Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj wymieniłem podstawę pod monowtryskiem w Krokodylu mojej żony :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęte działania których finałem będzie nowy przydatny modzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia walczyłem z rudą zarazą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony filtr paliwa

Lekko obniżona rura wydechowa bo popukiwała o skrzynię biegów przy przyspieszaniu ;)

Przegląd zawieszenia i stwierdzenie, że wszystko ok. Coś mam luźnego w takim razie pod maską, bo denerwujące stuki są nadal :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie tydzień temu, ale :

 

* wymienione tuleje tylnej belki

* zmiana kapci na letnie

* boczne kierunki dymione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wymienilem kierunki (nareszcie) na clar-y pod lampy xenon i cewke wysokiego napiecia.... niestety nie ona swiruje... :(

ostatni raz jak go diagnozowalem wyszla mi sonda lambda.... troche to zbagatelizowalem bo pomyslalem ze zlapal bleda przy moze ostrym depnieciu lecz wiazac objawy i sonde stwierdzam ze przeplywka padla a na kompie jest czysto... tzn bylo jeszcze kilka dni temu!

jutro podlacze sobie w robocie kompa i zobacze... jak sonda to padla przeplywka bo i MFA pokazuje jakies bzdury a spalanie i znacznie wzroslo bo o okolo 6 litrow na 100 po miescie. przedtem miescilem sie w 12/13 a dzis weszlo 18:\ o zgrozo!!

myslalem ze czujnik polozenia walu ale to by auto gaslo a nie przy muskaniu gazu ze MFA pokazuje mi po 20 litrow.... a co najciekawsze to w dolnej czesci obrotow i gwaltowniejszym dodaniu gazu zaczyna sie skakanie.szarpanie itp. przy lagodnym i spokojnym dodawaniu gazu przyspiesza normalnie tzn. plynnie ;) bez skokow i szarpania.

Na zimnym silniku jest ok... choc przy delikatnym poruszaniu sie MFA znow pokazuje po 30litrow chwilowego!! ja wszystko rozumie ale bez przesady! gdy wchodzi na 80stopni zaczynaja sie drgawki... fuck!! kupie przeplywke i czujnik polozenia.... cos musi pomoc!! :)

Edytowane przez Arczan2.8V64x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniowym przybieraniu się,naprawiłem dzisiaj klakson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozowalem dziada dzis i ..... I nic!! czysto!

ale wykonalem tel do kumpla co ma A6 z 2.4 i wykrecilem mu cewke z przewodami i auto jak nowe!! :D

podlaczylem moja auto kaput!! :(

zatem podlaczylem moja cewke a jego przewody i auto jak nowe:D..... wrocilem do orginalu i z dwoch kompletow kabli ktore posiadalem zrobilem jeden dobry komplet :)

nie myslalem nawet o polowie tego co teraz mi passat pali na miescie!! roznica kolosalna!! i jezdzi... i sie plynnie zbiera.... i nie ma czkawki gdy go przydusi podczas ruszania.... NIC!! jak reka odjął! :) w nagrode go dzis wymylem i nawoskowalem :)

jak sie bedzie sprawowac to dostanie nowe sprzeglo, gwint(powrot na gwint) na przod bo z tylu juz jest, aluski 17" i nowa szybe czolowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłem obrys byłem na chipie u bogusia ;p do tego złapałem smerfy które chciały mi zwinąć samochód na lawetę za szybę xenon i rejestracie tak że sie działo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic ale za jakieś pół godziny zaczynam akcje auto na wysoki połysk x2 bo i audi ale i tak pewnie jak skończe będzie lało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś małe suszenie i nie wiadomo skąd :sciana 2012-04-21 17.49.05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem letnie kółka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tarcz i klocków przód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze, klocki tył + płyn hamulcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś swojego piękniaka odkurzyłem i umyłem no i...kupiłem CB Radio + antenkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś siłowniki tylnej klapy nowe założone i języczki pod aluminiową listwą zrobione :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana filtra paliwa i powietrza! wymiana czujnika w chlodnicy od wentylatora, zalozenie obrysowek z przodu, wymiana bocznych kierunkow na blotniku na clar, doprowadzenie do stanu pierwotnego czyli dzialajacego przed awaria wentylatora chodnicy bo okazalo sie ze ktos mostek odkrecil a przewody rozlaczyl i zaizolowal. ale powrot do orginalu i smiga jak zloto.

czyszczenie calej tapicerki i konserwacja skory i alcantary i na koniec mycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem płyn hamulcowy na Bosch dot4 HP(niesamowita poprawa), wymieniłem osłonę przegubu oraz filtr przeciwpyłkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe stare odnowione oryginalne kołpaki VW z B3 założone podobają mi się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności