Skocz do zawartości
Kuczi

programowanie wycieraczek czasowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ANDRE1000

KTO JEŻDZIŁ POLONEZEM TO JUŻ SIĘ PRZYZWYCZAIŁ DO TAKICH BAJERÓW W SAMOCHODZIE :604: :641: :640: :618:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

WItam. Mam ja mam nr 19 i chce kupiś sobie 99. Czy jak do wymienie to programowanie zacznie działać bez przeróbek??

 

Czy ten przekaźnik 99 zapamiętuje na stałe ustawienie czasu czy tylko do wyłączenia zapłonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, bo on jest za to odpowiedzialny a programowac trzeba po kazdym uruchomieniu silnika ( na 99%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, bo on jest za to odpowiedzialny a programowac trzeba po kazdym uruchomieniu silnika ( na 99%)

na 100%

 

Programować trzeba wtedy, gdy fabrycznie zadany czas przerwy nam nie odpowiada.

 

A w Poldku rozwiązane jest to o niebo lepiej. Szkoda, że w Passku tak nie ma.

7 lat z Poldkiem. :643:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Poldku rozwiązane jest to o niebo lepiej. Szkoda, że w Passku tak nie ma.

7 lat z Poldkiem. :643:

:580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam b3 w wersji trend, i numer z programowaniem nie dziala. Zobacze to ze spryskiwaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sq1gqp

Kupiłem na giełdzie przekaźnik za 10zł (nr 99) i śmiga elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

Witam

odnośnie tematu jak ten przekaźnik (99)ma wpływ na tryb pracy tylnej wycieraczki (czy też programuje jej pracę?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wie ktoś, jaki jest numer katalogowy przekaźnika 99. Pytałem w sklepie, gość :confused: nie wiedział, o co chodzi - chciał nr katalogowy :eek:.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Wie ktoś, jaki jest numer katalogowy przekaźnika 99. Pytałem w sklepie, gość :confused: nie wiedział, o co chodzi - chciał nr katalogowy :eek:.

 

Pozdrawiam

Polecę sprawdzę i Ci napiszę ;)

 

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

 

357 955 531 - przekaźnik wycieraczek z programatorem czasowym (99.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
357 955 531 - przekaźnik wycieraczek z programatorem czasowym (99.)

 

Dzięki, teraz gostek w sklepie już mnie nie zbędzie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, teraz gostek w sklepie już mnie nie zbędzie.

 

Pozdrawiam.

Może zbyć Cię... ceną :( W InterCarsie ten przekaźnik kosztuje coś ok 250zł :eek: (nie pamietam dokładnie ile). No chyba że są jakieś tańsze :)

 

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

 

Sprawdziłem - w IC Bosh wyceniają na 236zł, ale jest jakiś zamiennik HansPries za 62zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro kupilem taki za 10pln i ciesze sie programowanym trybem wycieraczek w B2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zbyć Cię... ceną W InterCarsie ten przekaźnik kosztuje coś ok 250zł (nie pamietam dokładnie ile). No chyba że są jakieś tańsze

 

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

 

Sprawdziłem - w IC Bosh wyceniają na 236zł, ale jest jakiś zamiennik HansPries za 62zł

 

Chłopaki tu w tym temacie piszą o kwotach od 10zł do 30zł :rolleyes:

Tyle mogę dać, ale parę stów, to na pewno nie:eek:. Wkażdym razie bedę prowadził poszukiwania, a o wynikach na pewno tu napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko ceny z IC, nie zaglądałem na allegro ;) Powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ASO na Armii Krajowej powiedzieli że 170zł :mad: na zamówienie, a w sklepach jeśli już mają to nr.19,- (25zł)

Nr-u 99 nie ma :confused:. Jeszcze przy wolnej chwili przelecę sie po okolicznych szrotach, no i na Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość japko

Mam pytanie apropos przekaźnika 99 - okazało się, że w moim Passacie jest uszkodzona (dziala tylko najszybsze ustawienie) wstawiliśmy przekaźnik od Golfa III i pojawił się następujący problem. Wszystkie tryby działają, ale wycieraczki nie wracają do swojego położenia początkowego, zatrzymują się na środku szyby - robią pełną trasę od środka, poprawnie na górę, później poprawnie na doł i z powrotem do środka. Czy można to jakoś wyregulować? Dodam tylko, że przy trybie programowalny wycieraczki nie zostają w miejscu wyłączenia tylko wracają na swoją pozycję wyjściową - czyli na środek szyby. Przeszukałem forum, ale takiego przypadku nie znalazłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w momencie kiedy wycieraczki zaparkują, ściągnij osłonnkę z silniczka i ustaw jak na rysunku

n920003.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy da sie zaprogramowac tylna wycieraczke??? czasem chcialbym jej zwiekszyc przerwe niz sluchac tego zgrzytania bo za malo nakapalo he he pozdrawiam

 

 

ups.a jednak bylo,to jednak sie nie da ???

a to jeszcze raz pozdrawiam

Edytowane przez copper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności