Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem.

 

Wiec opcja tańsza wydaje się rozsądnym wyborem.

 

Nie, no chyba, że uzytkownika poniesie fantazja. Używany prawidłowo nic nie uszkodzi.

 

Tak.

 

Brak.

 

Głównie lincziki i ewentualnie przebieg EDC15, PEŁNA diagnostyka tym narzędziem jest niemożliwa.

 

Kolejny chwyt marketingowy sprzedawców wersji rzekomo nowszych, które pracują tylko po CAN i mają wyższy numerek. Jedynie wersja 1.4 miałą możliwość łączenia się po K-line.

 

Nie.

 

Owszem, kup, ale nie commandera, jeśli faktycznie myślisz nawet o sporadycznej diagnostyce swojego autka.

 

Dla Ciebie owszem... VAG CAN Pro - polski produkt, cena średnia.

 

Tyle z mojej strony... ;)

 

Witam.

Od wczoraj usiłuję moim małym rozumkiem skumać o co w tym wszystkim chodzi. Rozumiem, że dla mojego passka najlepszy dla diagnozy będzie taki jak kolega wyżej napisał.

Na Allegro znalazłem coś takiego:

2059488625.jpg

Skaner tester VW K+CAN 2010 OBD2

może ktoś się wypowie, co toto robi a czego nie i czy warto kupić?

pzdr

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do plików Label,miałem troszkę czasu i postanowiłem sprawdzić jak sobie poradzi z polskimi znakami i opisem bloków;

 

lbl.JPG

 

i tak to wygląda ,jak w myśl starej zasady że :ppapier wszystko przyjmie :D

 

wiec jeśli ktoś ma ochotę na pełne spolszczenie sobie plików label to zapraszam do zabawy.

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolega szuka kabelka do skody fabii z 2006 roku.

Podpowie ktoś czy musi kupić HEX-CAN USB czy te tańsze kable będą działały prawidłowo?

 

Z góry dziękuję za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musi kupić HEX-CAN USB
klona dostanie za około 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klona dostanie za około 300zł

 

Rafał wiem, że cena nie jest już wysoka ja kupiłem u kolegi z forum za 200 PLN ale jeśli ten rocznik nie ma pełnego CAN to po co wydawać 200 czy 300 jak można 50 albo 100 a resztę zainwestować w jakieś np. trunki wyskokowe :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafał wiem, że cena nie jest już wysoka ja kupiłem u kolegi z forum za 200 PLN ale jeśli ten rocznik nie ma pełnego CAN to po co wydawać 200 czy 300 jak można 50 albo 100 a resztę zainwestować w jakieś np. trunki wyskokowe :zdrowko:

lepiej zainwestować w dobry kabelek który będzie długo służył ale jak kto uważa tak robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepiej zainwestować w dobry kabelek który będzie długo służył ale jak kto uważa tak robi

 

Dzięki za info ale to dalej nie jest odpowiedź na moje pytanie :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie bym dostał wiadomość na PW propozycje sprzedażny od kolegi który ma klony za 200 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie bym dostał wiadomość na PW propozycje sprzedażny od kolegi który ma klony za 200

 

 

Poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić kabel do diagnostyki samochodu passat b5 1.9 tdi ajm, czym różni się ten kabel http://allegro.pl/vag-com-kkl-obd2-usb-black-vw-audi-seat-skoda-i2087076137.html od tego http://allegro.pl/vag-kkl-pl-usb-ftdi-232-rl-vw-seat-audi-skoda-i2078502227.html ? Jeżeli się różni to który jest lepszy? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zakupić kabel do diagnostyki samochodu passat b5 1.9 tdi ajm, czym różni się ten kabel http://allegro.pl/vag-com-kkl-obd2-usb-black-vw-audi-seat-skoda-i2087076137.html od tego http://allegro.pl/vag-kkl-pl-usb-ftdi-232-rl-vw-seat-audi-skoda-i2078502227.html ? Jeżeli się różni to który jest lepszy? Pozdrawiam

 

różnią się kolorem i kształtem wtyczki OBDII tylko i wyłącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaczeły mi się problemy z autem - mechnicy jak zwykle rozkladają ręce. Niestety elektornika przerasta wiedze i oko Pana Mietka:)

Chciałem pojechać już do chłopaków od elektorniki żeby podpieli mi VAGA do samochodu, ale... sam przecież moge to zrobić.

Co mnie interesuje: potrzebuje odczytać wszystkie błędy, z chęcią również zajrzał bym czy przebieg jest faktyczny - czy też ktoś macherował przy nim. upatrzyłem sobie - http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-diagnoza-korekta-liczniki-crash-data-i2087076125.html Czy też polecacie coś tańszego? Innego? Auto w sygnaturce

 

http://allegro.pl/vag-com-kabel-diagnostyczny-audi-passat-vw-skoda-i2043429553.html

Edytowane przez pentel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie bym dostał wiadomość na PW propozycje sprzedażny od kolegi który ma klony za 200

ja również ładnie poproszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również ładnie poproszę :)

 

też jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też jestem chętny

 

na stronie forum Diagnostyka Vag

Po wylogowaniu się pojawia sie baner DHgxxx po miedzy banerem z logo forum a podstroną komunikaty,

Wystarczy w niego kliknąć:jasne

i wpisać czego szukasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam mobilnej wersji przeglądarki i nie pokazują mi się żadne banery. Można to uzyskać w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
używam mobilnej wersji przeglądarki i nie pokazują mi się żadne banery. Można to uzyskać w inny sposób?

 

DHgate.com to adres witryny noi wpisujemy np w wyszukiwarke vag com i mamy całą liste do wyboru do koloru:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności