Skocz do zawartości
Gość Słonik

Jak montujecie CB do B3/B4?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miszta007

rozumiem cię.

Ja u siebie mam radio cd także:)

A więc piszę. radio w miejscu dolnego schowka pod popielniczką jest dobrym miejscem ale jak dobrze tego nie usztywnisz to będzie ci latać we wszystkie strony. U mnie właśnie tak się stało i teraz przeinstalowałem je (przeniosłem) na miejsce tam gdzie są montowane seryjne radia czyli jak masz środkowy panel masz popielniczkę nad nią masz przyciski do podgrzewania szyby tylnej i obok jest przycisk do przeciwmgielnych to nad tymi przyciskami jest miejsce na radio (może masz je zaślepione) ale o to mi chodziło.

a jak nie to przepraszam że zawracam gitarę

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz szyberdachu to możesz pokusić się o wciśnięcie radia w tą obudowę w której siedzi lampka kierowcy, ale trzeba by pewnie wybebeszyć radio z obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiet

siemka,

 

trochę nie ten dział, ale jak już montować cb radio to tylko z lewej strony, na plastikowej pokrywie bezpieczników. Ja zrobiłem to w sposób następujący. Zdejmujesz pokrywę bezpieczników (jest na wcisk). Montujesz do niej uchwyt montażowy cb radia (w komplecie z radiem powinieneś taki mieć, jak nie to kup uniwersalny), następnie wiercisz otwór aby puścić kabel od anteny. Zakładasz pokrywę na miejsce a całość wzmacniasz śrubką na wylot (przewiercasz pokrywę w prawym górnym rogu wraz z gniazdem bezpieczników). Na koniec pozostaje montaż mocowania gruszki w zaślepce obok wyłącznika świateł i jest cacy (estetycznie, funkcjonalnie nie wiercisz w desce rozdzielczej, jak zdemontujesz radio to używanąpokrywę bezpieczników dostaniesz za grosze na szrocie). Jedno małe ale. Nie każde cb radio zmieści się w tą pokrywę. Uniden wchodzi jak szyty na miarę, president pewnie też, większe nie bardzo...jak ktoś będzie zainteresowany to moge wrzucić lub przesłać na priv fotki jak całość wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poprosze o te fotki,

i jeszcze mam pytanko, bo jakos tak ta cała ta skrzynka z bezpiecznikami dziwnie mi opadął, da sie ją jakiś na czymś podciągnąć do góry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja mam u siebie zamontowane pod popielniczą w tej wnęce.

Unidenek 520 takze małe radyjko dośc siedzi ale już przestrzeń schowka sie zmniejszyła:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość borysiątko

Dodam i ja swoje 5gr.Ja też mam w tej wnęce pod popielniczkom na orginalnym uchwycie przykręconym do góry tej wnęki (troszke kombinacji)ale krótki wkrętak i idzie.Dobre miejsce do obsługi .Radyjko midland podstawowe ale nie trzeszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale chyba nie zrozumieliśmy sie

mi chodzi o radio cb

rozumiem cię.

Ja u siebie mam radio cd także:)

Chyba nie do końca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie kieszenie w które wkręca się cb radio i montuje to w miejscu radia samochodowego tylko co wtedy zrobić z radiem audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy moglby ktos zapodac jak wyglada CB zamontowane w miejscu po popielniczce i jakie radyjko sie tam miesci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damian665, ja mam obecnie CB koło prawej nogi przykręcone na dwa wkręty do tapicerki. Radio nie przeszkadza w ogóle, szybki montaż i demontaż, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobie foto to wrzuce jak wygląda w tej wnęce unidenik 520 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bondzior

W moim B3 zamontowałem radio również przed lewarkiem tylko na dole

thum_71947f09ae6264fa.jpg

a antenę na magnesie na dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie wygląda to tak:

 

dsc01019ya8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
damian665, ja mam obecnie CB koło prawej nogi przykręcone na dwa wkręty do tapicerki. Radio nie przeszkadza w ogóle, szybki montaż i demontaż, polecam

 

 

a masz jakieś foto?? żebym widział dokłądnie gdzie to zamontowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw nie masz problemow z kreceniem galkami na radyjku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopóki alarmu nie założe cb-ka nie wkładam a bedzie założone pod popielniczką a antenka w dziurce na dachu(z 20-30 cm od tyłu dachu),myslę ze dla antenki to najlepsze rozwiazanie w razie czego dziurę można zaslepić zwykłą anteną od radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo jak koksik997 i jest to dobre rozwiazanie bo praktycznie caly schowek jest wolny.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... moge pytanie?

 

nie złoszczą was takie kable na wierzchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz jakieś foto?? żebym widział dokłądnie gdzie to zamontowałeś

 

Niestety nie mam

 

kuczlaw nie masz problemow z kreceniem galkami na radyjku?

 

Nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam na kanale ale od strony pasażera. Od mojej odpadało, bo i ja duży i radyjko znacznie większe od Unidena.

żona nawet kwękała, ale po pierwszej trasie jej przeszło i od tego czasu mam spokój.

Antena na lewym błotniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności