Skocz do zawartości
kruszek

Startuję w Poznaniu na MŚ!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy już za chwilkę w Poznaniu ( 23.08) rozpoczynają sie MŚ w wioślarstwie. Nasze forum bedzie miało tam swojego przedstawiciela-mnie! Proszę Was o przybycie i doping najlepiej z flagą formułową i naszą biało-czerwoną! Pamiętajcie polska ósemka wioślarska!!! Bądzcie z nami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety daleko mieszkam, ale na pewno koledzy co bliżej mieszkają się pojawią. Życzę zwycięstwa i będę trzymał za Ciebie i za polską Reprezentację :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję! Nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu! Dzieki i trzymajcie mocno kciuki!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co by na pudle stanąć na środku :) w pekinie niewiele wam brakło bedziem dopingować na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy z Wielkopolski i ościennych proponuje spota zrobić na trybunach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż mój Passat będzie w tym czasie wygrzewał lakier w Chorwacji oczywiście wraz ze mną ale życzę zwycięstwa i trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie uda to postaram sie wpasc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł z tym spotem na trybunach:) Mój pasacik też chętnie by sie wygrzał w Chorwacji...ale w Poznaniu tez ma być ciepło!Będę Was wyglądał na trybunach:rolleyes: Jeszcze raz dzięki za to że jesteście ze mną!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę jeszcze w P-niu, to też zajrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Jak mi sie uda to postaram sie wpasc
ja na pewno będę w Poznaniu i też postaram się wpaść.

Kto może to proponuję spotkać(umówić) się tuz przed zawodami żebym chociaż wiedział kogo dopingować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na zawody na Tor Poznań (giełda) mistrzostwa polski odbywają się zgodnie z harmonogramem na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego ;) samochodowe, motocyklowe, karting oraz imprezy popularne tylu markowe czy Youngtimer. http://www.aw.poznan.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wspaniałego występu i tylko wielka szkoda, że zabrakło Wam te 0,7 sekundy:(.

Ale głowa do góry, następnym razem będzie lepiej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności