Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

uzupełniony płyn do spryskiwaczy

Odkąd zakupiłem kilka karnisterków płynu uzupełniam po każdym psiknięciu :D dziś również.

 

Jeszcze poprowadziłem kabel do zmieniarki tak, żeby nie było go widać i żeby nie przeszkadzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zregenerowałem zepsute kratki nawiewu ponieważ sie w ogóle nie ruszały i przy okazji podświetliłem. Stare żarówki były popalone.:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem światełka typu DRL :D noo i małe porządki w paszczaku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem przepaloną postojówkę. Przy okazji pozdrawiam serdecznie tego kto zaprojektował dojście do żarówek. Szczególnie tej przy filtrze powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przewiozłam na działkę 150kg cementu,oczywiście cement we workach haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego dzisiaj w trase do Ińska i z powrotem przegoniłem ;) miał wycieczkę nad jeziorko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryglowałem zamki ręcznie...jakiż niefart i dyskomfort...:lol:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakonczylem montarz głosników, wszystko gra i buczy, jeszcze gluszenie mnie czeka, ale czekam na oflotunek aby zakupic materialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem turbine,olej,filtry i przewod oleju..album.php?albumid=1414&pictureid=7871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Audi padła mi cewka ( może to nie passat ;) ale prawie jak rodzina ) poszedłem za ciosem , zakupiłem 6 sztuk , stałem sie lżejszy o tysiaka , zamontowałem i teraz autko lata jak wściekłe i jest :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano w swoim pasku stwierdziłem :zeco:wyłamaną wkładkę w drzwiach, brak radia CB , rozwalony radioodtwarzacz ,powyrywane kable spod deski, brak narzędzi (wszystkie klucze )...ogólny rozpiździaj i powódź . Skurczybyk zostawił otwarte drzwi. I ta bezsilność że nie ma sposobu na s......na.:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano w swoim pasku stwierdziłem :zeco:wyłamaną wkładkę w drzwiach, brak radia CB , rozwalony radioodtwarzacz ,powyrywane kable spod deski, brak narzędzi (wszystkie klucze )...ogólny rozpiździaj i powódź . Skurczybyk zostawił otwarte drzwi. I ta bezsilność że nie ma sposobu na s......na.:wsciekly

 

:debil co za ludzie , brak słów :cenzura . Aż z ciekawości zszedłem do swojego sprawdzić , na szczęście wszystko OK.

 

Żeby nie było OT, odebrałem blachy i zakupiłem nowe ramki do tablic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekB5

wymontowałem seryjne radyjko i zamontowałem sobie nowe firmy CANVA n-7600:) gra aż miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś zrobiłem w moim pasku .... przegląd :bezzebow

wszystko sprawne - nic nie stuka nic nie puka :bleble diagnosta zwrócił mi tylko uwagę na wypalający się żarnik w jednej lampie(barwa świecenia już bliżej czerwieni niż niebieskiego )..macie jakieś sprawdzone żaróweczki do polecenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem końcówki drążków... no i zbieżność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty, wywoskowany, w środku posprzątany i ...kołpak zgubiony - albo odpadł sam albo ktoś mu pomógł. Dobrze, że był zapasowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umył , odkurzył , przymiarki do przednich LED w zderzaku... szuka rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem łożysko ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyszczone odplywy, bo po ostatnich ulewach dzis w kabinie dowa na dywanikach przednich i walilo wilgocia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany do pełna LPG , odkurzony , porządnie umuty szamponem z wolskiem oraz porządnie zawoskowany , wypastowane fele oraz opony ;) wygląda jak nówka funkiel nie śmigany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności