Skocz do zawartości
szuwax

Montaż halogenów B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w kwestii upewnienia się: aby podłączyć halogeny muszę powpinać przewody w kostki od halogenu, przeciągnąć kable do kabiny(ale wszystkie 4 kable), i wpiąć się pod włącznik tak?

Co sądzicie o tym?http://allegro.pl/passat-b5-3b-3bg-instalacja-halogenow-halogeny-i2385326102.html i najważniejsze w którym miejscu przeciągnąć kabel do kabiny?

Edytowane przez 126tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem oryginalna instalacje do halogenow przeciagnałem ja i lipa, bo brakuje tego jednego pinu czy wie ktos jak to dalej podlaczyc zeby funkcjonowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem oryginalna instalacje do halogenow przeciagnałem ja i lipa, bo brakuje tego jednego pinu czy wie ktos jak to dalej podlaczyc zeby funkcjonowało?

 

Wszystko opisane we wcześniejszych postach. Przeczytaj wątek od początku i bedziesz wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam pytanie kto by mi pomógł z montażem tych halogenów oczywiście za opłatą, jestem z Śląska (okolice Tychów Katowic itp... )

 

 

Kupię wszystko co potrzeba i chętanie bym się z kimś umówił na montaż tego, sam się za to nie zabieram bo coś czuję żę, strace nerwy do tego :)

 

 

 

 

Czy mogę na kogoś liczyć ?? :)

 

 

KOLEDZY JESTEŚCIE TAM ?? :)

Edytowane przez omaxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panwie może ktoś podać mi średnice halogenu w passku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy mogę na kogoś liczyć ?? :)

 

 

KOLEDZY JESTEŚCIE TAM ?? :)

Podpytaj w regionalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś czyścił halogeny ?? Mam w środku pajęczynę rozkręciłem wszystkie śrubki jakie były ale nic nie wyszło, na dodatek chyba coś uszkodziłem bo nie mogę skręcić z powrotem. POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Czy ktoś czyścił halogeny ?? Mam w środku pajęczynę rozkręciłem wszystkie śrubki jakie były ale nic nie wyszło, na dodatek chyba coś uszkodziłem bo nie mogę skręcić z powrotem. POMOCY !!!

Nie tend ział kolego, to dział b5 a nie b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tend ział kolego, to dział b5 a nie b6

 

wiem, wiem, syn kupił b5 fl i dlatego tu pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, syn kupił b5 fl i dlatego tu pisze
Zrób zdjęcie i wklej może ktos Ci pomoże bo tak ciężko cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam w środku pajęczynę

 

Jest na to rada ;)

Jak odbłyśnik jest w dobrej kondycji to przepłucz je poprostu wodą z płynem i wypłucz dokładnie wodą destylowaną (koniecznie żeby plamki nie zostały)

Ale-jak odbłyśnik się "kończy" to powłoka może się pogorszyć.Ryzyk fizyk jak to mawiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk_ dzieki wielkie, a wiesz może jak go z powrotem skręcić ?? Te 2 śrubki co są głęboko w środku halogena odkręciłem i soczewka teraz lata, a nie mogę przykręcić z powrotem bo w środku ta blaszka ( chyba od soczewki ) sie przekręciła :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,a w b5 da sie w ogole zamontowac halogeny w zderzaku?pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja z kolei mam inny problem. Wszystko podłączyłem jak kolega i Lipa. Podłączam akumulator to zapala się jeden halogen bez przekręcania kluczyka ani wyłącznika Po prostu odrazu się zapala. Pin NL jest podłączony napewno dobrze. Przekażnik podłączony wszystko tak jak być powinno . Może ktoś wie czemu nie działa???

 

A i mam jeszcze jedno pytanoko. Z gniazda bezpiecznika wychodzą dwa przewdy jeden podłączyłem pod zacisk przekażnika nr 30 a drugi pod masę to dobrze??;D

Edytowane przez Kaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i mam jeszcze jedno pytanoko. Z gniazda bezpiecznika wychodzą dwa przewdy jeden podłączyłem pod zacisk przekażnika nr 30 a drugi pod masę to dobrze??;D

 

wg tego co napisałeś to jest źle podłączone.

 

Styk 30 (Plus po stacyjce z instalacji auta gruby czerwony kabel przy przekaźnikach nad nogami kierowcy) podpinasz pod jeden kabelek oprawy bezpiecznika

 

http://imageshack.us/photo/my-images/526/37728372.jpg

 

Drugi kabelek oprawy bezpiecznika bezpiecznika podpinasz pod styk nr 30 w przekaźniku

http://www.altech.com.pl/wbt/poradnik/_zdj_poradnik/halogeny/przekaznik.jpg

 

Pod styk 86 w przekaźniku podpinasz Styk NL (idący od włącznika świateł)

 

Pod styk 85 w przekaźniku podpinasz masę samochodu

 

pod styk 87 w przekaźniku podpinasz halogeny (Plus)

 

2 pozostałe piny z halogenów podpinasz pod masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jeszcze jedną rzecz czy do B5Fl da się zaadaptowac halogeny z innego VW czy Audi? Nie koniecznie chce mieć soczewkę w halogenie z tąd moje pytanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, niedawno kupiłem passata b5 przed liftem 1.9 TDI AFN, posiadam przednie lampy H4+H7 i włącznik z funkcją przeciwmgielnych przód + tył, kable przy lampach mają 5 przewodów czyli ok, do lamp bez przeciwmgielnych idą 4 kabelki, kiedy dziś rozebrałem włącznik, nie znalazłem przewodu podłączonego do styku NL, czy ktoś z forum pomoże rozwiać tę zagadkę ? Skoro mam wszystko, muszę tylko przełącznik świateł sprzężyć z jakimś przekaźnikiem, tylko jakim ? bo skoro wszystko jest fabryczne: kable do lamp, lampy i włącznik, jakiś przekaźnik też musi być :/

 

 

proszę o pomoc Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie chce do FLa dołożyć halogeny, czy ktoś miał doświadczenie z zamiennikami ? jak świecą ? czy nie zawracać sobie głowy i polować na ori jeśli chce mieć z nich pożytek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy wyciągnąć przełącznik i sprawdzić czy na środku jest pin??

Jak jest to jest instalacja a jak nie ma to nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności