Skocz do zawartości
Gość Łukaszek

Instalka fejsu na usb

Rekomendowane odpowiedzi

nie masz pełnej wersji softu i dlatego nie robi ci full scan-a :ok:
p

ok ale czy wszystko jest w porządku że tak ciągle nawiązuje połączenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz pełnej wersji softu i dlatego nie robi ci full scan-a :ok:
p

ok ale czy wszystko jest w porządku że tak ciągle nawiązuje połączenie?

Nie wiem jak ci to napisać fachowo, by mnie nikt nie zbluzgał... :| napiszę nie fachowo. Po każdym sprawdzeniu "jednej jednostki bądź grupy" robi scana z nowym wpisem.... nie wiem czy mnie rozumiesz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawiazujac do tematu VAGa itd jesli mozna prosic o wymiane zdan na temat VAG 409.1 w wersji PL i najlepiej w full opcji :) to bardzo bede wdzieczny P.S. wiadomosci mile widzialen na prv lub bezposrednio [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze..

jeżeli chodzi o podłączenie to poczytaj tu: http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8905

 

Ps. ja również podepne się do tematu, jeżeli można prosić o wymiane poglądów na meila [email protected] , póki co działam na 311 i 409 ale niestety mam to w wersji po angielsku, jeżeli były by te "poglądy" po polsku lub nowsze po polsku bardzoe bym prosił na meila...

 

dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez za wymiane pogladow o wersji 4.09 pl i sterownikow pod usb na @ bylbym wdzieczny [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To.

ja tez za wymiane pogladow o wersji 4.09 pl i sterownikow pod usb na @ bylbym wdzieczny [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sterowniki te co podales i dzialaja z vag comem 3 bdb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również podepne się do tematu, jeżeli można prosić o wymiane poglądów na temat softu na usb i vagcom409 pl jeżeli można prosić na meila [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignacy77

Czt mógł by ktoś się ze mną podzielić poglądami bo mi 4.09 powraca do demo wersji. Także wszystkie poglądy witane na [email protected]

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ja bym chciał wymienić, a raczej poznać opinię o VAG'u na adres mailowy [email protected].

wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje, które chodzą w sieci 409,1 zawsze będzie powracać do demo, proponuje używać 311,2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yassek

1, jest Vag 311 lub 409 po polsku??

2, czy możliwe że na Vag-u 704 pl nie dział mi kabelek zakupiony od Ciebie?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również poproszę o wymianę poglądów na temat wersji 311.2 i sterowniki pod usb byłbym wdzięczny [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarod

1. Oba po angielsku

2. 704 również angielski tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_v6

Moge prosic o pomoc , przy sformatowaniu dysku i ponownym zainstalowaniu Vaga nie moge uruchomic ani znalezc interjesu zakupionego od Yasska. Czy wpierw musze zainstalowac jakies sterowniki do USB apozniej Vaga? Mam wersje 704 ktora dostalem razem z interfejsem do Yasska, przedtem dzialalo ale teraz zapomnialem jak to robilem.

Bede wdzieczny za pomoc.

Moj email : [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolem prosil bym o pomoc w instalacji vag'a.

posiadam windowsa viste i kabel z hong kongu z jakims badziewnym oprogramowaniem prosil bym o pomoc i wymiane pogladów na ten temat moj mail to: [email protected]

bylbym niezmiernie wdzieczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zainstalowalem ustawilem porty poszedlem do samochodu podlaczam wszystko nacisnolem na obd- II function cos tam wykrylo ale jak naciskalem co kolwiek innego wyskakiwal mi komunitak program zakonczyl dzialanie i 2 opcje do wyboru zamknij program i sprawdz rozwiazanie problemu.

dodam ze mam windowsa VISTE i jak na moje oko to ona ma problem z tym programem chyba chodzi o jakies zabezpieczenia- moze macie jakies pomysly

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności