Skocz do zawartości
ugafike

jak długo można jezdzic bez wspomy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zgubiłem na ulicy koło pasowe napedzajce pompe wspomy i siłą rzeczy nie dziala wspomaganie...

Jestem w trakcie poszukiwan tego elementu ale w miedzyczasie musze jezdzic autem i z tego co wiem można mocno nadwyrezyc frezy na maglownicy i nie tylko, co moze sie skonczyc ogolna porażką....

Wiec j/w jak mniej wiecej dlugo moge tak jezdzic bo jezdze i sie boje...

Pytanie moze troche glupie, ale może ktos zna podobne przypadki...

Edytowane przez ugafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu, aż biceps będzie na tyle wielki, że nie będziesz mógł się podrapać po głowie ;)

 

Jedź i kup jak najszybciej. Problem z głowy, ale póki co nie kręć gdy auto stoi i nic maglownicy się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mi ulżyło... bo sie nasłuchałem roznych rczeczy ze frezy sie wyjadą, jakieś tłoczki pękną i bedzie mnie to kosztować sto milionów...

chyba że furiat ze szrotu miał racje... ???

swoja droga juz tak smigam jakies 2 miesiace a dopiero teraz mam troche czasu na naprawy ktorych mialem dluuuuga liste...

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie paskiem ale długo jeździłem z uszkodzonym wspomaganiem i oprócz przyrostu masy mięśniowej w rękach żadnych ubocznych skutków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kup lepij koło pasowe o na parkingach p[o t z czloa poleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz proste, płytkie koło pasowe to mam takowe, piastkę nabijaną na ośkę też mam. Jakby co to wal na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porazka bez wspomagania.... teraz mi w punto padlo (elektryka) i pewnie silniczek daje opry na prostej jest ok ale jak na osiedlu przyjdzie robic zatoczke to patrza na mnei jak na glupka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś mój ma Golfera II 1.6TD i już bez wspomagania jeździ hm... chyba ze 2 lata. Jedynie co zauważyłem, to to, że urósł mu biceps nieco...;)

Także nic się nie dzieje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności