Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytałem opinie to to samo

to raczej uniden;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tera ja mam dylemat cenowy

Uniden 520 za 225 PLN lub JOHNNY 3 za 330 PLN proszę o jak najszybsze odpowiedzi

 

z tego co czytałem opinie to to samo

 

Johhny 3 to na pewno nie to samo co U520. Pytanie co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie doczytałem;pmi chyba chodziło o Johhny

 

---------- Dodano o 21:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:31 ----------

 

a tez gdzieś wyczytałem jak 520 jest produkcji Filipińskiej to I klasa radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uniden filipińczyk to brać unidena, jak nie to brać johnnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak uniden filipińczyk to brać unidena
Niestety chińczyk i to zapewne ostatnie wypusty bo nowy sciągany z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pomyślał nad tym http://moto.allegro.pl/cb-radio-yosa...993577393.html. Na forach ma dobre opinie i ostatnio widzę że ładnie schodzi na aukcjach.
Miałem w rękach Yosana 120 i ta ich gruszka taka jakaś delikatna ;) Myślałem nad tym radiem, ale to drewno mnie zniechęca, a wersja Black wychodzi cenowo podobnie do Presidenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek nie ma rfgaina co przy dużym natłoku komunikatów jest męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo mam już 510 i przy wyłączeniu słychać takie pipniecie i lekki trzask. normalne to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalne.

 

 

okej dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na dodatek nie ma rfgaina co przy dużym natłoku komunikatów jest męczące.

Wypowiedź kolegi zajmującego się profesjonalnie CB z forum golfa "3031 to bardzo fajny sprzęt, przy antenie AS100 braku RF Gaina nie odczujesz. Zasięgi średnie na tej antenie będą wynosić około 7 km, w porywach do 13-15. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyslesz radio na poprawki to jako tako zadziala. Warunki sa tez rozne, w jednym miescie nikt nie gada a w drugim mamy natlok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli wyslesz radio na poprawki to jako tako zadziala. Warunki sa tez rozne, w jednym miescie nikt nie gada a w drugim mamy natlok.

Pisze o radiu fabrycznym bez modów.Oczywiście ty go używałeś i masz to co piszesz poparte swoim doświadczeniem?Czy tylko dlatego,że nie ma RF-gaina,jest od razu skreślone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zajmuje sie cb radiami i kolege konrada znam z forum cb, nie wiem do czego prowadzi ta bezsensowna dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rowniez zajmuje sie cb radiami i kolege konrada znam z forum cb, nie wiem do czego prowadzi ta bezsensowna dyskusja.

Nie zamierzam prowadzić dyskusji,tylko jak coś tak stanowczo odradzasz,gdzie inny(nie jakiś oszołom który dorwał pierwsze radio.tylko ktoś kto w tym siedzi) to chwali,to chciałbym się dowiedzieć jak jest w rzeczywistości.Dlatego pytałem czym to jest poparte w poście powyżej,a nie o informację czy znasz kolegę czy nie.Tym bardziej,że w pewnym sensie podważasz jego autorytet.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie kupił radia bez RFgaina do samochodu. No chyba że z patykiem 30cm zamiast porządnej anteny jakoś bez RF gaina by się obeszło. Poza tym jaki jest sens podawania osiągów - odległości danego modelu? Tu wszystko zależy od anteny i sposobu jej montażu. Każde radio o mocy przepisowych 4W "zasięg" będzie miało bardzo podobny.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie:

 

Legalność zakupu i używania CB radia Uniden Pro 510 XL i Uniden Pro 520 XL.

 

 

 

Odpowiedź:

 

Radia CB marki Uniden model 510 XL i 520 XL nie spełniają wymagań normy zharmonizowanej w zakresie mocy na kanale sąsiednim i emisji niepożądanych nadajnika, dlatego znalazły się na liście wyrobów niezgodnych z wymaganiami zasadniczymi w stosunku, do których Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzje administracyjne zakazujące dalszego przekazywania tych wyrobów: użytkownikom, konsumentom lub sprzedawcom.

 

Informacje te zostały także przekazane do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zakwestionowane urządzenia były wprowadzane do obrotu przez firmy DAK Electronics i CANEX. Badania przeprowadzone w Centralnym Laboratorium Badań Technicznych UKE wykazały niezgodność konkretnych wyrobów pobranych od w/w dostawców.

 

W przypadku kiedy wymienione CB radia znajdują się w ciągłej sprzedaży prosimy o podanie danych adresowych tych punktów sprzedaży celem podjęcia działań kontrolnych.

 

W odniesieniu do użytkowników, podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badań i dalszego postępowania (wydanie decyzji o zakazie użytkowania w przypadku niespełnienia wymagań).

 

Zgodnie z artykułem 41c ust.4 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. z póź. zm. o systemie oceny zgodności (Dz.U. Nr 204 poz.2087 z 2004 r.) organ prowadzący postępowanie (UKE) może nakazać stronie postępowania odkupienie wyrobu na żądanie osób, które faktycznie nim władają. Zastosowanie mają tu także przepisy o rękojmi za wady sprzedanego wyrobu.

 

jeszcze jakieś pytania odnośnie tego badziewia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na ta antene i to radio. W tych pieniadzach poszukaj presidenta wilsona/valerego jesli cos nowego to yosan pro 120 lub uzywke presidenta johnnego III. Antena sirio as 100/ml145.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności