Skocz do zawartości
marcin007

Kable zapłonowe vr6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko do znawców tematu,mam do wymiany kable zapłonowe i zastanawiam sie ktore wybrac NGK czy BERU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję NGK. ale inni niech się też wupowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NGK dobra jakość beru na dwa razy a polecam markę BREMI co prawda troszkę droższe ale warto.Sam na takich śmigam i wszystko ok,a propo czy czujnik jest w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamontuje czujnik bo ostatnio troche krucho z czasem, a co do kabli BREMI to gdzie moge je dostac bo szukałem po internecie i niema do vr6, tak na marginesie mam nadzieje że benda dobre do gazu

Czujnik zamontowany jest ok,nareszcie silnik zaczoł chodzic normalnie,wielkie dzieki piotr22

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do kabli BREMI to gdzie moge je dostac bo szukałem po internecie i niema do vr6
Jeżeli chcesz to dam ci namiar na sklep w którym je dostaniesz oczywiście na zamówienie a koszt nie powinien przekroczyć 500 pln a co do gazu to je smigam na gazie bo nie robie w roku 5000 km tylko 10 razy tyle także odpowiedz sobie sam . pozdrawiam piotr 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakbys mogł to podrzuc mi namiary na ten sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiary Marcin odebrał telefonicznie,jeżeli jeszcze ktoś potrzebuje to pisać na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się przedstawiają kable marki Sentech?

muszę wymienić i w sklepach mają tylko sentecha, a boscha czy NGK są tylko na zamówienie...

dziś zakładam gaz do swojego paska i gazownik od razu powiedział, że bosch albo NGK, ale raz, ze nie mozna ich dostac, a dwa są ponad dwukrotnie drozsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentechy to to samo co ori stare.Lepiej odżałuj kase i kup z wyższej półki-jak chcesz to dam ci namiar gdzie dostaniesz Bremi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój z tymi sentechami to dizadostwo, mam je i to tania chińszczyzna. U mnie w mieście produkują kable za 120 zł zrobią komplet do vr, z tego co wiem sa bardzo dobrej jakość, miałem tam do nich podjechac ale znowu nie mam kasy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre,kable za 120zł niezły dowcip a potem pisza na forum że silnik nierowno chodzi i wielki problem, u siebie miałem NGK i wymieniłem po kilku tys. bo szarpało silnikiem na Bremi i wtedy dopiero pasek zaczoł śmigac,troche kosztowały ale warto było

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapytam z ciekawości co ile i kiedy się wymienia kable zapłonowe? Jakie są objawy zużycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie silnik raz chodził rowno raz szarpało jak było tylko troche wilgoci a w nocy po podniesieniu maski dyskoteka,zazwyczaj maja przebicie z metalowej osłony fajki do głowicy sciagnieci tych blach na chwile pomaga

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sentechy to to samo co ori stare

chyba trochę przesadzasz:)

Dobre,kable za 120zł niezły dowcip a potem pisza na forum że silnik nierowno chodzi i wielki problem

moja vrka chodziła na sentechach i jakoś nic się jej nie działo :) wymieniam cały komplet bo zakładam gaz... inaczej bym dalej jeździł na tych co są i był z nich zadowolony :) kupiłem już sentechy, żeby były nówki do gazu... a poszukam tych Bremi, bo widzę, że są polecane :) będę w Wawie to poszukam i podmienie :)

 

---------- Post added at 16:44 ---------- Previous post was at 16:40 ----------

 

dam ci namiar gdzie dostaniesz Bremi

poproszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj se spokój z tymi sentechami to dizadostwo

 

Sentechy to to samo co ori stare.

 

rozumiem ze jezdziliscie na nich i macie złe wspomnienia a nie opieracie sie na suchych wypowiedzach dzieci neostrady ??.........

 

jakos ja jezdze i problemu nie ma.....

jakos masa moich klientów na nich jezdzi i tez jakos problemow nie maja....

i napewno dalej je bede polecał ze wzgledu na dobra jakosc za nieduze pieniadze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zobaczysz ile pojezdzisz na sentechach przy załozonym gazie, u mnie NGK padły po poł roku ,a jaka instalacje zakładasz sekwencja ?

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam czwartego volkswagena, kazdy miał sentechy, nie było znaczenia czy gaz tradycyjny czy sekwencyjny - zawsze było ok.

tak samo klienci ktorzy przyjezdzaja do mnie potwierdzaja dobra prace sentechów.

Apropo.... sentechy sa do gazu ;>

a instalacje codziennie jakas zakładam i kazdemu polecam i bede polecał te przewody i do tego swiece NGK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedys kupie i zobacze jak sie sprawuja,ale ta cena z niczym dobrym mi sie nie kojarzy,ciekawe ile wytrzymaja na forum juz kiedys cos było o problemach z nimi

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaka instalacje zakładasz sekwencja ?

sekwencja oczywiście :)

ede polecał te przewody i do tego swiece NGK

właśnie taki komplet mam :D więc tak myślę, że się wstrzymam z tymi bremi i zobaczę ile pojeżdżę z sentechami :)

sentechy sa do gazu ;>

w sklepie tak mi mówili, na stronie sentecha tak czytałem i na opakowaniu tak było napisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre,kable za 120zł niezły dowcip a potem pisza na forum że silnik nierowno chodzi i wielki problem

Napewno nie używałeś tych kabli ani nawet nie widziałeś więc dlaczego sie wypowiadasz? Ja słyszałęm same pozywywne opinie, jak sam ich bede uzywał to albo będe zachwalał albo przeklinał. U mnie sentechy wsadził poprzedni właściciel na początku było ok, ale potem jak mi "fachowiec" je zdemontował i załozył spowrotem to silnik chodzi dziwnie. Wystarczy porównać z wyglądu ori kabel a sentech i widać jakość. Ale wydawać 500 zł na Bremi to według mnie przesada.

Edytowane przez Polak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności