Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Masz końcowki wydechu od w8?

kolego nie - końcówki raczej by szły z allegro ale jednak wymienie tylko 2 końcówki bo sporo zabawy by było:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ubezpieczacie swoje auta ? dużo wam wychodzi ? i czy wiecie wiecie jak to jest jeżeli kupiłem auto zarejestrowałem na siebie i co z ubezpieczeniem jeżeli jest opłacona na rok czasu i ważne jeszcze z pół roku ? mam jeździć na nim czy ubezpieczyć na nowo czy stary właściciel auta musi przepisać na mnie ubezpieczenie jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, trzeba było przy kupnie ugadać się z właścicielem czy on z niego rezygnuje czy Ty korzystasz dalej. Nic nie przepisujesz tylko na nim jeździsz. Ja płacę za oba auta około 350 -400zł rocznie w HDI ale mam pakiety i to się inaczej liczy. poza tym ponad 10 pojazdów i długi staż. Auto od polaka jak rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ja to pewnie będę miał więcej do zapłaty :) pierwsze auto prawko od 02.2011r miałem kiedyś motorynkę jako współwłaściciel ale już tego chyba nie uwzględniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w m-banku wychodzi b.dobrze mi zawsze agent znajduje najkorzystniejszą ofertę z tych które posiada i od kilku lat hestia wygrywa. W tym roku sprawdzę w/w banku. Motorower mogą uwzględnić ale możesz ubezpieczyć na inną osobę niż jest właściciel pojazdu i siebie dopisać jako użytkownik ponizej 25r/ż.

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie ubezpieczacie swoje auta ? dużo wam wychodzi ? i czy wiecie wiecie jak to jest jeżeli kupiłem auto zarejestrowałem na siebie i co z ubezpieczeniem jeżeli jest opłacona na rok czasu i ważne jeszcze z pół roku ? mam jeździć na nim czy ubezpieczyć na nowo czy stary właściciel auta musi przepisać na mnie ubezpieczenie jak to wygląda ?

 

 

ja to robię u znajomego , teraz za paska 325 zł wyszło. W liberty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to robię u znajomego , teraz za paska 325 zł wyszło. W liberty

 

a możesz zapytać się znajomego ile by mnie kosztowało ubezpieczenie i jak to jest z tym przepisywaniem czy muszę czy nie ?

 

( pierwsze auto moje do rejestrowania pewnie sporo wyjdzie :P )

 

albo podać mu mój numer 600457216 i niech przedzwoni do mnie było by miło, mam parę pytań a gdzie nie zadzwonię to podpisze pan umowę podpisze pan i nic więcej . zero normalnych odpowiedzi. tylko niech wspomni że to od Ciebie. bd. wdzięczny bardzo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujący zgłosił zbycie pojazdu ,to masz dwie opcje: albo korzystasz z jego ubezpieczenia i czekasz aż ubezpieczyciel przyśle Ci rekalkulację z uwzględnieniem Twoich wzwyżek. Druga to:ubezpieczasz gdzie chcesz i osobiście wysyłasz poleconym wypowiedzenie do firmy w której ubezpieczenie zawarł poprzedni właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poprzedni właściciel dostaje częściowy zwrot kwoty za ubezpieczenie które kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki tylko to wygląda tak że to moje pierwsze auto, posiadam motorynkę jako współwłaściciel ale chyba tego nie honorują już i gdzie na internecie nie wyliczę składki to wychodzi mi ponad 1.5 tyś, jakieś chore ceny, 1/5 cena auta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realia;).Od czegoś trzeba zacząć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak wyliczało ze względu na wiek. Wzwyżka jest podobno do 28 roku życia. Ja płacę tylko za siebie około 800 zł, samo OC+NWW+Assistance.

Ale nie przejmuj się, gdybyś miał BMW płacił byś więcej, znajomy tak ubezpieczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry sposób to dopisać się do kogoś jako współwłasciciel. Można nie mieć auta i nie śmigać a 10% rocznie leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już drugi rok u tej samej agentki w PZM ubezpieczyłem. 344zł za OC, NNW i mini assistance :)

 

Podpowiedzcie gdzie w Białymstoku za normalne pieniądze zrobię zbieżność lub całą geometrię? Tam gdzie dzwoniłem to się chyba im coś na głowę rzuciło z cenami . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już drugi rok u tej samej agentki w PZM ubezpieczyłem. 344zł za OC, NNW i mini assistance :)

 

Podpowiedzcie gdzie w Białymstoku za normalne pieniądze zrobię zbieżność lub całą geometrię? Tam gdzie dzwoniłem to się chyba im coś na głowę rzuciło z cenami . . .

 

Ja placiłem 60zl około 3 lata temu na 27 lipca na terenie śmieciarni. Teraz cos tam pozmieniali z tymi ulicami. Krzyczeli mi 80 ale wzięli 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie gdzie w Białym można podjechać i sprawdzić akumulator za darmo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zbieżność w first stop na Jana Pawła - tylko tam mieli termin i godziny mi odpowiadające. Cena to 80zł. Co ciekawe zaproponowali mi ustawienie geometrii i zbieżności za 120zł, ale z tego co wiem to w b5 (napęd przód) się geometrii nie ustawia :) co potwierdził mechanik ustawiający mi zbieżność.

 

mdolinski sprawdzanie aku za free to kiedyś była akcja w stacjach premio, dokładnie w maxauto - przy okazji wymiany kół sprawdzali różne rzeczy przed zimą w cenie. Trzeba po stronkach dużych warsztatów szukać typu firststop, premio, norauto itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - był ktoś może w celach turystycznych na Litwie? Wilno i okolice? Wybieram się i dobrze by było co nieco wiedzieć:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekraczaj prędkości, bo surowo karają ;) No i koniecznie zahacz o Druskienniki :) tylko wcześniej kup sobie pobyt w promocyjnej cenie na ich stronie z noclegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności