Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie aku mialem wyjete i przy tym bylem non toper , spokojnie - tak zle jeszcze ze mną nie jest hehe

nie no spoko rozumiem, ze potrzeba byla:ok: ja suszarka tez probowalem w dolot powietrza dmuchac a czy to cos dawalo nie wiem do dzis:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja suszarki do wlosow nie uzywam nawet a tu ci masz do czego los mnie zmusił tej zimy haha....z tymi gratami to zawsze cos hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat jakis miesiac temu golfa palnikiem potraktowal :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem rozrusznik wymieniłem świeczki i naładowałem akumulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblałem przednią szybę szklanką wody, bo mi pompa spryskiwaczy zamarzła. Gdyby był dział "co zrobiłem wczoraj", to bym napisał, że nalałem przez pomyłkę letniego płynu do spryskiwaczy i ładnie umyłem szybkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj Pasek wywinął numer. Rano do pracy się wybierałem, wsiadam do zimnego auta, kluczyk w stacyjke i... i zonk nie można przekręcić ni uja. Do tego zaczął świrować mi alarm i antynapad. Ogarnąłem to wszystko po powrocie z pracy, stacyjka zadowoliła się kilkoma psiknięciami WD40 i hula aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem świece, wykręciłem tylne chlapacze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjrzałem przez okno i sprawdziłem czy stoi, no i brawo zimno mu ale stoi ;) bo jakby go ktoś zajumał to byłby ciepły, ale wole żeby był zimny i nadal stał pod oknem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem akumulator jak co wieczór i do domku.

To taka nowa dyscyplina sportowa, bieg z akumulatorem po schodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

webi uprawiam dokładnie tą samą dyscyplinę sportu!

Ale z rana, przy -25, mina sąsiadów próbujących odpalić swoje benzyniaki jest bezcenna! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem stalowe kółka na aluski VW Speedline 16 "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zakupiłem świece..i wymienione...dowiedziałem sie ze stare były wszystkie spalone ;/....dziw że mi odpalał

Edytowane przez Gold Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem schowek (najgorsze ustrojstwo wymyślone przez vw) pojechałem do roboty odpaliłem z kabli sprintera i boxera rundka po okolicy dla rozgrzewki padaczek i szybko do domku na obiadek bo kobita już zła. No i było za szybko o 33km/h na 70 i wpadły 300 i 6punkcików...nie ma to jak styczeń...a dopiero co mi się wykasowały 4punkty z ubiegłego roku.Tydzień cieszyłem się czystym kontem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś tyłem zaliczyłem zaspę pod sklepem :kwasny: wcześniej był murek - też tyłem......eehhh.... chyba to pierwsza taka zima, że na wiosnę zderzak do malowania :kwasny: No i jeszcze podszybie do wymiany.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszybie też mam do wymiany...połamane w tych samych okolicznościach co twoje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem na dachu, masce i innych elementach lodowe plamy i zacieki. Wczoraj auto było umyte, a dziś wrony zasr**ły wszystkie elementy :mur:

Próba umycia przy -16*C skończyła się momentalnym zamarznięciem ciepłej wody... Jutro poprawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj , przy pomocy ziomala z szombierek i jego wielkiego aku :D, odpaliłem radiowóz -wielki dzięki Miłosz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem i schowałem do garażu, jutro ma być biało więc niech ładnie kontrastuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naładowałem akumulator i zadzwoniłem do ASO zapytać o cenę nowej listwy podszybia.....grrrr :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsniezylem biedaka. Zal mi sie go zrobilem wiec go dopalilem i pojechalem do pracy choc piechota mam jakies 15 min spacerkiem. Odpalil za pierwszym razem ale trzeba bylo krecic jakies 7-10 sek. Akumulator zreszta, przez te wielki mrozy, ogrzewal sie w piwnicy. Efekt jest zadowalajacy.

Jak sobie pomysle, ze on tam na sniezycy teraz sam stoi a ja w cieplym biurze, to mi az zal d...pe sciska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności