Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie w Passacie, ale dla Passata - wreszcie skutecznie przepędziłem kota, który zrobił sobie z maski mojego samochodu miejsce do leżenia i ostrzenia pazurków... ;) I tak jest do lakierowania (maska, nie kot :-D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany do pelna,umyly,odkurzony,kurze przetarte,szybki umyte az milo hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem do lakiernika na poprawki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem czarnucha do mechanika za pomocą lawety. :taksobiePoszło sprzęgło- pierwsza diagnoza poszło łożysko hydrauliczne, płyn zalał tarczę docisk i inne tam.... Będzie duży wydatek trzeba wymienić kpl sprzęgło.:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem czarnuszka, jest ładniutki. :)

 

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypolerowałem kierownice starym sprawdzonym sposobem glicerynowy krem do rąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony przepływomierz, zatankowany, wlane płyny STP od czyszczenia wtryskiwaczy i formula do zasilanych silników lpg ;) a zaraz odkurzanko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniony przepływomierz, zatankowany, wlane płyny STP od czyszczenia wtryskiwaczy i formula do zasilanych silników lpg ;) a zaraz odkurzanko ;]

 

Z ciekawości można mieszać te dwa środki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś tylko ustawiłem webasto na rano żeby do ciepełka przyjść :D boo zaczyna padać śnieg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tylko ustawiłem webasto na rano żeby do ciepełka przyjść :D boo zaczyna padać śnieg :D

 

Serio? :zeco Ja rozumiem, że Zakopane, ale bez przesady... Jest dopiero 7 października. :P No ale w takim razie niedługo pojawią się posty "kupiłem skrobaczkę" lub "kupiłem szczotkę do śniegu". :P

Mnie czeka zakup opon zimowych. Strrrrasznie drogie się zrobiły ostatnio. :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś w swoim passacie wymieniłem olej. :) + zakup nowych wycieraczek do szyb, bo te stare robiły tylko efekt 3D na szybie. :drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafundowałem wymianę niedawno zakupionych gratów :

*tarcze i klocki ATE

*płyn ATE

*filtry

*świece

*olej MOTUL

*odblokowanie webasto co by zimą ciepło w zadek było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasio miał mieć w sobotę wymieniony rozrząd i wszystkie paski ale mechanik kupił pasek o 2 zęby za krótki i **** dziś ma go złożyć. Cała zabawa będzie mnie kosztować prawie 500zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój pasio miał mieć w sobotę wymieniony rozrząd i wszystkie paski ale mechanik kupił pasek o 2 zęby za krótki i **** dziś ma go złożyć. Cała zabawa będzie mnie kosztować prawie 500zł :/

O klękajta narody.Piszesz wszystkim co i jak,a sam nie mogłeś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony filtr + uszczelka jeszcze olej i można robić zmianę w skrzyni.:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymieniłem czujnik abs i juz nie mam dyskoteki na zegarach ;)

Sam wymieniałeś? Bo ja się za to zabierałem, ale nie mogłem starego wyciągnąć:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam wymieniałeś? Bo ja się za to zabierałem, ale nie mogłem starego wyciągnąć:taksobie

Podwarz delikatnie śrubokretem to wyjdzie jeśli to tył. Przodu nie robiłem ale też chyba wciskany.

 

---------- Post added at 17:51 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

 

A ja dzis cieszyłem sie jazdą po sobotniej wymianie wachacza. 30min roboty a ile szcześcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podwarz delikatnie śrubokretem to wyjdzie jeśli to tył. Przodu nie robiłem ale też chyba wciskany

 

Przód. On bardzo ciasno siedzi i nie wiedziałem czy na siłę można go wyciągać. Nie chciałem nic zepsuć jeszcze bardziej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności