Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego przestudiuj poniższy link:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6550&highlight=mikrow%B3%B1cznik

 

Powinieneś tam znaleźć odpowiedź :)

Czyli musze sprawdzic mikrostyki!!!Tylko jak i z kad bede wiedzial ze to jest to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak i z kad bede wiedzial ze to jest to???

 

Wie co to miernik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj doszło podświetlenie pod nogi.

 

 

[ATTACH]52623[/ATTACH]

 

 

[ATTACH]52624[/ATTACH]

 

 

[ATTACH]52625[/ATTACH]

 

 

[ATTACH]52626[/ATTACH]

 

 

A resztę taśmy do bagażnika.

 

 

[ATTACH]52627[/ATTACH]

 

 

[ATTACH]52628[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kerad73, ładnie ci to wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam bardzo podobne objawy zamierzam wykręcić moduł u mnie tylko ze mój Passat był anglikiem wiec moduł mam szukać na podłodze przed siedzeniem pasażera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam bardzo podobne objawy zamierzam wykręcić moduł u mnie tylko ze mój Passat był anglikiem wiec moduł mam szukać na podłodze przed siedzeniem pasażera??

 

Jeżeli był,a nikt modułu pewnie nie przekładał-to jak najbardziej,pod fotelem pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod fotelem pasażera

 

Angielskiego pasażera raczej :)

Komfort zarówno w angolu jak i europejczyku jest po stronie kierowcy (europejskiego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angielskiego pasażera raczej :)

Komfort zarówno w angolu jak i europejczyku jest po stronie kierowcy (europejskiego).

 

;) :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znów pojawił się nowy problem a mianowicie brak podświetlenia pod drzwiami po lewej stronie u kierowcy i z tyłu u pasażera przy tym nie zaświeca się światło wewnątrz samochodu a po prawej stronie wszystko działa przepatrzyłem bezpieczniki ale to raczej nie to a styki przy zamku to nie wiem czy by to było możliwe aby jednocześnie dwa się zepsuły.:hmm

 

Jeśli możecie to doradźcie coś w tej sprawie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam znów pojawił się nowy problem a mianowicie brak podświetlenia pod drzwiami po lewej stronie u kierowcy i z tyłu u pasażera przy tym nie zaświeca się światło wewnątrz samochodu a po prawej stronie wszystko działa przepatrzyłem bezpieczniki ale to raczej nie to a styki przy zamku to nie wiem czy by to było możliwe aby jednocześnie dwa się zepsuły.:hmm

 

Jeśli możecie to doradźcie coś w tej sprawie :confused:

a wiązkę przy słupku/progu kierowcy rozwijałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ale może mechanik bo właśnie po powrocie od mechanika nie świeciło a właśnie rozbierał tapicerke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ale może mechanik bo właśnie po powrocie od mechanika nie świeciło a właśnie rozbierał tapicerke

 

Kolego to nic innego jak mikrostyk w zamku. Przerabiałem temat w ubiegłym tygodniu. Lata lecą i pod wpływem czasu i wibracji puszczają luty w zamku. Popraw połączenia i będzie wszystko działało jak należy. Na forum znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat łącznie ze zdjęciami. Nic trudnego. Gdybyś miał jakieś pytania to pisz chętnie pomogę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to możliwe aby w obu drzwiach po lewej stronie poszło ?

 

z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to możliwe aby w obu drzwiach po lewej stronie poszło ?

 

z góry dzięki za odpowiedź

 

Tak,jest to możliwe.Ale-zimne luty raczej ujawniają się jak jest chłodniej,normalka-cyna się kurzy.Jedna ważna rzecz-sprawdzić to by warto na początek mikrostyki w zamkach,koniecznie obydwóch.Tak czy siak musisz je demontować,więc luty od razu możesz poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tą krańcówką bo u mnie w tylnych drzwiach jest tak, że górne światło działa ok po otwarciu drzwi, a lampka dolna w drzwiach nie dostaje masy i nie świeci. krańcówka dobra czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tą krańcówką bo u mnie w tylnych drzwiach jest tak, że górne światło działa ok po otwarciu drzwi, a lampka dolna w drzwiach nie dostaje masy i nie świeci. krańcówka dobra czy nie?

Skoro po otwarciu drzwi (tych o których mówisz) zaświeca się oświetlenie to sprawdź samą instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tą krańcówką bo u mnie w tylnych drzwiach jest tak, że górne światło działa ok po otwarciu drzwi, a lampka dolna w drzwiach nie dostaje masy i nie świeci. krańcówka dobra czy nie?

Raczej zła. Doprowadź do niej masę lub wymień cały mikrowłącznik. I zobacz co wtedy będzie się działo.

 

Miałem u siebie to samo, doprowadziłem masę i świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak w samej krańcówce podejrzewam, ale jeszcze nigdy się do tego nie dobierałem więc chyba dziś zaatakuję to ustrojstwo :)

masę owszem można wziąć z elektryki szyb, ale wtedy lampka świeci ciągle - nie gaśnie po zamknięciu drzwi więc nie jest to dobre rozwiązanie. jak nie dobiorę się do krańcówki to wykonam chyba taką "rzeźbę" że pociągnę masę aż z przednich drzwi kierowcy, bo tam wszystko działa jak należy. wykombinowałem sobie :zeco dzięki za rady.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś jest nie tak w samej krańcówce podejrzewam, ale jeszcze nigdy się do tego nie dobierałem więc chyba dziś zaatakuję to ustrojstwo

masę owszem można wziąć z elektryki szyb, ale wtedy lampka świeci ciągle - nie gaśnie po zamknięciu drzwi więc nie jest to dobre rozwiązanie. jak nie dobiorę się do krańcówki to wykonam chyba taką "rzeźbę" że pociągnę masę aż z przednich drzwi kierowcy, bo tam wszystko działa jak należy. wykombinowałem sobie dzięki za rady.

pozdrawiam

Tak najlepiej bez rzeźbiarstwa to wymienić na dobrą krańcówkę :)

 

To jak ciągle Ci świeci no to chyba krańcówka jest zła bo nie rozłącza. Albo nie tam gdzie trzeba zapodajesz tą masę.

 

Jak będziesz ściągał boczek to nie pourywaj spinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności