Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem noweczke wiatrak od klimy:)

Klima chlodzi jak talala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć wykonalne powiadasz hmmm...może i tak ale te śruby od wydechu są takie zardzewiałe że boję się do nich zabrać żeby ich nie poukręcać.Jak znajdziesz drogi kolego opis demontażu to będę wdzięczna.

Co do męża to już jednego mam i nie ma mowy o kimś innym.

 

to moze "meza" mechanika...???? :) bo ja szukam kobiety z ktora moglbym godzinami cos przy aucie robic a po wszystkim i W aucie... :D

no i jeszcze taka mloda to juz w ogole ciacho ze uuuu... :D

taka brudna i pod maska w aucie cos tam dlubiaca... :) mi by sie przydala pomoc przy moim juz B. biednym sprzegle bo jak przyjdzie we wtorek 18cali zalozyc na moje toczki to sprzeglo ma szanse pasc na dniach... wiec jak?? :)

sory Buszu ale tak to juz jest... drugim mezem juz nie bedziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana klocków przód i tył, wymiana filtra powietrza i kabinowego no i olej :) a oczywiście 4 godziny na sprzątanie środka i pucowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim tyg to cos sie u mnie w pasztecie podzialo... bo i poszly poduchy pod silnik (orginaly), nowa szyba czolowa z gorna uszczelka(pekla od kamienia a byla orginalna i na orginal wymienilem) nowe wycieraczki BOSCH-a, zatankowany pod korek, brudne, wrecz czarne felgi :), nowy pasek wielorowkowy, uzupelniony plyn w chlodnicy, olej castrol edge 5w40, i zamowione 18cali w chromie :D maja byc na wtorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moze "meza" mechanika...???? :) bo ja szukam kobiety z ktora moglbym godzinami cos przy aucie robic a po wszystkim i W aucie... :D

no i jeszcze taka mloda to juz w ogole ciacho ze uuuu... :D

taka brudna i pod maska w aucie cos tam dlubiaca... :) mi by sie przydala pomoc przy moim juz B. biednym sprzegle bo jak przyjdzie we wtorek 18cali zalozyc na moje toczki to sprzeglo ma szanse pasc na dniach... wiec jak?? :)

sory Buszu ale tak to juz jest... drugim mezem juz nie bedziesz :P

 

Niestety panowie,spóżniliście się oboje o kilka latek.Mam wspaniałego faceta i nie zamienię go na żadnego innego ale dobra bo to nie jest miejsce na takie pytanka i zaraz dostaniemy po punkciku za naruszenie regulaminu haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysprzątany w środku i zatankowany pod korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat b3

Wysprzątany umyty i założone nowe lusterko wewnęczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty, odkurzony, płyny eksploatacyjne pouzupełniane, zatankowany do pełna. Słowem - gotowy do drogi. Siąść jeno i jechać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnięta turbinka i jutro z samego rana jedzie do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem, zatankowałem i przeczyściłem styki w lampie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem głośnik średniotonowy w prawych przednich drzwiach-poprzednia prowizorka wytrzymała 1,5 roku i chwała za to :)

Dzięki Michal-LKR za szybką przesyłkę :D

 

+tankowanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyprowadzony z garażu ;) umyty i zatankowany na full LPG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zalałem pod korek, ale wczoraj udało mi się założyć i uruchomić tempomat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczony zawór EGR :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozone nowe ofelowanie... a mianowicie 18cali chromu :D jutro tankowanie i wypad na zlot MASTER TRUCK w opolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc... klapa w górę:

TYSKIE.... pssss....no to działamy :D

- wymienione silowniki klapy

- wysuszenie bagażnika (okazało się że była dziurka w płynie do spryskiwaczy :( )

maska w górę:

- wymiana napinacza i rolki paska wielorowkowego (stary mi zjadł 3 szt :D )

TYSKIE psss.... myślałem że będzie ciężej :D

- przy okazji wydmuchanie całego syfu z pod maski

- częściowa wymiana i sprawdzenie wężyków podciśnienia

- wyczyszczony EGR

- sprawdzenie N75 i podmianka z N18... dalej notlauf :( - za dwa tyg czyszczenie kierownic

- odnalezienie przyczyny głośnego świstania turbiny - łącznik elastyczny do wymiany ale to jutro (przy okazji KAT pójdzie WEK :D )

- zdjęcie paska od klimy bo cos nim szarpie - pewnie sprzęgiełko niedomaga - w morde rok temu w moim starym też sprzęgło padło i kupiłem całego kompresiaka od kolegi z forum... myślałem że mam już w tym temacie spokój...

- no i postawienie tyłu na kołki... 1/4 przygotowania pod jutrzejszą walke z tarczami i klockami

Pewnie jeszcze o jakiejś ******** zapomniałem ale i tak przy tej pogodzie to pot na dupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręcenie paska :lol o wiele lepiej się nim teraz śmiga :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty silnik - po ostatnich wojażach z cieknącym EGR na łączeniu z kolektorem i cieknącym filtrze paliwa po usunięciu przyczyn stwierdziłem, że już czas - śmierdziało jak w starym Jelczu ;)

Wymienione klocki na tyle

Zakupiony wyświetlacz FIS na podmiankę (wymiana po weekendzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem odmę, droga rzecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam naprawioną turbinkę i już jest w pasku.W końcu mój pasztet przestanie łykać oliwkę i gwizdać haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności