Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę potrzebuję odczytać PIN z mojego samochodu passat 2003r czy ten kabelek będzie dobry?http://moto.allegro.pl/interfejs-vag-tacho-1-7-korekta-licznikow-immo-pin-i1436646138.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc bo już miałem go kupić szukam dalej.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze raz bo każdy sprzedawca twierdzi inaczej jedni polecają vag tacho drudzy VAG K+CAN Commander 1.4, wiec już nie wiem co wybrać. Który z nich będzie lepszy ?? muszę odczytać pin z immo i zakodować nowe kluczyki. Wiem że vag tacho jest tylko do licznika ale z czego czytałem Commanderem też odczytam pin i posiada on więcej funkcji. Jeśli źle myślę proszę mnie poprawić. Lepiej upić vag tacho czy Commandera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ja Skanerem Dominator w swoim Vw 2004 będę mógł n.p. uaktywnić sobie domykanie szyb z pilota , czy muszę mieć vag com 311.2 /409 + kkl do tej operacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ja Skanerem Dominator w swoim Vw 2004 będę mógł n.p. uaktywnić sobie domykanie szyb z pilota , czy muszę mieć vag com 311.2 /409 + kkl do tej operacji .

KKL +Motordiag komfort Manager.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak prawdę mówiąc najlepiej mieć oba, ale skoro myślisz o swoim aucie, nowym kluczu i PINe, szukaj VAG Tach w możliwie najnowszej wersji, optymalna to 2.5. Jeśli jesteś początkującym zrazisz się do Commandera, VAG Tacho jest niemalże intuicyjne w obsłudze.

 

Mam podpięty jakiś emulator albo immo jest wyłączone. Dam rade włączyć immo vag tacho ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego topiku zdecydowalem sie na produkt sprzedawany przez Viakena http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246. Narazie dziala bez problemu, jestem zadowolony, wiec jesli zalezy komus na samej diagnozie itp, to kabelek jest wystarczajacy. Dziala na Viscie i Win7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym się pochwalić. Przeczytałem!

 

Po drugie nie mam żadnych pytań, bo: przeczytałem!

 

Po trzecie gratuluję wiedzy znawcom tematu jak również anielskiej cierpliwości. Jakby ci, którzy zadają ciągle jedno i to samo pytanie przeczytali cały ten wątek, to byłby on krótszy o połowę.

 

A na koniec refleksja. Po co ludziom mówić jaki kabelek mają kupić, skoro i tam nie maja wiedzy co nim później zrobić. Myślę o tych, którym się nawet czytać nie chce...

 

"Chciałbym zostać neurochirurgiem, polećcie mi proszę jakiś dobry zestaw do trepanacji czaszki..."

 

Może ustawić autoresponder: Kup najtańszy, niebieski KKL....

 

Sorki za offtopa, ale nie mogłem się powstrzymać.

 

Dziękuję za solidną porcję darmowej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autoresponder na 5+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie odnośnie B6 2006. mam FIS 1/2 wyświetlacz IMAGE_074.jpg i chcę zmienić działanie świateł w opcji "leaving home". z tym wyświetlaczem nie mogę tego zrobić bez pomocy VAG. czy mógłby mi ktoś doradzić jaki kabel i software potrzebuję, ewentualnie jakiś krótki opis jak dokonać tej zmiany?

1) czy kabel VAG K+CAN, OBD2 będzie dobry?

2) czy software VCDS ver. 10.6... umożliwi mi tą zmianę?

 

z góry dziękuję

 

 

moz-screenshot.pngmoz-screenshot-1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pytanie odnośnie B6 2006. mam FIS 1/2 wyświetlacz [ATTACH]45837[/ATTACH] i chcę zmienić działanie świateł w opcji "leaving home". z tym wyświetlaczem nie mogę tego zrobić bez pomocy VAG. czy mógłby mi ktoś doradzić jaki kabel i software potrzebuję, ewentualnie jakiś krótki opis jak dokonać tej zmiany?

1) czy kabel VAG K+CAN, OBD2 będzie dobry?

2) czy software VCDS ver. 10.6... umożliwi mi tą zmianę?

 

z góry dziękuję

 

 

moz-screenshot.pngmoz-screenshot-1.png

leaving home
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59601&highlight=leaving+home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekB5

Koledzy potrzebowałbym fejs coś od 704 pl możecie kogoś polecić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2007 roku mam passata z 1999 1.9 tdi i skanuję go interfejsem zakupionym w 2007 roku na allegro i programem vag-com. Mam pytanie czy tym interfejsem przeskanuję vw jetta z 2005 r. 1,9 tdi, bo mam zamiar kupić takie autko i dobrze byłoby sprawdzić:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK to co kupić aby można było skanować takie autko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK to co kupić aby można było skanować takie autko?

HEX-CAN+USB z softem VCDS:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klon urządzenia serwisowego VAS 5054.

ja do Ciebie napisałem :)

czekam na pw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na pw

To sprawdź... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności