Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam i nic nie mogę znaleźć, mam pytanie potrzebuję kabel wraz z oprogramowaniem do diagnostyki mojego B5 1.6 AHL z 97r. nie znam się na tym więc proszę o radę co bym kasy nie potrzebnie nie wywalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam i nic nie mogę znaleźć, mam pytanie potrzebuję kabel wraz z oprogramowaniem do diagnostyki mojego B5 1.6 AHL z 97r. nie znam się na tym więc proszę o radę co bym kasy nie potrzebnie nie wywalał.

 

kkl wpisz w wyszukiwarce na alle i kup najtańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam.. próbował ktoś do "niebieskiego kabla" wrzucić soft rosstecha np?? albo jakis inny "orgin" :> ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam możliwość kupić takie vag 11.3eng , 704pl i 10.65.pl i nie wiem, który wybrać pomoże ktoś ogarnięty w temacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.6 pl. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam możliwość kupić takie vag 11.3eng , 704pl i 10.65.pl i nie wiem, który wybrać pomoże ktoś ogarnięty w temacie ??

My wszyscy mamy takie możliwości :), ale może pochwal się ceną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sipowitz kolego a ja do Ciebie pukam na PW i wysyłam e-mail a Ty nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie mam.. próbował ktoś do "niebieskiego kabla" wrzucić soft rosstecha np?? albo jakis inny "orgin" :> ???

 

jeśli chodzi ci o VCDS ori to odpada najwyżej VCDS LITE i VAG do wersji 4.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu kopiłem kabel VCDS 10.6.3 w wersji angielskiej od użytkownika Jakos78 z forum Audi A6.

Będzie działał ten kabel z polskim VDCS 10.6.5? Dokładnie rozchodzi się o ten program http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=15

Generalnie chciałbym mieć vcdsa po polsku. Próbował ktoś tak go odpalić, bo obawiam się, że może upalić mi kabel hmm.gif

Edytowane przez DarekS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swojego czasu kopiłem kabel VCDS 10.6.3 w wersji angielskiej od użytkownika Jakos78 z forum Audi A6.

Będzie działał ten kabel z polskim VDCS 10.6.5? Dokładnie rozchodzi się o ten program http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=15

Generalnie chciałbym mieć vcdsa po polsku. Próbował ktoś tak go odpalić, bo obawiam się, że może upalić mi kabel :hmm

 

I masz racje że sie obawiasz:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś rozwiązanie, żebym miał vcds pl z tym kablem, czy tylko oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jakieś rozwiązanie, żebym miał vcds pl z tym kablem, czy tylko oryginał?

 

Niestety tylko ori.Ten kabelek który posiadasz to zapewne klon wiec może chodzic tylko z dedykowanym softem inne go po prostu uwalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestudiowałem tem temat nie cały ale starałem się nie zgubić wątku i widzę ze mamy tu mądre głowy co do tych interfejsów i nie ukrywam że wiem już co mam zamówić z internetu i na co patrzeć ale jednego jeszcze nie jestem pewny

 

Jaki soft do kabelka KKL zakupić lub ściągnać ? do mojego VW bo z tego co sprawdzałem do tego kabelka jest na samej elektrodzie.pl z kilkanaście softów do ściągnięcia i tu pytanie do was jaki soft waszym zdaniem jest w miarę dobry nie trudny a zarazem dający spore możliwości

 

Jak by ktoś miał coś na sprzedasz jakiś dobry soft to proszę o wiadomość lub info gdzie taki zdobyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko na pewno dostaniesz od sprzedawcy, więc się nie martw tyko kupuj :) na KKL w softach wielkiej filozofii nie ma, obojętnie gdzie kupisz dostaniesz komplet na płytce. Z rocznikiem 2004 -2005 to trochę ruletka, bo jeżeli nie sprawdzisz organoleptyczne czy potrzebny KKL czy K+CAN COMMANDER to do końca nie wiesz :) Na pewno zawsze pójdzie HEX CAN USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Litości. Do maja 2005 masz model B5 czyli KKL po maju model B6 i HEX-CAN. Z tym Commanderem sobie odpuść, bo wpuścisz ludzi w maliny jak wielu handlarzy z Allegro.

 

no widzisz, moja odpowiedź był zasugerowana przez Ciebie W TYM POŚCIE

a dokładnie tym zdaniem

Generalnie nie połączy się z nowym autem ten KKL i tyle.

wówczas twierdziłeś, że się nie połączy...

moje auto jest z marca 2005 roku i jednak teraz mówisz, że się połączy :)

 

faktycznie sharan i passat to inne auta, ale zasada jest chyba ta sama, czyli przełom maj 2005, w necie czytałem różne opinie na temat dokładnej zmiany na linie CAN, nawet gdzieś wyczytałem, że decydował nr VIN (od któregoś w poszczególnych modelach był już pełny CAN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również ładnie poproszę

 

 

też jestem chętny

 

Info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. potrzebuje kupić polskiego hex-cana, jak ktoś z forumowiczów ma na zbyciu to proszę na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie najtanszy kabelek KKL niebieski na allegro jednak nie dostalem do niego zadnego programu jak i informacji jak to wszystko ze soba zainstalowac. :/: Mógłby ktoś mi pomóc i podesłać jakąś instrukcje co do tego? Port com mam ustawiony, zaintalowałem program vag-com lecz wydaje mi się, że to nie wytarczy aby wszystko było ok. Czym rózni się VAG-COM 311-2 od 409.1 ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności