymagają wieku powyżej 25. A co do doświadczenia to mam 1rok w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po ostrym hamowaniu to raczej koniec klocków-musisz zajrzeć od drugiej strony kół, bo przy tłoczku więcej się wyciera i tam właśnie jest czujnik. Zobacz z obu stron, jak będzie ok 2-3mm to już czujnik trze. Na tym jeszcze spokojnie ze dwa tysie zrobisz, jak nie więcej. Klocki zamów z tej firmy co tacie kupowałem-tanie, a dobre. Kontrolkę póki co można wyłączyć vagiem, żeby nie denerwowała. Jak się już raz zaświeciło to samo nie przestanie.

 

A wogóle to po co Jacka pytasz - na kolanka i pod auto i już wszystko wiesz. Wyjdzie szybciej jak napisanie posta:p

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ja to nie wiem nawet, gdzie ten kod wpisać, nie widzę tam takiej opcji :)

 

No chyba będę musiał podłączyć vaga, bo mnie irytuje kontrolka i dźwięk, początkowo zapalało się po ujechaniu kilku kilometrów od odpalenia, teraz po przekręceniu stacyjki.

 

Zerknąłem rano na tylne klocki, faktycznie nowe, na przód popatrzyłem - połowa, ale to oczywiście od zewnątrz.

Minus trzymania auta na parkingu strzeżonym to to, że nie mogę sobie byle kiedy wyjść i sprawdzić cokolwiek, z resztą pod domem jest takie pobojowisko, że masakra, całą kanalizację wymieniają i dosłownie armagedon, ileż można..

 

Może jutro pod robotą się jakoś wczołgam pod auto i sprawdzę, tylko bez podnośnika jakoś tego nie widzę, ale próbował będę, hehe ;)

 

Dzisiaj zapłaciłem podatek, babki nie ruszyły moje zapewnienia, że to anglik, porysowany i z niedziałającą klimatyzacją i wzięła wartość 13 tysięcy zł, podatku 260zł.

Dobrze, że się pokapowałem, bo początkowo wpisała rok 2004 i wyszło 310zł. Jacek wpisał dwójkę, która wyglądała jak czwórka na umowie :lol

 

Także Jacek, możesz zostawić 27 na umowie tak jak było, 17 pójdę zarejestrować auto, jak już będę miał nową polisę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiek.. Byłem w jednej z agencji to dla nich wiek nie był ważny no ale robota tam była ch***owa. W wiekszości ogłoszeń w internecie wymagają wieku powyżej 25. A co do doświadczenia to mam 1rok w pl.

 

bo agencji to zabardzo nie interesuje myślą że się uda jak się wyśle takiego człowieka do pracy i tyle

 

wiem o tym bo czasami u nas w pracy zatrudniamy kierowce z agencji

i nawet jak tym bałwanom z agencji się powie 25+ to potrafią przysłać 19-sto latka

 

---------- Dodano o 17:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:54 ----------

 

2.0 turbo D common rail. 140 KM i to nie BMW

 

pochwal się co tam zakupiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140 koni to mondeo miały. proszę powiedz Adaś że to nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mondziak i jeszcze nie zakupilem. W maju dopiero, wiecej wtedy za Astrę powinienem wziąść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W maju dopiero

 

no ale co to będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cos vw... albo alfa. albo fiat????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba cos vw

:lol

 

 

albo alfa. albo fiat

Proszę Cię....

 

 

zoom, zoom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam chyba znowu peugeota kupi :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Mruku pisze to normalka..szczególnie jeśli chodzi o prom całonocny..gdzie za weekendowy płacisz 110 a za podróż w jedna stronę 230...sami sobie takie promocje szczelają...

p.s.

Ceny są przykładowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam chyba znowu peugeota kupi

:nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dal zainteresowanych - puntk pierwszy T&C wyjazdu weekendowego

Failure to complete both the outward and return journeys in respect of a return booking will invalidate your booking and in the event that you complete only one journey in respect of a return booking, you will be liable to pay the difference between the price that you paid for your return booking and the single fare applicable at the time that your journey was made. Eurotunnel reserves the right to obtain from you payment in full for all sums so arising. All travel must be completed within 1 calendar year of the date of original purchase.

 

wiec moze to slono kosztowac bo z tego wynika ze jak sie nie wroci to cena tej 1 podrozy bedzie brana taka jak by sie kupowalo bilet na bramkach a to nie jest tanie. raz musialem jechac tunelem z marszu. 200 euro.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:nie

 

napisz wkońcu co to jest !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zbyt mało inteligenty jestem żeby Cię rozgryść :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz po polskiemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy wywalcie PL tv bo pojęcia o świecie Wam zaczyna brakować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam co wywalac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności