Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowałem naprawiony schowek

Możesz już jechać na zlot

 

Zatankowałem po korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja umyłem passka bo był tak upierd****y że nie wiedziałem który to na pakingu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz już jechać na zlot

A kiedy jest następny bo nawet nie zamieniliśmy słowa poza przywitaniem? Na następnym więcej będę rozmawiał niż pił :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój umyty lśni w słońcu, gotowy do wyjazdu na Grunwald :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś ale przedwczoraj wymieniłem uszczelniacze zaworów i o mały włos nie przypłaciłem tego zabiegu utratą oka :dupablada Zemknął się przyrząd do ściskania sprężyn i sprężyna wystrzeliła klucz - teraz mam śliwe tuż nad okiem :dodupy dobrze że był zimny browar pod ręką - było co do łba przyłożyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zatankowalem. wymienilem przewod chlodnicy dolny bo jeden zaczep puscil i wrzucilem kierownice 3ramienna zamiast 4:) i jest git:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem , zatankowałem , kupiłem taśme dekarską i kable. Doszły mi nowe głośniczki , wzmak , dystanse no i będę się brał na dniach za montowanie tego wszystkiego :D mam nadzieję , że nic nie popsuję i że starczy mi taśmy na wygłuszenie :D

o i bym zapomniał zamówiłem następnego wzmaka i zacząłem wykonywać już powoli pudło na głośnik bassowy który umieszczę ładnie w bagażniku ( coś takiego jak wykonywał kolega z forum w passacie B4 : bagażnik i miejsce tam gdzie w B5 jest na apteczke :D ) zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem taśme dekarską
do wygluszenia ?? jak to wyglada mozesz zapodac fotke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do wygluszenia ?? jak to wyglada mozesz zapodac fotke

wejdz sobie na allegro i wpisz i zobacz sobię te taśmy ( ja używałem tej 15cmx10m i poszła mi praktycznie cała na 1 dzwi.. cena ok 65 zł w castroamie. Jutro jadę kupić jeszcze z 3 rolki.

 

Dzisiaj właśnie skonczyłem wgłuszać dzwi pasażera .. masakra ... zrobiłem je sam ale jak będe robił jutro następne to muszę wziaść do pomocy kumpla .. bo samemu zajęło mi to jakieś 4 h :| poszło by szybciej ale ten pierdzielnik do zamykania dzwi mi wyleciał jak już miałem wszystko skręcone:/ i musiłaem od nowa wszystko zdejmować łączenie z szybą :( jutro następne dzwi , pojutrze cały tył ... a za 3 dni podpinam wszystko i musi zagadać :D

PS o i dorwałem zarąbiste kable zasilające :D

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wymieniłem napinacz paska klimatyzacji bo hałasował oraz zostala wymieniona plastikowa rura odmy wraz z uszczelka bo rurka skonczyla zywot na laczeniu z blokiem silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałem na kacu że ledwo oddycham :D ale idę brać się za wygłuszenie następnych dzwi i jak będzie mi się chciało to skończę może już i tył zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sworznie, Końcówki drążków i tuleje wachaczy wymienione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grajka dorzuciłem kondesator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniony czynnik w klimatyzacji oraz odgrzybianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem całe granie Jest pięknie :D brakuje jeszcze skrzynki która się robi :D , kondesatora no i lipa z tym jest że niestety muszę zmienić radio :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zvagowałem sobie auto, pierwszy raz sam i zmieniłem mile, galony itd na km i litry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem filtr szumów do grania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem wiadomość od "stroiciela", że już nie szarpie na zimno i prace trwają :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przeczyściłem zapieczone wycieraczki i wrzuciłem nowe ramiona i podszybie( zapraszam do warsztatu ), wymieniłem wytłuczone gumy pod osłoną silnika i dorzuciłem drugą gąbkę i mniej już się telepie, i wymieniłem 2 x H7 z przodu i pozycje z tyłu. A dzięki Czechom i motordiag'owi opusczają się mi szybki z pilota co w upały się przydaje na szybkie wietrzenie. Jeszcze logi dynamiczne czekają do zrobienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności