Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

VCDS 10.6 HEX-CAN+USB

 

mielke podeślij linka żebym miał pewność co do właściwego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano działają, jeżeli ktoś zaczyna przygodę z czymś nowym to łatwo się naciąć na super mega oferty z allegro. Moje obecne auto to toledo III z 2006, a to z profilu to moje marzenie.

To jak jest z tym interfejsem VAG K+CAN tylko commander do niego podejdzie czy jakieś inne programy?

Na przyszłość wstaw auto jakie masz i nie wprowadzaj nikogo w błąd,zadając pytania w konkretnym temacie.Nikt nie jest wróżką ani jasnowidzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktos namiarów na używki HEX-USB+CAN od adako lub moze byc rosstech najwyzej wykupie licencje z gory dzieki pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum, a na dniach mam mieć sprowadzonego passaciki b5 (benzyna 1.8 z 97/98r) z dojcze, i mam pytanie do Was pytanie, czy ten kabel:

 

13072011048.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

będzie działał z vag-com 4,9 ? dodam że kabel kupowałem jakiś czas temu do miśka - był modyfikowany - ale już jest jak go fabryka stworzyła.

 

pozdr.

 

maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi Carisma z 99 roku;)

 

btw. a z versja 4,9 będzie działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mitsubishi Carisma z 99 roku;)

 

btw. a z versja 4,9 będzie działało ?

Z 4,9 powinno działać,ale czy z Carismą?To raczej wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki interfejs wybrać dla Passata z 1999 roku? Dodam, że mam taki zwykły niebieski KKL i mam z nim problem, gdyż nie mogę wykonać testu wyjść Climatronica. Podejrzenie padło na kabel ponieważ w innym Passacie (1998r) pokazuje ten sam błąd, czyli ERROR: Function not available. Jaki interfejs teraz wybrać? Czy ten taki z wkręcanymi kablami, z taką puszką, od Viakena będzie odpowiedni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działało z cari - z evoscanem ;) ale bledow kasowac si enie dalo;)

 

 

ps. wiecie może czy po podłączeniu kabla, normalne jest to że jak odpale vag-coma, wyskakuje mi błąd jakby kabel nie był podłączony?

Edytowane przez maxblink
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje konkretnego sprzedawcy u którego będę mógł zakupić poczciwego Vag Tacho (2.5 lub 3.01), najlepiej jak bym od razu od niego otrzymał program, żeby samemu nie trzeba było nic szukać.

 

Ktoś ostatnio kupował może i może polecić?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Męcz swojego sprzedawcę, niech poda właściwą wersję kabla i na jakim sofcie ma to działać.

Wersja kabla VAG Tacho 2.5, podał mi adres do strony z softem: VAG Tacho 2.6.

Nie łączy się z autem, próbowałem na wielu kompach, wielu autach.

Jutro mam odesłać kabel (odda mi całość kasy) i muszę zakupić coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu już to przerabiałem. Kilka pobrałem VT 2.5 z Chomikuj i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś dobrego kabelka wraz z oprogramowaniem co obsłuży mój samochód (logi dynamiczne, statyczne, diagnostyka). Prosze o jakis link najlepiej do aukcji Allegro.pozdr

 

--- scalone ---

 

Passat b5Fl 2002 rok

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem http://www.wynalazek.pl/ VAG CAN PROFESSIONAL do passata z 2006 roku 2TDI i proszę o opinię na temat tego programu, czy Któryś z Szanownych Forumowiczów posługuje sie nim, może jakieś rady z obsługi programu :)

A tu jest link do srtronki producenta jak "wynalazek "nie brzmi wiarygodnie

http://www.vag-tech.pl/infopage.php?id=11

Pozdrawiam

Edytowane przez Cris Alisar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gordon

Witam wszystkich serdecznie :kumple mam vaga 704.1 pl ale w długim kodowaniu nie wszystko jest po polsku , moduł komfortu jest w angielskim i teraz moje pytanie czy mozna podmienic plik Lcode ,a jesli tak to moze ktos poratuje takim.W komplecie na płytce jest inny plik Lcode do podmiany ale jak go podmienie to nigdzie nie ma pomocy w kodowaniu brak opisu plik ma ponad 7mb , a orginalny ma 3.15 mb.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie to jest VAG CAN PROFESSIONAL taki jak w liku :)

http://www.vag-tech.pl/infopage.php?id=11

Edytowane przez Cris Alisar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy możecie trochę doradzić czym tak naprawdę różni się wersja Commandera 1.4 od 2.5. Wyższe wersje np. 3.0 i w górę są już dużo droższe więc może jest jakaś różnica, ale czy jest jakakolwiek różnica w wersji 1.4 i 2.5.

Tutaj mamy aukcje z Commanderem niby 2.5:

http://allegro.pl/interfejs-vag-commande...65779.html

Tutaj aukcja Viakena z Commanderem 1.4:

http://allegro.pl/promocja-interfejs-vag...30507.html

Czy jest między nimi jakaś różnica, czy to tylko chwyt marketingowy, żeby zarobić 10zł czy 20zł więcej na sztuce? smile.gif Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam taki problem. Mam kabelek VAG KKL (taki niebieski, dużo ich na allegro) jeszcze ze starego autka... i VAG-com 4.9 ... ale, kabla mi nie widzi:/ Fakt plyte ze starami gdzeis na starym mieszkaniu mam, a tam predko sie nie pojawie.. a wywala mi takie babole:

 

error2fc.th.png

 

error1rf.th.png

 

---

 

mam powód tego, sterowniki nie chca sie doinstalowac, wie ktos jak to rozwiazac?

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, kolega powyżej pisał o niebieskich Vagach pod USB z allegro. Takowego zakupiłem. Program, który obsługuje ten przewód i najlepiej by współpracował z Passatem b5 1999r. 1.9TDI 115KM AJM to.............................................. :) dodam że posiadam windows Vista1711814344

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka, kolega powyżej pisał o niebieskich Vagach pod USB z allegro. Takowego zakupiłem. Program, który obsługuje ten przewód i najlepiej by współpracował z Passatem b5 1999r. 1.9TDI 115KM AJM to.............................................. :) dodam że posiadam windows Vista1711814344

 

VAG 311.2 lub VCDS Lite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności