Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Nasmarowałem prowadnice zacisku hamulca tył:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wycieraczki szyby, umyty, odkurzony (własnie pada deszcz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jestem tu nowy, fajny temat żeby się wdrożyć i coś napisać:) Również jestem posiadaczek VW Passat 1,9TDI 130km 2001 Kombi, ostatni czasy męczyłem się z wypadniętymi wkładami reflektorów, wypadły mi z zawiasów przy wymianie żarówek H7, a tak to jak coś tydzień sprzątanie w aucie, wczoraj piękna pogoda było wietrzenie samochodu i grill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś swojego troszkę uszkodziłen. Chyba padło turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione :

Springi 4 szt Eibach pro kit -30

amorki tył KYB

a teraz przejeżdżając przez śpiącego policjanta lub głębszy dołek słychać dziwny stuk plastiku podczas ugięcia i rozgięcia lub ewentualnie które koło wyłapie głębszy dołek ale tylko problem jest z przodem niby amorki sprawdzane są ok 57 % z tyłu miałem po 35 % to wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest przypadkiem że eibach zaleca bilsteiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem chwilkę żeby Passata dokładnie umyć, nawoskować i posprzątać w środku.

Niestety zrobiło się ciemno więc zdjęcia znów trzeba przełożyć na "kiedyś" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest przypadkiem że eibach zaleca bilsteiny

Tego akurat nie doczytałem ale to co pisali na stronie to to że to springi do seryjnych amorkow ale producent zaleca żeby właściwości były zachowane to należy nowe amorki. Bo skoro z tyłu dałem nowe i nic się takiego nie dzieje to i chyba przód też trzeba wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione ogumienie na letnie + dywaniki welurowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze ręczne mycie w tym sezonie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego paska sciagniete alu 18" RS i zalozone stare zajechane 15" bo chyba niedługo idzie na sprzedaz. Z zony auta sciagniete zimowe 16" i zalozne moje 18".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzony, odswiezony i umyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zatankowałem za 30 zł paliwa :) oraz poświeciłem święconkę jadąca pierwszy raz paskiem he he :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana lampy tylnej prawej na nowa DEPO i powiem że szału nie ma, niby taki najlepszy zamiennik ale nie do końca ta lampa pasuje jak ori, śruby dokrecone nie na maxa bo już plastik od lampy zapiera się o karoserie i nie chcialem aby coś pękło;/

 

OT: czy można nałożyć silikonu na karoserie przed założeniem lampy w miejsce jej mocowania?bo obawiam sie ponownego parowania lampy....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniona gałeczka na taką z b7, dziwnie leży w dłoni, ale wreszcie nie ma dziur w mieszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozone obuwie letnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie nadkoli Przód + tył bo ruda się troszkę pojawiła, naprawa osłony silnika ( rozpadła się ).

Poszukuję Zatyczki gumowej do reflektora B6 lewy od postojówki, gdzieś odjechał i nima a woda leci do reflektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem od mechaniora po wymianie rozrządu (Contitech) i serwisie olejowym (filtr Mann i olej Motul 6100 10W-40)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję Zatyczki gumowej do reflektora B6 lewy od postojówki, gdzieś odjechał i nima a woda leci do reflektora.

 

ostatnio kupowalem taka w ASO za chyba 36zl generalnie wyszlo taniej niz na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś po wymianie: olej + filtry, kompletne zawieszenie przednie oraz kompletne sprzęgło z dwumasą, zbieżność, uszczelka miski olejowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności