Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wymieniona klapa i założone podświetlenie tablicy od @tomnik 

 

Klapa zabezpieczona przez korozją. Tam gdzie się ona zaczyna poszedł szlif do zera i

- Podkład epoksydowy

- Grubo lakierem

- Bitex i wosk w spreju 

 

Przeżyje jeszcze kilka generacji Passatów. 

Całość pięknie oświetla sprzęt od Prolumo, wkrótce oświetli całą kabinę.  

 

 

Teraz kolej na przerobienie kosmicznej technologii CorboTronic ®©™ na elektrykę z tyłu.

 

EDIT: zapomniałem, że w trasie są też podświetlenie klamek z A6C5.

Edytowane przez StreamHD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykorzystana pogoda i auto umyte i odkurzone i w końcu przypomniałem sobie jaki ma kolor :lol oraz poprawione prawe ramie wycieraczki przedniej oraz naprawione oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Edytowane przez Adam204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adam204 Ja swojego wczoraj pierwszy raz umyłem podczas "tej zimy"    Z siwego zrobił się czarny ale po trasie znów jest siwy.

 

A ostatnio tak:

 

- podświetlenie klameczek z A6C5 

- w toku jest wymiana korbotronica na elektrykę z tyłu

- oświetlenie nóg

A dziś właśnie zrobiłem płukanie wtrysków za pomocą LM 2666

 

d39ebd18dd3347b2gen.jpg

 

Filterki wyszły czyste. Dałem na oba węże.

 

055a70b9f53c5830gen.jpg

cbc338db7b92ac0bgen.jpg

 

Logowałem cały proces i zamiast najpierw zakończyć logi to najpierw zgasiłem auto i wszytko wyparowało....

Edytowane przez StreamHD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony olej i kpl filtrów. Spokój na następne 10-12 kkm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2020 o 17:21, StreamHD napisał:

podświetlenie klameczek z A6C5 

jak zrobiłeś  otwory na  te światłowody ? Masz jakieś fotostory ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lechbedford

 

Jest zrobione i się świeci 

e1d3236617dc37c0gen.jpg

 

 

Planowałem zrobić foty ale porzuciłem pomysł ponieważ da się to zamontować tylko w jednej pozycji i nie ma się nad czym zastanawiać.

Klameczkę wyciągasz, przymierzasz  światłowód w optymalne miejsce no i mini szlifierka / wiertarka w dłoń.  Ja do takich zabaw mam Proxxona IBS-E.  Zakładasz tarczkę do cięcia nawet metalu i precyzyjnie, na spokojnie wycinasz rowek aż zakończenie światłowodu w niego wejdzie na lekki wcisk i będzie wystawało z milimetr do wnętrza klamki. 

Resztę zalewasz klejem na gorąco i podłączasz się pod 12V w drzwiach.

 

EDIT:  zabij mnie ale nie pamiętam czy przycinałem tylko dla klamki kierowcy czy dla reszty też.   Dla kierowcy ten z A6C5 jest za szeroki i trzeba około centymetra uciąć tego plasticzku światłowodu. Nie przeszkadza to w niczym. 

Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czy przycinałem też przy reszcie klamek. 

Edytowane przez StreamHD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ? @StreamHD.  Mam od Superba klamki ze światłowodami i tak myślałem  tylko jak precyzyjnie wyciąć te otwory.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cuś zakupiłem

 

b5c641792d1e4707gen.jpg

6043165761d90af8gen.jpg

85c453fae5148aa7gen.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lechbedford Tysiaczek poszedł na to.

 

Teraz zanim to pomontuje to muszę dorobić instalacje do mojej bieda wersji, a jeszcze tak się cudownie złożyło, że mam parownik do wymiany i silniki klap też. Wszystko na raz sobie ogarnę.

Może i nagrzewnicę odrazu by zmienił hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę powinieneś założyć temat o swoim aucie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak: zwaliłem podłogę, a tam nieciekawy widok.

 

Lewy przód i tył takie coś:

Tu już mata zeskrobana.

a872904b272df709gen.jpg

-

4de385ea4ac1fdebgen.jpg

-

4096f12f550b48d5gen.jpg

 

No to jedziemy

Szlif wszystkiego co potrzeba na błysk

f3599d2cf030662cgen.jpg

-

077fb5f25f5646b7gen.jpg

 

Następnie wstępne wytrawianie Cortaninem F na noc bo nie miałem czym grzać, a było chłodno, żeby Fertan działał optymalnie, więc zalałem tanim zamiennikiem bo rdza oszlifowaną blachę atakuje momentalnie ( dosłownie, rano byłyby rude kropki)

f1e1f72ce9c24061gen.jpg

To tylko na zdjęciach wygląda na takie szambo. Nalałem i rozprowadzałem pędzlem co jakiś czas bo wszytko ścieka szybko, auto krzywo stoi. Cortanin coś za rzadki do takich rzeczy.

 

Dziś poszedł ponowny dokładny szlif i wysmarowanie Fertanem

c7fdec47ef92dbe1gen.jpg

 

Mam już farelkę, ale raz że na dworzu jeszcze chłodno, dwa nie może kręcić cały czas bo wreszcie się spali.

Zrobiłem szczelną komorę i w minutę farelka nagrzewa całe miejsce roboty do 20 stopni i ta temperatura utrzymuje się dosyć długo, potem, co jakiś czas grzanie, żeby Fertan dobrze pracował, a jutro wszytko wymyć wodą, wysuszyć i kładę Novol 360, a potem jeszcze strzelę jakąś farbą i na koniec nowe maty + cienka gąbka to możę się auto trochę wyciszy nawet.

a6868fe0fd55ac37gen.jpg

 

 

Jestem jeszcze z niczym a na 16tego fura musi być gotowa do trasy... Miało być szybkie przełożenie wnętrza...

Uporam się z wyjazdem to włażę pod samochód i robię tam to samo.

Edytowane przez StreamHD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2020 o 06:12, The_Saint napisał:

Dobra robota ?

Mimo wszystko mogłeś się wstrzymać aż będzie ciepło.

 

Wszystko wywalone do zmiany wyposażenia no to wolałem przedłużyć akcję o 2 dni i zająć się od wewnątrz rdzą.

Jak tylko się ociepli na stałe to robię go całego od dołu.

 

Dziś jest tak:

 

Tu gdzie zostało czarne ( nie mylić z resztkami starej maty) tam Fertan związał rdzę 

d3b623eb8c05e6c6gen.jpg

 

Wszystko teraz trzeba umyć, odtłuścić, wysuszyć i porządna warstwa epoksydu na to. Novol 360 jest świetny i ma jakieś właściwości walczące z pozostałą korozją.

I grzanie na maxa, żeby szybko wyschło. W tej "komorze" było blisko 50 stopni. Zostało mi rozrobionego podkładu to wysmarowałem też okolice.

a2482192e71fa290gen.jpg

 

 

Po wyschnięciu wkleiłem na silikon nowe korki w dno i dałem na to maty alubutylowe

c93037122141e040gen.jpg

6d7fe22f5d7872c1gen.jpg

50afcfd25bee76ccgen.jpg

 

A potem gąbka 9mm

38bb612a2023a180gen.jpg

936a829a826e23acgen.jpg

26199d965633d969gen.jpg

 

 

Niestety  wkurzdenerowałem się bo zabrakło i mat i gąbki, żeby kompleksowo okleić dno no i jest jak jest, wyklejone częściowo ale musi być w aucie troszkę ciszej po tym.

 

 

W tej chwili nowa beżowa wykładzina jest już założona i jutro montaż deski!

 

 

 

Edytowane przez StreamHD
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylne szyby są już sterowane elektrycznie i można je otwierać / zamykać z pilota.  Żegnamy system Korbotronic ™® 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie myślałeś żeby założyć temat o swoim aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy mu to mówi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mamy nie wychodzic z domu i pogoda dopisała to paszczur umyty, odkurzony oraz nawoskowany i jeszcze mnie korciło aby założyć letnie kapcie ale jakoś przyszły tydzień i pogoda przewidywana mnie powstrzymały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adam204

Ja wręcz nie mogę się doczekać mycia i odkurzania, woskowania i cudowania ale jeszcze kilka dni muszę się wstrzymać. Odkurzacz piorący też pójdzie w ruch. Mam już te nowe wnętrze na pokładzie, teraz tylko je doczyścić, odświeżyć, zakonserwować. 

Z zewnątrz to samo z tym, że pierwszy raz  pianownica pójdzie w ruch.  Zobaczymy co to za cuda.

 

 

 

 

Przy okazji przezbrajania boczków na inne, zmodyfikowałem stare podświetlenie klamek. Oryginalnie był światłowód i dioda z A6C5 ale muszę powiedzieć, że pełnił on bardziej funkcję psychologiczną niż fizyczną. Był i tyle bo podświetlenia to za cholerę nie było z niego widać.

Zamiast ori żaróweczki użyłem czerwonej diody 12V no i teraz to można nazwać podświetleniem klamki.  Teraz to działa jak ma działać, wyraźnie ale dyskretnie i gustownie. Obszar klameczki jest ładnie ukazany ale całość jest na tyle dyskretna, że nie wybija się ponad resztę światełek. Teraz to podoba mnie się to!

 

74b5b20315dc4db0gen.jpg

57eb97ff42cddba8gen.jpg

75d19d993ffcf7a2gen.jpg

 

Amator aparatem telefonu  tego efektu nie uchwyci ale efekt wreszcie można nazwać fabrycznym podświetleniem klameczki. 

Używałem takich diód 

https://botland.com.pl/pl/diody-led/4754-dioda-led-5mm-12v-z-rezystorem-i-przewodem-czerwona-5szt.html

 

Wkrótce wstawię je w oryginalne oprawki żaróweczek nawiewów bo niestety  wydałem 80zł na oryginały i świeci to jakby chciało a nie mogło. Słabo i nie równo.  Kompletna strata kasy. A te diody pasują idealnie bo już przewierciłem jedną oprawkę na wylot, żeby wpasować diodę.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione głośniki w drzwiach

20200403_150343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności