Skocz do zawartości
Blanko

klimatyzacja słabo chłodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość YOGI PASSAT

witam a może ktoś mi podpowie czy można dostać ten filterek w sklepie motoryzacyjnym który jest w zaworkach do nabijania klimy. bo magicy na stacjach serwisowych klimatyzacji mówią że tam żadnego filtra niema..... .

 

---------- Dodano o 14:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:51 ----------

 

witam a może ktoś mi podpowie czy można dostać ten filterek w sklepie motoryzacyjnym który jest w zaworkach do nabijania klimy. bo magicy na stacjach serwisowych klimatyzacji mówią że tam żadnego filtra niema..... .:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest coś w rodzaju cienkiej siateczki a nazywa się jakos inaczej niz filterek. Co masz z tym nie tak ze chcesz wymienic? Każdy spec od klimy będzie to mial ale raczej to się tylko czyści a nie wymienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a może ktoś mi podpowie czy można dostać ten filterek w sklepie motoryzacyjnym który jest w zaworkach do nabijania klimy.

W zwykłym sklepie ciężko, ale Inter Cars ma w ofercie pod nazwą: Zawór rozprężny, dysza, dławik klimatyzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz okrągłą wtyczkę to tak:fajny

 

a może ktoś napisać gdzie znajduje się ta wtyczka i co myślicie o tym wentylatorze nie jest to podróbka bo jakiś tani ten wentylator

 

http://allegro.pl/nowy-wentylator-klimatyzacji-vw-passat-b5-audi-a4-i3617103937.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_Ch%C5%82odzenie+silnika-18689_Wentylatory+ch%C5%82odnicy-18695

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę to na pewno oryginał, ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłby ktos powiedzieć gdzie znajduje się bezpiecznik od tego wentylatora i jak się do niego dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wykosztowywać się na oryginał bo słabe są. Wytrzymują niewiele więcej niż podróby. Ja kupiłem podróbę i chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wytrzyma dłużej, inny krócej. Faktem jest jednak, że padające wentylatory klimy to bolączka B5. W większości innych aut wiatrak przeżywa samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś namiar na jakiś dobry wentylator ?i mógłby ktoś napisać gdzie jest bezpiecznik od tego wentylatora bo chciałbym go sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś namiar na jakiś dobry wentylator ?i mógłby ktoś napisać gdzie jest bezpiecznik od tego wentylatora bo chciałbym go sprawdzić

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/1523-Rozmieszczenie-i-opis-bezpiecznikow-i-przekaznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator wymieniony a klima jak słabo dmuchała tak dalej słabo chłodzi:smutek .Mak ktoś jakieś pomysły co może być przyczyną :hmm (dla tych co nie czytali moich wcześniejszych postów od razu mówię że czynnik był dobijany, filtr kabinowy też wymieniałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek1986sz, nie wiem z jakim innym autem masz porównanie, bo ja wcześniej miałem klimę w Vectrze B i tam po dobiciu czynnika chłodziło tak, że na kratkach wylotowych zbierał się szron :oszit W Passacie po dobiciu czynnika takiego efektu próżno szukać - coś tam pyrka ta sprężarka, ale na pewno nie na tyle żeby oszronić wyloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem opla omege tam klima dosłownie mroziła a tu szkoda gadać

Edytowane przez jacek1986sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poradzcie, bo mi pomysly wyczerpały sie. Miesiac temu, wymieniony osuszacz (przy jednym z przewodow wycisnelo kontrast UV) gdzie dało sie rozkrecic bez ryzyka to ringi, dysza dławiąca, filtr kabinowy,pasek sprezarki, czynnik . Wydawalo sie wtedy na obecne 16st C ze wszystko gra na termometrze w nawiewie bylo 9stC. Na zegarach stacji cisnienia wporzadku testy szczelnosci jak najbardziej pozytywne. Sprezarka tez swoja robote w/g stacji robiła. Klima slabnie z dnia na dzien, juz ledwo ja wyczowam. Przewody w podszybiu lewy zimny silnie a drugi temp otoczenia, silnik 90st.. błedów na climatronicu brak. Vagiem nie mam mozliwosci dzis sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam b6 i słabo mi chodzi klima, daje na LO i nawet wtedy czuje ze coś t wieje zimnym powietrzem ale to naprawdę słabo. Nabiłem kime, oodgrzybilem wymienilem filtr kabinowy i nic jakie pomysłyPanowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam b6 i słabo mi chodzi klima, daje na LO i nawet wtedy czuje ze coś t wieje zimnym powietrzem ale to naprawdę słabo. Nabiłem kime, oodgrzybilem wymienilem filtr kabinowy i nic jakie pomysłyPanowie ?

 

sprawdź VAG-iem czy klapy nastaw temperatury powietrza chodzą w pełnym zakresie, może nie domyka ciepłego powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź VAG-iem czy klapy nastaw temperatury powietrza chodzą w pełnym zakresie, może nie domyka ciepłego powietrza

 

No mam błąd na vagu : siłownik regulacji temperatury silnika krokowego po lewej stronie, myślisz ze nie domyka i dlatego ?

Bo przewody od klimy jeden zimny a drugi nie. Nie kręci się drugi wentylator przynajmniej jeszcze tego nie widziałemzżebyssię kręcił. Pozdrawiam dziękuję za dalsze odp. A tak przy okazji ktoś z Krk specjalizuje się w Vag bo mam kabel ale stary a chciałbym pojechać i sprawdzić ccałe auto u kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności