Skocz do zawartości
zych

Jaka instalacja gazowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mythos

Witam

Na forum jestem zupełnie nowy. Rozważam zakup używanego Passata z 2007 r. 2.0 FSI (200KM). Myślę o zainstalowaniu instalacji gazowej. czy jest to możliwe i opłacalne. Jaki jest koszt? Na terenie Śląska - w okolicach Katowic?

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego pomyśl lepiej o kupieniu 2.0 TDI 170KM + Chips ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można założyć do fsi lpg ale nie jest to tanie i dobre rozwiązanie, pamiętaj że taki silnik na wolnych obrotach działa na pb dopiero na większych przełącza się na lpg , i co któryś cykl włącza wtryskiwacze pb w celu ich ochrony więc jeśli jeździsz głównie po mieście to zwrot instalacji będzie bardzo długi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mnie pytał czy opłaca się wstawiać do B6 2009? Ma dość chłopak tankowania i płakania na stacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem jeśli silnik na fsi to się nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy za jakiś czas pod te silniki wymyślą coś w rozsądnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie .chciał bym założyć instalację w moim pasku ale nie wiem jaką. Zastanawiam się nad LENDI RENZO OMEGA a PRINS VSI . Z tego co wyczytałem na forum LENDI RENZO jest O.K i nie warto przepłacać za PRINS ,oraz chciał bym zainstalować w AUTO-FLESZ Lubicz . Proszę o jakieś opinie i porady dotyczące instalacji i warsztatu . Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto-Flesz-a znam z innego forum(gazowego) według mnie robi robotę tak jak należy więc go polecam z czystym sumieniem, a coi do instalacji to wkładaj Landi Renzo i ciesz się tanią jazdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Landi i Auto-Flesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam 1.8T 150KM ze STAG 300 i powiem tylko tyle, że nic się z nim nie dzieje. Jeżdżę na nim już 50.000 i nic. Jeżdżę na przeglądy co 10 tyś i płacę 80zł. Przełącza mi się na gaz przy temp.45C. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Landi-renzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przejeździłem bezawaryjnie ze 30 tysięcy na Brc sequent24 i bardzo sobie chwalę mały mam silnik i każdy spadek mocy czuć. Po przełączeniu na gaz nie ma różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i kolego załozyłęś coś?? jeśli tak to napisz co i gdzie, bo ja z okolic i też szukam jakiegoś gazownika

 

a co powiesz o Skoczylasie z bilczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jestem nowy zastanawiam sie nad zakupem paska 1.8T posiada on instalacje firmy prince co to za firma oplaca sie brac? z gory dziekiza pomoc

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy,ile na niej nalatane i jaki konkretnie kit zastosowali.Firma całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dokladnie tam siedzi to nie wiem koles nic nie napisal niby autko na gazie nigdy nie jezdzilo instalacja jest ale jezdzil na pb czy to nie dziwne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak,ten motor nie lubi byle czego,wszystko musi byc idealnie dograne i dobrane.Masz może jakis link do auta?Jeżeli jest daleko,zawsze możesz poprośić kogos z forum o ocenę auta na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C16272185.html

oto link ale za duzo info to tam nie ma zastanawiam sie rowniez nad 1.9 tdi 110km raczej duzo tras nie bedzie dojazd do roboty w tygodniu to moze ok 100km wyjdzie i czasami jakis wypad co wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Prins są bardzo dobre wtryski ,reduktory średniej jakości lubiące się brudzić i elektronika archaiczna, ale w polsce ma renomę więc jest drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiem ze jest napisane,czytalem wszystkie strony,ale mam prosbe,moze by mi ktos znajacych sie formulowiczow napisal,wypisal jaKA istalacja do 1.8T aeb,wszystko po kolei,włącznie z butla,finansowo do 3tys.zl.pozd.

Moze ktos poleci dobry warsztat okolice Czestochowy.

Edytowane przez pele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności