Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Rano widziany na giełdzie samochodowej kolega róża :). Pozdrowionka.

 

Dodatkowo około 13.30 widziany na Skłodowskiej ( stał sobie na chodniku vv Hortexu ) granatowy sedan b5, na białostockich numerach i oczywiście z vlepą. Pozdrawiam kierownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rastaman widziany dziś na ul. armi krajowej. jechałem za tobą

Jechałem na cmentarz

 

Pozdro Rastaman Mijanka na Alei.

A tu własnie wracałem.

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo gdzie dobrze robia regeneracje turbiny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie robiłem nic, więc nie mogę polecić sam z siebie. Ale kumpel Paweł Zaprzalski, którego niektórzy pewnie znają, mówił mi, że jak robić turbo to w Choroszczy. Popularny zakład, może ktoś potwierdzi kto robił coś u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad poszukuje 15" z letnimi alu,stal do audi a3 ;) .Gdyby ktoś miał to PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie polecić jakiś dobry i w przyzwoitej cenie wosk do ręcznego nakładania?

Chce nawoskować budę, ale maszynki nie mam do tego więc mozolna ręczna robota. Robi ktoś z was tak z dobrym efektem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceWax jest dobry i można nakładać w pełnym słońcu :) na gorący lakier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Na szybie czołowej mam już sito, pod słońce nie da się jechać tyle odprysków; przebieg pewnie zrobił swoje 224000 km.

Mam ubezpieczoną szybę, co mogę zrobić i jak żeby ją wymienić?

Czy w niedziele szykuje się jakiś spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucić kamyczkiem jak auto będzie w ruchu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej na postoju świecą :) dotknij mocniej :)

Że jak?

 

A jak z jakością szyby z ubezpieczenia? Wiem, że to będzie nordglass, ubezpieczenie w gothaer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik i tyle, na pewno lepsza będzie od tej co masz biorąc pod uwagę stan tej co masz. Zapytaj czy możesz wymienić na swój koszt i przedstawić im fakturę. Ja mam umowy ale nie ze wszystkimi i montuje oryginały robię też potrzebną dokumentację zdjęciową, ale muszą wyrazić zgodę. Prawdopodobnie cena u mnie bedzie zbliżona a najczesciej jest sporo niższa więc nie powinni robić problemu o ile im zależy na kliencie.

Uszkodzenie szyby aby zakwalifikowano na wymianę musi mieć przynajmniej 3cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w OWU to kwota za wymianę szyb w ramach ubezpieczenia jest do 2000 zł na jeden okres ubezpieczenia.

Właśnie czy przy uszkodzeniu oni to oglądają i kwalifikują? Bo ktoś mi mówił że nawet nie wnikają tylko wymieniają.

I niby z tego co się dowiadywałem to w Białymstoku wymieniają w NordGlass własnie w ramach ubezpieczenia.

Jakbym rozmawiał o wymianie na własny koszt i przedstawieniu faktury to mówić im że koszt będzie podobny i nie przekroczy tych 2k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2tys to nie 2tys. Zadzwoń jutro pogadamy 502619400, wycenie ci szybę z robotą podasz im cenę i niech decydują. Ciekawe czy w OWU nie masz udziału własnego do szyby przedniej. Oględziny i dokumentację zdjęciową na 'auto szybe' robi zawsze zakład który otrzyma zlecenie, to też wykonuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem, udział własny przy szybie czołowej to 25%. Najlepiej to bym zajechał i spojrzałbyś na szybę. El-Lack kiedy i w jakich godzinach można wpaść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer masz to zadzwoń wczesniej, raczej jestem zawsze, ale różnie bywa. Czynne Od 8 do 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem szybę czołową w Pasku latem, koszt znowu nie jest duży, 350 zł chyba zapłaciłem albo jakoś tak. Nawet nie pamiętam jaka firma. W sumie to nie ma znaczenia. Natomiast w Mondeo wymieniłem na NordGlass , tyle że tam mam ogrzewaną, i porażka. Reklamacje... W końcu wymieniłem na oryginał i wszystko grzeje, działa. W tym przypadku podróby nie są wskazane, ale zwykła szyba? To chyba mniej istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak zwykła szyba. W drugim samochodzie miałem nordglasa i nie mam dobrego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie jakieś namiary na kogoś kto profesjonalnie ustawia gwint w aucie? Poziomowanie i ustawienie charakterystyki? Gwint BC Racing BR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś swego czasu wspominałem o zrobieniu galerii z fotkami w formie przedstawienia naszych pasków i mordek, żeby wiadomo było kto jest kim. To byłoby pomocne zwłaszcza dla nowych użytkowników. Jedna z grup zrobiła takie coś i bardzo fajnie to wygląda. TU można sobie zobaczyć co i jak. Jeżeli przypadnie wam to do gustu to możemy rozkręcać galerię. Czekam na opinie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności