Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

w wałek rozrządu kawałek płaskownika, a w pompę pręt fi 16 jak dobrze pamiętam i wszystko

jeszcze wał - okienko w skrzyni

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio montował/kupował światła do jazdy dziennej ? Jakieś uwagi i sugestie .. może cosik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o takich światłach ale po przeczytaniu wielu opinii i testów uznałem, że nie ma to najmniejszego sensu. Przynajmniej ja w tym nie widzę korzyści i oszczędności. Te pieniądze lepiej wydać na markowy zestaw żarówek typu night breaker. O światłach dziennych jest tu na forum kawałek wątku, dotyczy jak pamiętam montażu świateł philipsa w kratkach zderzaka w b5 ale z pewnością pomoże. To czego na pewno Andrzeju unikaj to chińszczyzny. Tylko firmowe zestawy bo w chinolach przetwornice tak niesamowicie sieją że potem będzie bieda z szumieniem radia w aucie :) Również obszerny wątek jest o tym na forum :) Pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ostatnio montował/kupował światła do jazdy dziennej ? Jakieś uwagi i sugestie .. może cosik ?

Włącz tryb amerykański, żadnej ingerencji w zderzak i szukania przewodów do podłączenia. Chyba, że masz ksenony to wtedy przeciwmgielne jako dzienne, ale to niezgodne z prawem lub modyfikujesz przeciwmgielne zgodnie z opisem na forum.

Edytowane przez michael230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie polecić kogoś do obszycia kierownicy w B-stoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dokładnie tak jak napisał Michał. Popularna bardzo miejscówka zwana "sajenkiem", duży parking przy drodze. Wzdłuż drogi lecą tory, ale ruch pociągów tam umiarkowany. Plaża fajna, woda w niej jak w zupie gorąca, ale żeby dojść do głębszej wody to trzeba sporo odejść od brzegu (ale dzieciaki będą na widoku i na płytkim bez obaw bo nie ma takich spadków jak na necku czy białym). W ten weekend w Augustowie w sobotą są skoki narciarskie na Nettcie, a w niedzielę pływanie na byle czym. Augustów będzie zatkany, zakorkowany i jak co roku około 120tys. ludzi (z czego 30 to mieszkańcy) :) Ja muszę jechać w prywatnych sprawach do baugustowa i przeraża mnie ten tłum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja będę w augustowie w weekend ! Będę wypatrywał forumowych wlep:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ja pojadę do augustowa, tylko zależy jak dziewczyna pracuje. a co do wlepy to muszę wyposażyć audi w link na tylną szybę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wybieram się w niedzielę do Augustowa

pasior bez wlepy ale dość charakterystyczny ( granatowy + ciemne szyby , pakiet chrom i felga z audi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się wybiorę nad zalew w Korycinie, mam zamiar odpoczywać a nie się męczyć w tłumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej ilości aut i tym tłoku pewnie się nie znajdziemy, no chyba, że się gdzieś umówimy na bauspota :D Pewnie i z innych okolic Polski się trochę zjedzie pasków, może będzie komu mrugnąć i pomachać :)

 

Tak z innej beczki ale też offtop, gdzie myjecie auta na bezdotykowych? Pytanie głównie do właścicieli ciemnych aut typu czerń i granat. Myłem zawsze na składowej przy mc, ale ostatnio mi nie po drodze i coś tam szwankuje z ciśnieniem, jak umyję u siebie na agapicie to zostają plamy po wodzie, nie domywa i zostawia taki brzydki nalot, z kolei na wierzbowej umyłem raz ale ta ich woda to też ściema bo plamy po niej zostały na aucie. Gdzie myć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myje na cedrowej i zawsze dobrze. lub przy auchan na produkcyjnej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spot z vwgolf.pl będzie w BAU o 15.00 pod Kauflandem , można się dołączyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to latam seatem leonem I na chromowanym felunku (jakby co), jade z rana na plazing sajno albo biale a pozniej na plywanie ewnie na pare min :D

Edytowane przez zaba371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na pływaniu (nic ciekawego heh ) spotkany Nikoś z żona :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którędy polecacie jechać nad morze a dokładniej Władysławowo ? planuję wyjazd w nocy z niedzieli na poniedziałek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło, 7 godzin to minimum jakbyś nie jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie zmieniło, 7 godzin to minimum jakbyś nie jechał.
chyba Twoim pasztetem, mi zazwyczaj w ok 5 h sie udawało dojechac wcale sie nie spiesząc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności