Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Rover??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zoom zoom ;)

 

Audi 2.0 tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoom zoom

 

hehe MAZDA !!!!

 

6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wygrał nagrodę główną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tak czytam to chyba nie kumacie o co chodzi te 110 to jest zapłacone za prom do Holandii i z powrotem...wiec jak się nie pojawię na tym powrotnym to moja strata bo i tak już za niego zapłaciłem...ale i tak mi się opłacało kupić weekendowy za 110(55 do 55 powrót) w dwie strony i nie pokazać się w niedziele, niż płacić 230 za dokładnie to samo wyrko.

P.S.1

Proszę mi tu nie wyjeżdżać z jakimś tekstami typu nie legalne czy coś...bo to jest ich polityka a nie konsumenta....Kto tam wymyślił taką głupotę że za tą samą usługę (ten sam prom,ta sama kabina masz 2 a nieraz 3 różne ceny, mózgi niesamowite w tej centrali muszą tam siedzieć).

P.S.2

Moja wypowiedz jest odnośnie promu z Hull do Holandii...mi jakoś nigdy nic nie przyszło dopłacać.

Panowie nie można myśleć ze wielkie firmy mogą wszystko a pojedyncza osoba nic...

P.S.3

Odnośnie tunelu-nie wiem nie znam się, dawno już nie korzystam raz używałem to staną pośrodku na godzinę i nie było czym oddychać..hehehe

P.S.4

Nie namawiam nikogo do korzystania z ich "promocji" tylko mówię nie dajmy się zwariować...przeniosłem się do UK 8 lat temu i uwierzcie mi prawa konsumenta są tu brane pod uwagę.

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn będąc tu dłużej masz większe prawa??

 

Grześ, Maciek wygrał :)

Za piątką się rozglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe mozna tak to zinterpretowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam większe prawa niż ty haha

A Ty Adam masz jeszcze większe niż ja :lol

 

 

Adam 5 fajna sam o takiej myślałem

ale chyba jednak za mała dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się kiedyś podobała jak byłem na kupnie. Tylko te dizle z dpfem mnie odstraszyly. Ładnie z zewnątrz wygląda w środku już gorzej, szczególnie środkowy fotel w 2 rzędzie.porażka.

Ale oby Tobie dobrze służyła.

 

A co Maciej wygrał??

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak tak czytam to chyba nie kumacie o co chodzi te 110 to jest zapłacone za prom do Holandii i z powrotem...wiec jak się nie pojawię na tym powrotnym to moja strata bo i tak już za niego zapłaciłem...ale i tak mi się opłacało kupić weekendowy za 110(55 do 55 powrót) w dwie strony i nie pokazać się w niedziele, niż płacić 230 za dokładnie to samo wyrko.

P.S.1

Proszę mi tu nie wyjeżdżać z jakimś tekstami typu nie legalne czy coś...bo to jest ich polityka a nie konsumenta....Kto tam wymyślił taką głupotę że za tą samą usługę (ten sam prom,ta sama kabina masz 2 a nieraz 3 różne ceny, mózgi niesamowite w tej centrali muszą tam siedzieć).

P.S.2

Moja wypowiedz jest odnośnie promu z Hull do Holandii...mi jakoś nigdy nic nie przyszło dopłacać.

Panowie nie można myśleć ze wielkie firmy mogą wszystko a pojedyncza osoba nic...

P.S.3

Odnośnie tunelu-nie wiem nie znam się, dawno już nie korzystam raz używałem to staną pośrodku na godzinę i nie było czym oddychać..hehehe

P.S.4

Nie namawiam nikogo do korzystania z ich "promocji" tylko mówię nie dajmy się zwariować...przeniosłem się do UK 8 lat temu i uwierzcie mi prawa konsumenta są tu brane pod uwagę.

 

sorry ale to ty nie kumasz ,

takim firmom chodzi o to aby ściągnąć osoby które nie jadą na wakacje i muszą kupić bilet tylko o nowych użytkowników , bilety sa drogie wiec robią promocje aby zapełnic luki a chodzi o to aby przecietny mr.jonhs wzioł samocjhód i rodzine albo kumpli i wyskoczył na weekend np. do holandi, kupi piwa , zakupy i tyton i bedzie zadowolony

 

a ty jadac na wakacje i tak zabukujesz bilet i tak

 

przeczytaj t&c dokładnie o wyjazdach terminowych i nie wprowadzaj ludzi w błąd ze takie masz prawo jako klient , bo jako klient masz dokładnie przeczytac t&c

 

nie odbieraj tego jako agresji skierowanej w twoją strone tylko raczej uwagi , naczytałem sie juz kilka postów typu eurotunel skasował mnie 200f , co robić itp.

 

nieznajomość języka nie uprawnia do łamania prawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal wszystko pieknie ladnie ale jest T&C. te co ja przytoczylem to sa odnosnie eurounelu.

i w tym wszystkim nie chodzi o to ze ja albo koledzy nie chcemy oszczedzac. kazdy chce.

ala a) trzeba sie liczyc ze jak w T&C jest zpais jaki przytoczylem to moga sciagnac cala kwote za podroz. i na nic zdadza sie tutaj prawa konsumenta. jest T&C na ktore sie zgodziles i koniec.

b) bilety weekendowe z punktu widzenia marketingu maja przyciagnac extra klientow po to zeby promy nie plywaly na pol puste. i tak plyna wiec mozna dorzucic kilka aut.

rozumiem Twoje wkurzenie cenami ale taki jest rynek.

 

zobacz np takiego ryana. mialem sytuacje ze kupujac bilet 2x dorosli i 1 dziecko mielismy leciec z 1 walizka tam i z 1 spowrotem. kupujac pomylilem sie kupilem 2 walizki w 1 strone i 0 walizek na powrot. od razu sie skapowalem i pisalem, dzwonilem , odwolywalem sie, pisalem nawet do trading standards i co wskuralem ?? wielkie G....

musialem zaplacic extra za powrotna wailzke.

mimo ze do odlotu bylo kilka miesiecy i od razu staralem sie odkrecic to sie wypieli. sa T&C i klikajac kup teraz sie na nie zgodzilem i nie mozna bylo nic zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty Adam masz jeszcze większe niż ja

Więc nie podskakiwać mi tu proszę :nono

 

 

Adam 5 fajna sam o takiej myślałem

ale chyba jednak za mała dla mnie

Na 4 osoby mi wystarczy :)

 

 

środkowy fotel w 2 rzędzie.porażka.

Nie będzie mi potrzebny :)

 

 

Tylko te dizle z dpfem mnie odstraszyly.

Się poradzi cóś ;)

 

 

A co Maciej wygrał??

Uśmiech kierownika, odciśnięty w betonie, uzbrojonym po zęby

:takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tez bylem blisko w koncu pisalem o mondziaku w mazdzie siedzi silnik z mondeo siedzi;). I tak jak pisal Grzes na miasto to to sie nie nadaje bo sie dpf zapcha. Ja tez mam dpfa w moim ale ja codziennie robie trase wiec sie tym nie martwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to adaś musisz się z rudą zaprzyjażnić bo wczesne modele bardzo ją lubiły , miałem okazie czymś takim jechać w pl na odcinku 180km i z powrotem i jak dla mnie to jakiś dziwny ten samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, no to kupiłem tunel za 121 i spokój. Dzięki z podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, najdziwniejsze to podawanie spalania w litrach na mile... A najfajniejsze to elektryczne drzwi z tylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, no to kupiłem tunel za 121 i spokój. Dzięki z podpowiedzi.

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz się z rudą zaprzyjażnić bo wczesne modele bardzo ją lubiły

tak długo to u mnie nie pogości :)

 

 

jakiś dziwny ten samochód

Jaki inny wybór? (tylko nie mów Sharan)

 

 

najdziwniejsze to podawanie spalania w litrach na mile

Przestawia się, cóś takiego jest w RPA używane chyba

 

 

A najfajniejsze to elektryczne drzwi z tylu...

Przydadzą się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki inny wybór? (tylko nie mów Sharan)

 

A co z nim nie tak ?

Mi się sharan bardzo podoba

a jeszcze bardziej alhambra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele z tyłu są zbyt nisko, słaby w długą podróż.

Stara konstrukcja, 2.0 silniki w nowszych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności