Skocz do zawartości
marcin007

Kable zapłonowe vr6

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno nie używałeś tych kabli ani nawet nie widziałeś więc dlaczego sie wypowiadasz?

Tak sie składa że brat miał kiedys w Vencie,

na początku było ok, ale potem jak mi "fachowiec" je zdemontował i załozył spowrotem to silnik chodzi dziwnie.

bo niemieli wyjmaka i ciągneli za kabel i naderwali go albo fajki sie rozszczelniły a wilgoc robi swoje,tak czy siak sam je podsumowałes

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kable 500zł? W życiu bym nie dał!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale tyle nie kosztuja

Jak ktos robi rocznie max 10tys.km to pewnie ze tyle nieda

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Twoj brat miał AST? W silniku vr6? Słyszałeś wogle o takiej firmie? U mnie w mieście były produkowane zapłonówki do FSO potem do Daewoo i innych marek, jakis gość wykupił linie produkcyjna i robi teraz kabelki podobno bardzo dobrej jakości i sie nazywa AST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin Twoj brat miał AST? W silniku vr6?

Ja pisałem o sentechach,a brat miał Vento 2,0 własnie z takimi kablami,tak sie składa że robie w zakładach kablowych 14 lat podobne przewody i wiem co nieco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to jak on narzekał na Ast to ok. Jeden niezadowolony,ale ja i tak se je kupie bo jak dla mnie to lepsze to niż sentechy. Zobaczymy jak sie będą sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa kable pro-sport 9mm kosztuja ok 300zł wygladaja na porzadne, ale ogolnie po co dyskusja nic co kosztuje mniej niz 200zl do vr6 nie bedzie dobre. skoro beru,ngk,bremi sa sprawdzone to po co kombinowac i robic cos kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic co kosztuje mniej niz 200zl do vr6 nie bedzie dobre.

Świeta prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam beru od tego kolesia

://moto.allegro.pl/item989381991_przewody_kable_zaplonowe_beru_vw_vr6_golf_passat.html

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

jeszcze raz

http://moto.allegro.pl/item989381991_przewody_kable_zaplonowe_beru_vw_vr6_golf_passat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wydawać 500 zł na Bremi to według mnie przesada.

JA te przewody Bremi już chyba ze sześć razy ściągałem przez piper..ną cewkę bo nie mogłem dojść od czego mu mocy brakuje i iskry na 3i4 cylindrze i przewody są oki a spróbuj taki zabieg zrobić z sentechami albo janmorami wzmocnionymi to się przekonasz.A tu nr do gościa co handluje przewodami Bremi - Maciek Minior tel.502 498 150 Firma Auto Pir Pińczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj taki zabieg zrobić z sentechami albo janmorami wzmocnionymi to się przekonasz

to powiedz jeszcze...co się takiego stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beru czy bremi?

 

mam teraz kable bremi, byłem zdecydowany na kable i świece beru a teraz to już sam nie wiem...

 

obecne kable robią mi dyskotekę na fajkach (zaraz przy module)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego bierz magnecor nawet najtansza wersje i bedziesz zadowolony chociaz ja tam jestem zadowolony z beru,. szkoda tylko ze juz nie mozna kupic ori czerwonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kupujcie sentechów!!! :)

Sprawdzone :) badziew i tyle :) od razu po założeniu dwa zaczęły strzelać :) haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przewody to Beru lub NGK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obecne kable robią mi dyskotekę na fajkach (zaraz przy module)

Oj to chyba nie kable lecz mogła cewka sie rozszczelnic,radze sprawdzic cewke lekko spryskac wodą i odpalic bryke i wszystko bedzie widac

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w vr6 sentechy nie dają rady ale we wszystkich innych autach naprawdę się sprawdzają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w vr6 sentechy nie dają rady ale we wszystkich innych autach naprawdę się sprawdzają!
To już jest bardziej prawdziwe stwierdzenie-popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w vr6 sentechy nie dają rady ale we wszystkich innych autach naprawdę się sprawdzają!
bo auto po prostu jezdzi. ja mialem w vr6 starr kable orginalne i bylo okej zero dyskoteki, zalozylem nowe i inne auto. inna kultura pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności