Gość vwszymon Zgłoś #4261 Napisano 12 Listopada 2011 Wymiana opon na zimowe i mycie passata Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jacenty64 Zgłoś #4262 Napisano 12 Listopada 2011 Odebrałem b4 od gazownika Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cronos Zgłoś #4263 Napisano 14 Listopada 2011 Zatankowany na full. Choć w sumie tak się dzieje przeciętnie co 12 dni. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #4264 Napisano 14 Listopada 2011 Zatankowany na full. Choć w sumie tak się dzieje przeciętnie co 12 dni. No to u mnie co 20 dni. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cronos Zgłoś #4265 Napisano 14 Listopada 2011 No cóż... Może masz bliżej do pracy i po pracy mniej jeździsz. Ja robię 600 km w jakieś 12-13 dni, czyli właśnie od rezerwy do rezerwy. Wczoraj zatankowałem dokładnie 59.88 l., a zrobiłem przez te 12 dni jakieś 575 km. Korki, chłodne poranki, krótkie odcinki, trochę butowania... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
JakiCMG Zgłoś #4266 Napisano 15 Listopada 2011 1. wymieniony przełącznik sterowania szybami 2. wymienione nadkole przód 3. wymienione servo Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chrupek1981 Zgłoś #4267 Napisano 15 Listopada 2011 Popatrzyłem na niego z balkonu. Dobre Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
motylek8522 Zgłoś #4268 Napisano 15 Listopada 2011 (edytowane) efekt końcowy moich prac we wnętrzu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/100227-BLACK-VARIAnT-by-motylek8522-blackmagic-perleffect?p=1506975&viewfull=1#post1506975 oraz zmienione amorki tył na seryjne;) Na dziś tyle prac;) Dziś zrobiony SWAP z 1.6 AHL+skrzynia DCN na !.8 ADR+skrzynia DCŻ. jeszcze immo i pas przedni do założenia. Edytowane 16 Listopada 2011 przez motylek8522 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #4269 Napisano 17 Listopada 2011 Zrobiona geometria i zbieżność kół. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adiadrian Zgłoś #4270 Napisano 17 Listopada 2011 pomalowane zaciski i założone zimówki Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buszmen Zgłoś #4271 Napisano 18 Listopada 2011 A ja wczoraj wrzuciłem zimóweczki na Cyborga i dowiedziałem się, ze manometr na moim pistolecie do pompowania zawyża wartość o 0,9 bara:D Fajnie "pływająco" jechało się na stację celem dopompowania kółek:-D Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcinie Zgłoś #4272 Napisano 19 Listopada 2011 Zakupiłem świece żarowe Boscha.. Po zamontowaniu o wiele lepiej odpala.. mam nadzieję, że teraz nie będą mi straszne żadne zimowe mrozy i mój AFN odpali bez problemu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Blade Zgłoś #4273 Napisano 19 Listopada 2011 a ja dzisiaj wymieniłem: -kolumne kierowniczą -stacyjkę -pompe i servo hamulcowe -majtki Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pikopiko Zgłoś #4274 Napisano 19 Listopada 2011 W końcu wrzuciłem sobie zimówki... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lolo.lolo Zgłoś #4275 Napisano 19 Listopada 2011 wymieniłem siłowniki tylnej klapy na nowe :dobrze Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zielonyB5 Zgłoś #4276 Napisano 19 Listopada 2011 Zmienilem takie gomuwy bajer co trzyma plastikową ozdobe na silnku. W ocu nie lata od zbiorniczka wyrownawczego do filtra powietrza ;] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
magda84 Zgłoś #4277 Napisano 19 Listopada 2011 Zmieniłam mu kapcie na zimowe.Dolałam płyn do spryskiwaczy,sprawdziłam olej i płyn chłodzący. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dark24 Zgłoś #4278 Napisano 19 Listopada 2011 Zmienione kółka na zimowe Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotereq21 Zgłoś #4279 Napisano 19 Listopada 2011 Początkowo umyłem, a potem w końcu (po ponad pół roku) uruchomiłem klapkę wlewu paliwa (otwieranie ze środka) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bartekch Zgłoś #4280 Napisano 20 Listopada 2011 Wymieniłem kompletne sprzęgło Efekt : śmiga jak marzenie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach