Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś podpowiedzieć jaka z ostatnich wersji klonów jest najstabilniejsza i w pełni sprawna? Najlepiej, żeby chodziła tak jak 908 (lub lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.11.4, 11.11.5, 11.11.6,.... każda byle nie chińska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczniki tak do 2006r zrobi i nic po za tym ponieważ brak jakich kolwiek instrukcji i diagnostyka commanderem zazwyczaj kończy się problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten do diagnostyki jak najbardziej z tym, że ogarnie auta tak do 2004/05r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientujecie się czy juz będzie działać z VCDS-em ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a orientujecie się czy juz będzie działać z VCDS-em ??

 

Owszem z wersją Lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z uwagi na ciągle pojawiające się posty i znikające aukcje chciałbym spytać czy ten kabelek:

 

http://allegro.pl/vag-k-can-3-6-uds-nowosc-licznik-pin-immo-diagnoza-i3321921288.html

 

będzie pasować do paska b6 2007r, silnik BMR na sterowniku siemensa (170 km).

 

Chciałbym przede wszystkim używać do diagnostyki i monitoringu parametrów.

Na tą chwilę mam problem ze światłami (AFS inoperative) i chciałbym za pomocą interfejsu odczytać kody i znaleźć który czujnik jest uszkodzony.

 

Mieć też możliwość wymuszenia adaptacji świateł bo to będzie przydatne.

 

Nada się to? Jeżeli nie to czego szukać - sensowny produkt a nie taki z którym się będę użerać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znikające aukcje

Może i aukcję znikają, ale opinie o Commanderze nie i wystarczy cofnąć się kilka postów. Czy to Commander 1.4 czy 2.5 czy 3.6 czy 5.1 to jest jeden piorun to diagnostyki się nie nadaje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do znawcow

 

chcialbym kupic interfejs do diagnostyki(kasacja bledow) aut z roku 2006 i 2009

w tym z 2009 jest navi RNS510 wiec fajnie by bylo by mozna tez cos pokodowac

znalazlem cos takiego: klik

 

czy taki interfejs pozwoli mi na to co chcialbym robic?

czy ktos juz mial stycznosc z tym interfejsem?

jezeli jednak ten interfejs to lipa to czy mozecie polecic cos czym spokojnie zrobie to o czym pisalem wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ElNinijo

Nie jestem znawca, kabelek będzie się nadawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem styczność z kablem od Mrado i daje radę. Chiński klon, ale za tą kasę to uważam, że nie ma tragedii. Na większości forów vaga można kupić coś tego typu, ceny podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Z uwagi na ciągle pojawiające się posty i znikające aukcje chciałbym spytać czy ten kabelek:

 

http://allegro.pl/vag-k-can-3-6-uds-nowosc-licznik-pin-immo-diagnoza-i3321921288.html

 

będzie pasować do paska b6 2007r, silnik BMR na sterowniku siemensa (170 km).

 

Chciałbym przede wszystkim używać do diagnostyki i monitoringu parametrów.

Na tą chwilę mam problem ze światłami (AFS inoperative) i chciałbym za pomocą interfejsu odczytać kody i znaleźć który czujnik jest uszkodzony.

 

Mieć też możliwość wymuszenia adaptacji świateł bo to będzie przydatne.

 

Nada się to? Jeżeli nie to czego szukać - sensowny produkt a nie taki z którym się będę użerać.

 

Pozdrawiam

Kupiłeś kolego ten kabelek może? Bo zastanawiam się nad kupnem tego kabla, a problem w tej chwili mam ten sam (AFS inoperative)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje 3gr.

Zaryzykowałem 75zł za bezpośrednio chińskie pochodzenie i....... śmiga aż miło z dostarczonym 11.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaryzykowałem 75zł za bezpośrednio chińskie pochodzenie

Czyżbyś zamawiał bezpośrednio z Chin?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś zamawiał bezpośrednio z Chin?? ;)

tak :P

Edytowane przez bart.b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie coś jest coś warte??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne to zwykły kkl, daje rade. Lepiej kupic chyba hexa, na przyszłośc będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności