Skocz do zawartości
siemi1

Parasol w drzwiach B6

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ja ostatnio kupiłem w perfumerii Rossman za 13 zł idealnie pasuje i nie drogo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbliża sie czas wiosenno letnich deszczy - może zrobilibysmy zrzutę i kupili hurtowo te prarasole? Pytanie ile trzeba kupić i gdzie?

no ja chętnie ;]

Mam co prawda takowy ale popsuł się i nijak nie umiem go naprawić. A fajny patent mają te parasolki: wciskasz się otwiera, wciskasz znowu i się zamyka :D Szpan! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest że ten sam parasol kosztuje 36 EU w Niemczech a u nas ponad 200 zł :(

 

http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/product_info.php?info=p55_Taschenschirm--Schwarz--fuer-zwei.html

 

a tak nawiasem mówiąc to brał ktoś kiedyś coś z tej stronki :> ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie koledze stracił sie pokrowiec z ori parasolki vw , i pytanko jaka niedrogą parasolkę kupić zeby przełożyć ten pokrowiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

000087602B 041 - parasol vw w etui. Do schowka drzwi do passata mieści się na styk (ciasno wchodzi) , po wyjęciu z etui jest dużo miejsca. Mało tego parasol jest automatycznie składany. Zdjęcie jest na moim blogu. Cena katalogowa 112 zł. Jak się znajdą chętni to mogę po 90 zł sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robertkamyk możesz zamieścić zdjęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie wy ten parasol upychacie? Może ktoś fotkę wrzucić? Każdy B6 ma miejsce na parasol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie wy ten parasol upychacie? Może ktoś fotkę wrzucić? Każdy B6 ma miejsce na parasol?

Każde B6 ma miejsce na parasol, w drzwiach kierowcy.

 

2156518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza różnica między oryginalnym parasolem 3c0 ... ... a akcesoryjnym jest jedna. Ten pierwszy jest 2 osobowy a ten drugi pomieści tylko jedną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zdobyć parasol - no jest bardzo fajny, aczkolwiek katalogowej ceny nigdy bym nie zapłacił, ale mechanizm otwierania jest fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakie cenie zakupiłeś jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem obiecany parasol za darmo, dopiero teraz dorwałem. Jest dalej opcja zamówienia w kilka osób co obniża koszty za sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ten to chyba jest do kupienia jako akcesoria a nie oryginalny co jest w w drzwiach , jesli ktos ma namiary na taki co jest oryginalnie w drzwiach to chetnie kupie w dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki

http://allegro.pl/parasol-czarny-tiross-podwojny-automat-kurier-24h-i1245440050.html

 

Pasuje i wiele już przeżył ;) Troszkę rączka sie jedynie obluzowała ;) W sumie to nie szkoda jak się zgubi(a mi się zdarza ;) ), a taki z vw to jednak droższa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupilem taki w kauflandzie za 39pln . Wyglada jak doppler ,to derby by sie zgadzalo ,ale nigdzie napisu doppler nie znalazlem .Na allegro widzialem podobne ,prawie identyczne (inna raczka ,ale to troche inny model po 50pln )takie u Vedette79 (633) .

 

STA67925.JPG

 

STA67927.JPG

 

STA67928.JPG

 

STA67930.JPG

 

STA67932.JPG

 

STA67933.JPG

 

STA67935.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności