Skocz do zawartości
Gość markopolo1

Brak zasilania w zapalniczce.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość markopolo1

Witam,posiadam passata B5 od niedawno nie ma napiecia w zapalniczce tylko świeci podświetlenie, bezpieczniki całe juz zgłupiałem,o co chodzi nic nie było grzebane przy elektryce,czy jest może dodatkowy jakiś przekaznik , o którym nie wiem,proszę fachowców o podpowiedż,pozdrawiam

Edytowane przez markopolo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień opis samochodu w avatarze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień opis samochodu w avatarze !

A może jakieś rozwiązanie problemu???????????????????

Mam podobny problem i nie wiem co zrobić. Wiec jak ktoś wie co to może być niech pisze !!!

Tu jest o tym samym tylko w nowszym pasku"

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80066

Ale nikt jeszcze nie odpowiedział tak więc pisze tu może tu będzie jakaś odpowiedź!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo gowno. Zorientowalem sie dopiero jak kupilem ladowarke pod zapalniczke. Machnalem w sumie juz reka, ale w dalszym ciagu wkurza mnie taki stan rzeczy. Zastanawiam sie, czy nie jest to nastepstwem kiedys zalanego Passka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z tył nieaktywną zapalniczkę i tez nie wiem co jets grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam z tył nieaktywną zapalniczkę i tez nie wiem co jets grane

 

w jakim aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie tylna dzial, przednia nie ma ani swiatla ani zasilania bezpiecznik zdrow(zmienilem kilka) kostka wpieta...

Czy mozna zmostkowac przednia z tylna? Mysle ze nie bedzie problemu bo beda dzialac jedynie jako gniazda a nie zapalniczki, i raczej nigdy na raz, a jak juz to gps i ladowarka telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc podsumowując ma ktoś jakiś pomysł co to może być??

 

U mnie podświetlenie zapalniczki działa ale sama zapalniczka nie jutro jeszcze tam zajrzę i poszukam może coś wydedukuję. Zastawanie mnie jedno jeśli gniazda są na jednym bezpieczniku to dlaczego jedno działa a inne nie :/ a gdzie jest przekaźnik od zapalniczki??

 

Jeśli miałeś podobny problem i wiesz jak go zrobić podziel się!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie ma tam przekaźnika, problem leży raczej w gnieździe zapalniczki, blaszki które przekazują prąd ( +) sa zaśniedziale lub rozgięte, sprawdzi kontrolka czy masz napięcie na blaszkach które sa wewnątrz gniazda, lub wyjmij cale gniazdo i zobacz na kostce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik panowie z tego co pamiętam kolor niebieski -15- bezpiecznik uwalony miałem z tydzień temu tez mi zapalniczka nie działała wymieniłem i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie poradziłem sobie u mnie bezpiecznik był jakoś poluzowany i nie stykał.

Tak więc na wszelki dałem nowy i działa cacy:)

Dzięki Tomcio za linka jakoś nie wpadł mi wcześniej ale chłopakom się przyda :)

 

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bagazniku sa dwie koncowki na zasilanie. U mnie jedna dziala, a druga nie. Czy one sa podlaczone oddzielnie czy szeregowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12-10-10, 22:14

Cytat:

Napisał comoaligato Zobacz post

ja mam z tył nieaktywną zapalniczkę i tez nie wiem co jets grane

w jakim aucie?

 

 

passat b5 fl 2002 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni też mam nieaktywną zapalniczkę, dzisiaj obczaję do bezpieczników :)

 

Edit: U mnie jednak powodem niedziałania zapalniczki był przepalony bezpiecznik.

Edytowane przez snajper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niewiem czy pomoge swoim watkiem ale u mnie bylo tak: zakladalem sobie podswietlana galke zmiany biegow-zasilanie bralem z przedniej zapalniczki (przed operacja wszystko dzialalo), niechcacy zrobilem zwarcie w zapalniczce-polecial bezpiecznik, wymienilem i nic-wystarczylo przeczyscic gniazdo bezpiecznika i gniazdo zapalniczki, w sumie nie bylo widac ze trzeba to zrobic ale to byl jedyny pomysl jaki przyszedl mi wtedy do glowy. Dziala juz 2 latka bez zadnych zastrzezen-razem ze swiecaca galka zmiany biegow.

PS blaszki w zapalniczce tez troszke podgialem POWODZENIA i POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności