Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki spróbuje i się odezwe jak poszło, pozdro

 

---------- Dodano o 12:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:40 ----------

 

a jeszcze jedno z tego co widze na zdjeciu kolegi tomnik tov jest inna lampka z tego co widac to jest przedliftowa lampka

 

---------- Dodano o 13:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:42 ----------

 

z tego co widze to to ja mam inna lampe niz ta co na zdjeciu u użytkownika tomnik, postaram sie dzisiaj wrzucic zdjecie tej lampki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno z tego co widze na zdjeciu kolegi tomnik tov jest inna lampka z tego co widac to jest przedliftowa lampka

 

---------- Dodano o 13:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:42 ----------

 

z tego co widze to to ja mam inna lampe niz ta co na zdjeciu u użytkownika tomnik, postaram sie dzisiaj wrzucic zdjecie tej lampki

Lampka ta jest taka sama przed, jak i po lifcie.

Mniemam, że Twoje lampki, to te z czujnikami ultradźwiękowymi, a one rzeczywiście wygladają inaczej.Niestety, nigdy nie demontowałem takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DSC00145.jpg tak wygląda lampka z tyłu w podsufitce jak zmienic żarówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wygląda lampka z tyłu w podsufitce jak zmienic żarówkę
Musisz wiedzieć, że pracuje tam nietypowa żarówka z oprawką, którą prawdopodobnie możesz kupić jedynie w ASO - 1J0 947 171 koszt około 13zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie da sie wyjac zarówki, trzeba zmienic cała tą lampke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie wyjac zarowke. Kolega wyzej napisal jej numer. Ale jest ona nietypowa i w sklepie nie dostaniesz. Postawka tej zarowki jest plastikowa i na dodatek wkrecona ze tak ujme w lampke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Otóż mam w Moim pasku problem tego typu że oświetlenie pali się cały czas...Np. jeśli otworzę drzwi to oświetlenie pali się cały czas i w ogóle nie gaśnie(wszystkie 4 drzwi) I jeśli chciałbym aby zgasło to muszę je wyłączyć ręcznie. Jest to zwykły Passat B5 rok 1997(model 1998) nie ma chyba modułu komfortu;) z góry dziękuję za odpowiedzi;) pozdrawiam...PS. Jeśli powinny w drzwiach być jakieś czujniki to prosił bym o foto bo szukałem wszędzie i nie zauważyłem żadnych czujników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krańcówki w drzwiach, albo moduł komfortu, o ile się nie mylę, to nie ma tych passatów BEZ modułów... :) jest pełno postów tego typu na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Otóż mam w Moim pasku problem tego typu że oświetlenie pali się cały czas...Np. jeśli otworzę drzwi to oświetlenie pali się cały czas i w ogóle nie gaśnie(wszystkie 4 drzwi) I jeśli chciałbym aby zgasło to muszę je wyłączyć ręcznie. Jest to zwykły Passat B5 rok 1997(model 1998) nie ma chyba modułu komfortu z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam...PS. Jeśli powinny w drzwiach być jakieś czujniki to prosił bym o foto bo szukałem wszędzie i nie zauważyłem żadnych czujników...

Czy oświetlenie w aucie gaśnie po przekręceniu stacyjki w pozycje zapłon ? Jeśli nie, uszkodzenia szukaj w module komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wygląda lampka z tyłu w podsufitce jak zmienic żarówkę
Między podsufitkę a lampkę włóż płaski śrubokręt, naciśnij sprężystą "blaszkę", stanowiącą zaczep (znajduje się tylko z jednej strony lampki)

Żarówkę wyjmujesz, przekręcając jej oprawkę.

230120122120.jpg

230120122121.jpg

230120122123.jpg

230120122119.jpg

270120122142-12.jpg

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można tą żaróweczkę zastąpić diodą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można tą żaróweczkę zastąpić diodą?
Tak, mam do tej lampki dedykowane moduły LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DSC00004.jpg na początku dzieki tomnik za pomoc w wyjeciu lampki, teraz mam problem tego typu co na zdjeviach wyjełem lamkpę ze schowka i nie umiem jej zlozyc

DSC00001.jpg

DSC00002.jpg

DSC00003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]75356[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75357[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75358[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]75359[/ATTACH] na początku dzieki tomnik za pomoc w wyjeciu lampki, teraz mam problem tego typu co na zdjeviach wyjełem lamkpę ze schowka i nie umiem jej zlozyc

 

ten plastikowy element z dziurą w środku wsuń na trzpień wystający za żarówką potem na ten element z dziurą włóż sprężynę jednym końcem zahaczasz o wygiętą część blaszki, drugi obracasz wokół żeby naciągnąć sprężynę i zahaczasz przed tą cienką blaszkę którą blokuje osłona żarówki (strasznie dużo cierpliwości do tego mniej) pamiętaj żeby końcówka tego "wiosełka" (element z dziurą) był po między końcami sprężyny

Jak coś nie jasne to wal na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzieki za pomoc ale może jakies zdjecie jak to wyglada zlozone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie :) wymienialem dzisiaj zarowke w bagazniku (b5 2000rok 1.9tdi 115km pd) na led(C5W LED SMD) i swiecila.zmontowalem wszystko z powrotem i o zgrozo!!! przestaly mi dzialac lampki wewnatrz,sterowanie szyb z przodu,centralny zamek tylnych drzwi(z przodu dziala) podswietlenie deski i przyciskow jest ok( przycisk szyby pasazera tylko zgasl) nadmienie tylko ze to wersja RHD (anglik) POMOCY KOLEDZY.z gory dziekuje :) ps-posiadam

USB VAG-COM 409.1 OBD 2 II (kabel i program) ale nie wiem co i jak z tym robic

Edytowane przez marekbotur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł ci bezpiecznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bezpiecznik niestety :( sprawdzilem a nawet dobry wymienilem (czerwony maly na gorze 10a)poskromilem troche vag com i ale nie pokazuje mi modulu komfortu wogule ( jakby go nie bylo :D) wymiana modulu pozostala tylko .dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności