Skocz do zawartości
arth

B6 2007 za 6 tys euro? Golf V za 5000???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:D,

 

w zwiazku z tym iz natknąłem się tzn nie ja lecz przez kogoś, kto jedzie za parę dni po owe auta na ogloszenia w mobile.de kilku samochodów po bardzo niskiej cenie, jak dla mnie za niskiej.

 

Rozumiem rabaty, promocje, świeto lasu etc, jednak jak poniżej przedstawiona b6tka może kosztowac 6000 euro??????:eek: Fotki niestety takie małe, jednak co nieco widac.

 

B6, 2.0TDI 170PS, rocznik grudzien 2007 komputery, bajery, skory, tempomaty bla bla bla cena 6000euro, wsio juz ugadane klient czeka. podobno cena taka, gdyz auto jest w Anglii, jednak to niemiec z kierownica po lewej stronie i niemieckimi papierami itd.

 

Zastanawia mnie fakt iz dop po czasie tzn po napisaniu maila gosc podaje swe dane, przeciez jak chce auto sprzedac to zalezy mi na czasie no nie? ponadto tam jest tylu naszych polskich ziomow, ze od reki sprzedalby takie auto, badz tez pojechal sobie tunelem do Francji tam kazdy dealer badz handlarz odkupilby to od reki.

 

Nie wiem co o tym sadzic, jaki jest haczyk, czy tez moze jest to forma jakiegos przemytu dragów, naprawde trudno mi cos powiedziec. Moze jest tak dobrze przebity?? Gosc gwarantuje ze pojada na policje i auto oni sprawdza czy nie jest kradzione.

 

Ponadto jest jeszcze pare takich aut np GOLF V 2006 2.0 Diesel 140PS full opcja za 5000 euro jak i AUDI A6 2,5 TDI 180 PS rocznik 2003, auto jest obnizone podejrzewam ze to S-Line, chrom felgi i monitory DVD w zaglowkach przednich cena 3850 euro.

 

Za wile by tu pisac, jednak o co tu chodzi? Jak sprzedaje sie auta o 200% taniej, tzn czemu sie je sprzedaje???:confused: Aha jeszcze jedno, przebieg Passata to cos koło 35tys, audi 60 tys, golf 18 tys jest jeszcze jedno B6 czarne 2006 120tys przebiegu 5000 euro:D

 

Czekam na wypowiedzi, moze ktos z was jest w temacie?

3.JPG

4.JPG

12.JPG

14.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma czasem informacji ze aby zarezerwowc nalezy wplacic zaliczke? najlepiej przez WesternUnion.... w DE w tamtym roku byla taka afera duzo niemcow sie nacielo....

 

Ps. cudow nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym słyszałem, że ludzie wracają bądź jadą do Anglii przypuśćmy z Niemiec Holandi i xxx (wpisać dowolne)i po prostu za grosze się pozbywają fur, ponieważ jak wiadomo na nic się tam im nie zdadzą. Sam widziałem na mobile A5 3.0tdi 2200km przebigu za 100tys zł co normalna cena tego auta z takim przelotem to gdzieś pod 200tys. Kolega mi mówił że sam niedugo bedzie jechal do GB po 2 fury bo znalazl jakies Volvo S40 z tych nowszych za 10tyś zł. Więc sam nie wiem co o tym myslec. Byc moze to tak samo jak wlasnie kolega wyzej pisał z tymi zaliczkami wałek, badz tez na prawde ludzie się pozbywają fur bo przesiedlaja się na wyspy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie cos tam bylo ze trza przelac zaliczke, jednak z tego co znajomy mowil to jakas tam opcja ze to on bedzie wyplacal ta kase, ze to nie jest na cudze konto tylko jakby na swoje i on swoje pieniadze bedzie tam sobie odbieral a wszystko niby po to by dac gwarancje sprzedajacemu ze sie na 100 proc przyjedzie haha tez tego nie czaje dla mnie to bzdura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie cos tam bylo ze trza przelac zaliczke, jednak z tego co znajomy mowil to jakas tam opcja ze to on bedzie wyplacal ta kase, ze to nie jest na cudze konto tylko jakby na swoje i on swoje pieniadze bedzie tam sobie odbieral a wszystko niby po to by dac gwarancje sprzedajacemu ze sie na 100 proc przyjedzie haha tez tego nie czaje dla mnie to bzdura

Nie wpłacaj nikomu żadnej zaliczki-utopisz pieniądze :!:

Tez o tym słyszałem, że ludzie wracają bądź jadą do Anglii przypuśćmy z Niemiec Holandi i xxx (wpisać dowolne)i po prostu za grosze się pozbywają fur, ponieważ jak wiadomo na nic się tam im nie zdadzą.

Więcej by dostali od handlarza-więc jaki sens jest się wyzbywać auta za groszę...

Jeśli o te ogłoszenia chodzi-tak właśnie działają oszuści i naciągacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu śmierdzi - mocno śmierdzi. Na zdrowy chłopski rozum kto sprzedałby swoje auto warte 20 tys za połowę tej ceny? Nawet jeśli chciałby się go szybko pozbyć to nie za połowę wartości. Moim zdaniem kolejni naciągacze - były już takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez o tym słyszałem, że ludzie wracają bądź jadą do Anglii przypuśćmy z Niemiec Holandi i xxx (wpisać dowolne)i po prostu za grosze się pozbywają fur, ponieważ jak wiadomo na nic się tam im nie zdadzą.

 

wierzysz w to? kto rozsadny odda taki samochod za 50% nawet jak musie spieszy to odda do pierwszego lepszego handlaza a nie bedzie sie z tym sam bujal. To typowe oferty naciagaczy (a zaliczka przez WesternUnion potwierdza ze to oszustwo)

 

tu np. jest ostrzezenie na stronie ADAC (po niemiecku) ''Aktualne triki oszustów''

http://www1.adac.de/Recht_und_Rat/kauf_leasing_miete/autokauf_im_internet/adac_rechtsforum_autokauf_internet/aktuelle_tricks_betrueger/default.asp

 

 

''przez e-mail w języku angielskim, kwote kupna lub zaliczke zadaja o przelanie przez WesterUnion za granice. Sprzedawcy żądają "" ku bezpieczeństwu informacji '' szerszych danych (nazwa, adres nadawcy, wysokość kwoty, numer kontrolny za przelew). A poznane dane i dowód tożsamości odbiorcy jak prawo jazdy lub paszport umozliwiaja juz odbior przelanej kwoty''.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie cos tam bylo ze trza przelac zaliczke, jednak z tego co znajomy mowil to jakas tam opcja ze to on bedzie wyplacal ta kase, ze to nie jest na cudze konto tylko jakby na swoje i on swoje pieniadze bedzie tam sobie odbieral a wszystko niby po to by dac gwarancje sprzedajacemu ze sie na 100 proc przyjedzie haha tez tego nie czaje dla mnie to bzdura

 

Wszystko sie zgadza.

Polegalo to na tym, ze niby gwarancja tego ze przyjedziesz mialoby byc wyslanie pieniedzy. Miales wyslac np. 1000 Euro na swoje nazwisko, z western union, do placowki westerna w miescie, gdzie znajduje sie auto. Czyli auto sprzedaje Helmut z Manchesteru. Miales wyslac pieniadze do western union manchester, na dzien na ktory sie umowicie z ogledzinami.

Czyli nawet jak nie kupisz to lecisz tam i odbierasz swoja kase.

Jednak byl jeden haczyk. Jestescie umowieni na np. 12 listopada na godz.13.

11 listopada dostajesz maila, ze Helmut musi jutro wyjechac w sprawach sluzbowych o godz. 14. Wysyla ci wiecej fotek itp itd, obniza cene o jeszcze 20% zebys sie zdecydowal na 100%. Prosi o skan przelewu, ze przelales kase. Ty wysylasz skan, a oni z danych ze skanu robia twoj dowod:D

 

I na drugi dzien z rana odbieraja twoja gotowke na falszywy dowod, bo tam nawet nikt sie nie kapnie ze to falszywka, a nawet nie sprawdzaja jak w bankach :D

 

I tu jest pies pogrzebany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś tu śmierdzi

Dokladnie sciema, nie ma cudow. Jak ktos chce kupic b6 za 6-7 tys euro to tylko majoneza http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vgzxtbdbqrhe 2 sprawa to ze nie wplaca sie zadnych zaliczek na fure do sprowadzania, zadna sznujaca sie firma importujaca nie pobiera zaliczek wiem z doswiadczenia, zadych western union i tp. 3 sprawa gdyby te fury byly w tych cenach to juz by byly u turka na placu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie potwierdzil sie ten western union i to ze jest to sciema. Ja nigdy w zyciu bym nie pojechal bo frajerem nie jestem i znam ceny aut biorac pod uwage "okazje" i inne tam,,,dobrze jednak ze znajmoni zdecydowali inaczej bo bym sie wkurzył, gdyby nie udalo mi sie przemówic im do rozsądku i stracili by pieniadze. Dzieki wszystkim za pomcne wypowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem wszystkiego, ale kiedyś na bezwypadkowe.net było coś o gościu który podał swoje dane skan dowodów i mówił że on jest aktualnie w Anglii ale auto jest w Niemczech. Sprzedawał tanio bo miał się na stałe osiedlić na wyspach, gość miał się z nim spotkać w DE, wysłał mu soje dane, że go rezerwuje i wysłał zaliczkę w Western Union ale zaznaczył że on ma odebrać, ale sprzedawca podrobił dokumenty i wypłacił sobie kasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko sie zgadza.

Polegalo to na tym, ze niby gwarancja tego ze przyjedziesz mialoby byc wyslanie pieniedzy. Miales wyslac np. 1000 Euro na swoje nazwisko, z western union, do placowki westerna w miescie, gdzie znajduje sie auto. Czyli auto sprzedaje Helmut z Manchesteru. Miales wyslac pieniadze do western union manchester, na dzien na ktory sie umowicie z ogledzinami.

Czyli nawet jak nie kupisz to lecisz tam i odbierasz swoja kase.

Jednak byl jeden haczyk. Jestescie umowieni na np. 12 listopada na godz.13.

11 listopada dostajesz maila, ze Helmut musi jutro wyjechac w sprawach sluzbowych o godz. 14. Wysyla ci wiecej fotek itp itd, obniza cene o jeszcze 20% zebys sie zdecydowal na 100%. Prosi o skan przelewu, ze przelales kase. Ty wysylasz skan, a oni z danych ze skanu robia twoj dowod

 

I na drugi dzien z rana odbieraja twoja gotowke na falszywy dowod, bo tam nawet nikt sie nie kapnie ze to falszywka, a nawet nie sprawdzaja jak w bankach

 

I tu jest pies pogrzebany

 

Dokładnie w taki sposób mój kumpel pozbył sie 3000 euro jakieś 3 lata temu, przesłał skan przelewu - na drugi dzień zorientował się że gość telefonował z innego kraju niż poszedł przelew, niestety za późno. Że był jeleniem i uwierzył w paska B5FL TDI 4x4 na wypasie bodajże z 2003 roku za 25000zł (3 lata temu) to już inna sprawa.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na drugi dzien z rana odbieraja twoja gotowke na falszywy dowod, bo tam nawet nikt sie nie kapnie ze to falszywka, a nawet nie sprawdzaja jak w bankach

Dokładnie tak to działa ostatnio był o tym program w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się narażę, ale tych co wpłacają zaliczki na te ''super okazje'' powinno się wsadzać do więzienia za brak umiętności racjonalnego myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Ja bym sie bał wsiąsc do takiego auta za 6 tys eur. Moze byc w nim mina, albo spawany z czterech, silnik z be2 (nie to ze cos mam do be2) :) Cena MUSI byc proporcjonalna do wartosci samochodów. Ludzie NIE MA NIC ZA DARMO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem ze to juz sie skonczyo i ten system juz sie zestarzal.ale niestety nie wymyslili nic nowego ,i wydaje im sie ze ludzie sa dalej tak durni jak oni .ja czytalem juz o tym jakis rok temu,no ale niestety zawsze mozna natrafic na jakiegos losia.passat b6 za 7 tys ,no to mosi byc dobry samochod.poskladany z kilku albo przebieg albo ostatnio to bylo w tvn turbo ,jak to gosc kupil audi q7 z niemiec i wszystkie dokumenty byly ok ,tylko ze samochod nie byl wyrejestrowany z niemiec,choc w dokumentach bylo ok.rowniez w polsce bylo auto sprawdzane i ok.no niestety polak potrafi.my jeszcze sie nie nauczylismy ze niemiec nie sprzeda dobrego samochodu,albo jest po wypadku albo przebieg duzy.albo nowe pomysly ktore sa nie znane wiekszosci .jeden na sto zdarza sie ze jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wiecej na ten temat w MOBILE.DE jak ktoś nie rozumie można ustawić jęz.polski. Swoją droga nie rozumię czego administratorzy MOBILE.DE czy AUTOSCOUTA24.D nie mają możliwości weryfikacji takich ogłoszeń i banowania użytkowników. To jest oszustwo 100% . OKAZJI w Niemiczech NIE MA!!!!!!!!!!!!!No chyba że od doktora albo dziadka :):):) buahahaha:vw:pozdrawiam

 

http://cms.mobile.de/de/informieren/sicherheit/sicherheit_beim_kauf.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym z ostatnich odcinków turbokamery na tvn turbo było właśnie o takich wałkach, chyba przedostatni. na 100 % jest na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności