Skocz do zawartości
MstrG

RARYTASY w Passatach

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie wymienił, rarytasem w B5 są skóry RECARO

ale to chyba w W8? czy w innych tez byly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc00320gv.jpg

do tego obrysówka USA, procesor dźwięku, wielofunkcyjna kierownica, zmieniarka CD, ramka na tablice USA przód, szyber + klima, otwieranie bagażnika i wlewu z guzika + blokada z kluczyka, otwierany bagażnik przez oparcie tylnej kanapy.. ESP i ASR, "szwedzkie światła" czy to rarytasy ...?? nie wiem ale ja tak mam . pewnie cześć się powtórzyła ale wszystko w jednym samochodzie...?? :D

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba w W8? czy w innych tez byly?

 

zerknij - moj Passat 1.9 TDI by LUKE

w w8 był najczęściej ale do normalnego też można było zamówić choć nie było takiej opcji w normalnej konfiguracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tam jest na tym daszku?

 

Pilot do bramy/drzwi/itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Mareczek288 Zobacz post

Nikt nie wymienił, rarytasem w B5 są skóry RECARO

ale to chyba w W8? czy w innych tez byly?

Jak poprzeglądasz sobie mobile.de, to znajdziesz tam troszkę Pasków z silnikami 2.5TDI, nawet 1.9TDI, które maja na wyposażeniu skórkę Recaro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak poprzeglądasz sobie mobile.de

zgadzam sie, dlatego pytalem, bo nie przegladalem wczesniej tej stronki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem ostatnio taki dziwny climatronic jakiś czas temu na alledrogo w b3

Ten Climatronic nie jest Fabryczny :P tylko zamontowany przez jakąś firmę, spotkałem się z czymś takim w B5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b5FL rzadko spotykana jest taka kierownica

1J0419091AEE74.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W b5FL rzadko spotykana jest taka kierownica

1J0419091AEE74.jpg

 

...i dzięki Bogu, bo ta kiera jest paskudna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał takie rzeczy w B5 jak:

kierownica drewniana

passat1.jpg

oryginalne webasto

passat2.jpg

 

a także już niezależnie od generacji Passat, grzałkę w misce olejowej lub bloku silnika zasilaną kablem podłączanym do normalnego gniazda elektrycznego :D

Patent często występujący w Passatach z rynku Skandynawskiego, bywa że rozbudowany dodatkowo o moduł ogrzewania wnętrza jak na fotce:

passat3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patent często występujący w Passatach z rynku Skandynawskiego, bywa że rozbudowany dodatkowo o moduł ogrzewania wnętrza jak na fotce:

To jest niefabryczna grzałka firmy DEFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zna ktoś może numer fabryczny tej lampki?

 

Osobiście uważam że chcąc mieć oświetlenie wnętrza ambiente to lepiej zakupić lusterko fotochrom (np. http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=foto*+passat&from_showcat=1&category=18888 ), które ma wbudowane takie diody. Cena niższa, a jest też coś praktycznego oprócz wizualnego. Podobno z podłączeniem też nie ma najmniejszego problemu (na pewno kolega Mr. X to przerabiał).

 

Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dsc00320gv.jpg

do tego obrysówka USA, procesor dźwięku, wielofunkcyjna kierownica, zmieniarka CD, ramka na tablice USA przód, szyber + klima, otwieranie bagażnika i wlewu z guzika + blokada z kluczyka, otwierany bagażnik przez oparcie tylnej kanapy.. ESP i ASR, "szwedzkie światła" czy to rarytasy ...?? nie wiem ale ja tak mam . pewnie cześć się powtórzyła ale wszystko w jednym samochodzie...?? :D

czy ktos uzywa bo nie moge zaprogramowac swojego pilota... ....:( pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos uzywa bo nie moge zaprogramowac swojego pilota
Zapytaj Ziewala, On ma takie cudo, tylko z tego co kojarze to też ma problem z zaprogramowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że masz B6 i tam są diody, ale nie wiecie może czy w b5 przed liftem przy lusterku fotochrom były te diody czy w późniejszych wersjach dopiero były. z kodów wyposażenia wychodzi że mam fabryczne samo ściemniające lusterko jednak tych diod nie ma, jest tylko jedna lecz jest to chyba czujnik światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że masz B6 i tam są diody, ale nie wiecie może czy w b5 przed liftem przy lusterku fotochrom były te diody czy w późniejszych wersjach dopiero były. z kodów wyposażenia wychodzi że mam fabryczne samo ściemniające lusterko jednak tych diod nie ma, jest tylko jedna lecz jest to chyba czujnik światła

 

w B5FL diody są ale w lampce sufitowej od wersji W8. Poczytaj na pierwszej stronie chyba jest opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w B5FL diody są ale w lampce sufitowej od wersji W8.

oraz w lusterku wstecznym, jest kilka pasków na forum z takimi lusterkami, występowały te lusterka w rocznikach 04/05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w B5FL diody są ale w lampce sufitowej od wersji W8. Poczytaj na pierwszej stronie chyba jest opis.

to że w lampce z w8 są diody to wiem chodziło mi tylko w b5 fl występowały diody w lusterku fotochrom. czaję się na taką lampkę ale na razie są inne wydatki, i to musi poczekać

oraz w lusterku wstecznym, jest kilka pasków na forum z takimi lusterkami, występowały te lusterka w rocznikach 04/05

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności